Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
a jak myślę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 strony w jeden dzień jakiś zahir maczał w tym palce niechybnie 4+4= 8 ;) wybacz, nie mogłam odebrać sobie przyjemnosci odebrania Ci przyjemności z liczenia ;) dobranoc, zahir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to w sumie dobra alternatywa dla matołka pomyśl o tym p.s. wcale nie jesteś Zły, nawet gdybyś chciał to nic z tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pójdę dziś pod pomnik 11 XI 3 V Chrystusie narodów rzymskie i arabskie arabskie i rzymskie pocztom sztandarowym cześć! wieńce szarfy ziewanie do wewnątrz moja biała bluzka wywieszam ją przez okno niech poddaje się wiatrom! nie pójdę pod cementowego orła w przetrąconej koronie niech idą pod orła działacze w poliuretanowych fioletach garniturów jeśli to Polska to ja pierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczę córkę na bosaka chodzić po drogach naszej ojczyzny z polskiej ziemi robić błotne ciasto polską ziemię kochać paznokciami kolanami w ziemi polskiej szukać robaków skarbów żywych ....................................................................................... 11 listopada moja córka weszła na drzewo i krzyknęła: A,B,C - POLSKA NIECH ŻYJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa _
a numer jego czterdzieści i cztery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
my za Polską jesteśmy jak za naszą reprezentacją POOOOOOOLSKA GOOOOOOOLA !!!!!!!!!! A później że nas sędzia skrzywdził ;) i wina trenera - holender jasny !!!!!!!!!!!!! WITAM WAS NIESTRUDZENI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
portrety psychologiczne to moja specjalność ...dlatego nie mam przyjaciół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
spóźniony poemat dla Polski by bad boy jesteś dla mnie jak klatka na skradzione indyki zardzewiałe druty i kawałki poskręcanych siatek nikt tu nie sprząta czasem zajrzy sąsiad czy nie ma tu nic co jego ale indyków już dawno tu nie ma przepiórki kuropatwy i kilka bażantów w kolorowych piórach dziobią się czasem po głowach nie chcę złotej klatki zostaję bo nikt tak pięknie nie skrzypi ludowych pieśni na kurzych grzebieniach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
SeLa - dzisiaj się nie spóźniłaś do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
Paloma - jeśli myślisz , że wiesz jak myślę to mów - będę pod wrażeniem ;) przecież twierdzisz że szyfr jest fałszywy ;) czemu nie chcesz ????????????????? ja często w tłumie widzę tylko jedną osobę w ciągu liczb kilka które mają inną aurę co nie znaczy że one coś znaczą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
ehe muszę się jakoś zmobilizować do pracy rozleniwiłam się wszystko przez ten długi weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
zmobilizować do pracy ??? jak masz jakiś dobry na to pomysł - dawaj ;) ...albo lepiej nie bo jeszcze się sprawdzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
portret Palomy : uciekła z wielkiego miasta do rodziców na wieś facet który miał być super - zaradnym cwaniaczkiem okazał się super - zaradnym cwaniaczkiem inaczej. wśród rodziny czuje się bezpiecznie da się wyczuć dużą rolę silnego ojca ale bezpieczeństwo to jej drugie imię pierwsze to przygoda i fascynacja jedyne co jej przeszkadza w braniu życia garściami to umiłowanie czystego sumienia i kosmiczna dusza która lubi wolność ale wolność jednego człowieka nie wolność która musi znosić kompromisy tęskni za czymś czego nie potrafi nazwać jeśli to nazwie ma szansę być szczęśliwa tak jak by chciała teraz jest szczęślwa bo potrafi dostrzegać małe rzeczy z których składa się duży świat :) i cieszyć się nimi jak dziecko Tak trzymać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! reklamacji nie uwzględnia się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
portret SeLi: SeLa jest kobietą która nie lubi za dużo o sobie mówić wie co , ile i komu można powiedzieć , jest dyplomatką . zna naturę mężczyzn i potrafi z tej wiedzy korzystać mimo że daje się wyczuć potrzebę szaleństwa bardziej skłaniał bym ku przyjemnemu domatorstwu fantazje raz na jakiś czas , na codzień dobre wino przy kominku w dobrym towarzystwie. ogólnie bardzo dobre , tajemnicze wrażenie subtelnej i bardzo kobiecej istoty :) również reklamacji nie uwzględniam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdzielę...
...wszyscy usnęli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły
sokoła cień krążącego nad biurkiem to chyba najlepszy kop do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły
zły mam nadzieję że nie oczekujesz rewanżu marna ze mnie artystka nie umiem kreślić portretów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
cześć SeLa :) nie przejmuj się - Paloma mnie nieźle odmaluje jak znam życie ;) za Was obie ;) całe szczęście że ja nie mam orłów i sokołów w pracy czasami jakiś wróbelek się zapomni ;) ale każdemu wolno marzyć ;) ...ale gdzieś bardzo wysoko są smoki .....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ale mój Ci się spodobał ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
zaintrygowała mnie kiedyś wypowiedź Palomy na 13 stronie po wpisie o 13 .13 , że jak reszta w sklepie była 6,66 to dokupiła coś by wyszło inaczej. dziś przypadkiem trafiłem na taki zwrot : Heksakosjoiheksekontaheksafobia - strach przed 666 . nie wiedziałem że coś takiego istnieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
lubię Was-saW ęibul jak by nie patrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły
oj to skomplikowaną fobię ma Paloma aż się boję pomyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×