Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość greatt

Kiedy podadzą plan zajęć na zaocznych? miał ktoś tak??????

Polecane posty

Gość greatt

jeszcze nie mamy planu, a jutro zaczynam. Kiedy zamierzają go podać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatt
pierwsze spotkanie mam o 9 poza tym nic nie wiem. nie studiuje filologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatt
to i nie wiem czy to beda juz zajecia i nie wiem jak sie ubrac...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze nie masz wiekszych problemow... ubierz sie normalnie- na studiach zasadniczo nie ma jakichs ekstra rozpoczec roku- to nie podstawowka, zeby byl apel. jak nie wiesz, ile potrwaja zajecia to wez kase, zeby moc kupic cos do jedzenia, jeden zeszyt, zeby miec gdzie notowac i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatt
wlasnie na stronie sa plany zajec ale nie dal I semstrów (plan zajęć w późniejszym terminie) Moge ubrać się zwyczajnie? A jak się okaże że wszyscy są na galowo?podali by plan to bym wiedziala czy to juz zajecia czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt na 1 zjazd nie ubiera sie na galowo ;) Skoro jestes na 1 roku powinni Ci pismo przyslac ze jestes przyjęty/a z planem na 1 zjazd. Albo zadzwon do uczelni i sie zapytaj co z planem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mojej uczelni plan zajec ma byc zawsze ulozony i udostepniony min 3 dni robocze przed rozpoczeciemm zajec, w innych uczelniach tez powinno byc to uregulowane prawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatt
dostalam pismo i info ze rozpoczecie zaczyna sie o 9 i tyle. planu nie ma, na stronie inne sem mają tylko pierwszy nie. cóż ubiore sie normalnie, dzinsy i zakiet. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bez sensu, bo niby na 9 i co dalej ? nawte nie wiesz do ktorej, jakie wykłady itd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatt
no wlasnie nic nie wiem. tylko tyle ze rozpoczecie roku akademickiego o 9 w auli tam jakiejs... smiesznie ebdzie jak inni sie odstroją a ja jak burak w dzinsach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×