Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
spać nie mogłaś czy nie chciałaś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
dzielna jesteś !!! mało która kobieta dałaby radę przełożyć kosmetyczkę lub ciuchowe zakupy - i to o tyle dni i z własnej woli ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
srebrna zziębnięta dziewczyna rodzi we mnie instynkty grzewcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junkers
tak mnie zaraz będą zwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
zimna chyba nikt nie lubi i cielesnego i sercowego ale zima ma w sobie to coś !!! i niezwłocznie po niej przychodzi wiosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, mam superciepłe buty do łazenia po śniegu, fortunę wydałam, ale było warto, teraz moze mi zima nagwizdać do buta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
wydałaś fortunę na buty do których zima może nagwizdać ? ...przepłaciłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
SeLa ma chociaż chrapiącgo kota w nogach albo jakoś tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca________
Zly,czegos tu nie rozumiem,podobno Ty i Sela jestescie kochankami na to wskazuje tytul topiku.Czyzby to juz przeszlosc,cos sie wypalilo?Teraz jak widac po wpisach jestes zafascynowany Paloma.Wiec jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale SeLa chyba nie owija sobie tego kota wokół nóg jak wychodzi na mróz? ;) a zima moze mi nagwizdać, bo ja i tak tego nie poczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca________
paloma,pytam zyczliwe,nie musisz byc zlosliwa,nie musicie odpowiadac ,podziekuje juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie będziemy robic tego typu podsumowań. mamy tu pełny spontan, i niczego nie da sie przewidzieć. każdy ma prawo włączyć się do rozmowy, jeśli ma cos od siebie do dodania. ale takie pytania są troszke chyba niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
emanuję fascynacją ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mojego okienka zlatują się od rana wróblice oraz sikorki. teraz dopiero sobie uświadomiłam dlaczego. bo moja córka otworzyła jadłodajnię dla wszystkich tych ptasich mózdżków, a karmniczek wisi na zewnatrz tuz za moim okienkiem. moze im śrutu podsypię dla odmiany zła karma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
Paloma - ty diablico ;) ten wróbelek akurat do mnie miał pretensje że nie stały w fascynacjach jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię wyrazy: fascynacja wolność frywolność powolność (...) nie lubię wyrazów: nigdy na zawsze tylko moja sympatyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
trudna nasza sytuacja faktycznie - nawet na forum nie ma przyjaźni damsko - męskiej trzeba wybierać ;) każdy tego oczekuje - każdy chce namiętnej miłości , nie przyjaźni czy relacji bratersko - siostrzanych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajkami karmieni o kopciuszkach i innych upośledzonych dziewuszkach mówiłam, ze bajki katastrofalnie wpływają na kształtowanie się jaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) co innego Grimmów bajeczki, dzieciaki uwielbiają, a ja teraz mam problem, bo po przerobieniu dwóch tomów braci G> moja mała nie daje rady z czytaniem Kubusia Puchatka nuuuudddyyyyyyyyyy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ja lubię czytać bajki dzieciom zmieniam wtedy głosy - odpowiednio do bohaterów i robię głupie miny dzieci lubią , żona niekoniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytałam kilka bitych lat codziennie przed snem, teraz wieczorem mam siłę tylko na ploty z moja córką, lub rundkę makao ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×