Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

mojej koleżance test pokazał że jest w ciąży dopiero 10 dnia po spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga
Ale mi sie zdaje ze moze to byc przez te antybiotyki ktore bralam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga
hej:) co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga
kurcze ja tez nadal okresu nie mam:) i dziwnie sie czuje tzn... czuje taki dziwny ból w podbrzuszu...a oprocz tego to mam taki śluz jak podczas owulacji...dziwne troszke:). Mam w ciagu dnia temp. 37,0, 37,1; czuje sie zmeczona i jest mi niedobrze...oprocz tego zaslablo mi sie w sklepie... juz sama nie wiem co to moze byc...test jak mowilam wyszedl negatywnie...ale ja nadal nie trace nadziei... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatury nie mierzy się w ciągu dnia tylko rano zaraz po przebudzeniu, a po drugie takie jednorazowe pomiary nic nie dają, trzeba mierzyć codzieniie regularnie:) a kiedy powinnaś dostać @?? U mnie jest 31dc i @ nie ma ale cykl może tyle trwać i jutro może nadejść... we wtorek chyba będę testować jeżeli będzie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
zmierzylam dzis temp po przebuidzeniu i bylo 37,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie mierzyłam sobie temperatury, ale jeśli teraz się nie udało to może zacznę to robić. A teraz spokojnie czekam do nowego roku na @ która mam jednak wielką nadzieję że się nie pojawi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga
u mnie tez nadal nie ma @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga
Karola ile jestes po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś 32 dc powinnam dziś dostać @( moje cykle od 28-31dni max nigdy dłużej), tempka nie spadła nadal 36.8, no ale poczekam jeszcze kilka dni z testem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
no ja tak samo temp dzis to 36,8 , le srednio to tak 36,9-37:) Ale ja dziwnie czuje w podbrzuszu...moj to 35 dc, patrzac na poprzedni miesiac...ale ogolnie to wychodziloby na to ze jest to 41:).Ja tez srednio mam 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Hej dziewczyny :) karola robiłaś test???? Natulek ja też czekam do nowego roku, a właściwie do sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
heh ;) jakby mi się @ spozniala to chyba pobieglabym juz 10 razy po test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zimno jest:) deszcz pada. no ale może cykl trwa 31 dni tym razem albo się wydłużył wolę poczekać niż się rozczarować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
ja tez nadal nie mam:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga
Karola gratulacje:) a ja nadal czekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola gratuluje!!! Od samego początku do was zaglądam i wspieram duchowo :D Karola bardzo trzymałam za Ciebie kciuki bo jesteśmy w podobnym wieku:) Za wszystki dziewczynki kórym się udało trzymam kciuki łatwego porodu a za reszte, że wam się uda ,,zafasolkować\" :P Mam nadzieje, że też do was dołącze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chciałam do was dołączyć, ale...temperatura dziś spadła:( Oczywiście mam jeszcze nadzieje, bo wiem, że i Zabusi też z tą temperaturą było różnie:) Zabusia masz jakiś wykres, który można zobaczyć? Dziewczyny mam nadzieje, że nie odzywacie się tylko przez świąteczne zabieganie:P Piszcie co tam u was!!! WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!! NIECH KOLEJNE MIESIĄCE PRZYNIOSĄ NAM TO CZEGO TAK BARDZO PRAGNIEMY!!! Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam za was kciuki:) 2.01. idę do lekarza:) dziś powtórzyłam test i są 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Karola GRATULUJE !!!!!!!! jejku jaki cudowny prezent na swieta :) a jaki miałaś objawy\???? i tak spytam niedyskretnie o śluzik??? jak wygladał u Ciebie w tym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
a napisz jak mozesz jak czesto sie kochaliscie?? codziennie, co 2 dni, tylko w dni plodne???? napisz plisssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę Wam wesołych, spokojnych, radosnych, pełnych ciepła i rodzinnej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×