Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość SeLa - do zły
a za portret dziękuję prześliczny taki wywarzony i delikatny jak nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
taki portrecik jak to się maluje w Kazimierzu Dolnym przy studni ;) ma być ładnie !!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
co do fobii - i tak lepsze to niż pająki i myszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
i magiczna liczba czarnego prezydenta za nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
w takim razie Sela sama powiedz coś o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły zahir
Paloma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
o sobie? nigdy nie byłam w Kazimierzu tym nad Wisłą a zawsze chciałam być znaczy się pojechać/zwiedzić/zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
WITAM ;) Kazimierz - dobre miejsce dla tych którzy lubią zapomnieć o codzienności szkoda że tam katorżnika nie organizują . byłem kilka razy i mam nadzieję że jeszcze będę . ciągnie mnie bardziej niż chiński mur którego nie widziałem. A B C POLSKA NIECH ZYJE !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe, że się nieraz mijaliśmy na kazimierskim rynku, skoro tak często tam bywasz. ja też staram się chociaż raz w roku tam wskoczyć dzień dobry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko jest, nota bene, ucieleśnionym wspomnieniem pewnego gorącego lata spędzonego w Kazimierzu z moim mężem. a cyganka opisana kiedyś przeze mnie też stamtąd oczywiscie, ale zły to już dawno wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za portrecik, raczej łódzka awangarda - abstrakcja, niż pastelowy portrecik, miejscami trafiony kolorystycznie, a miejscami - przekombinowany zdziebko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
kiedyś słyszałem taki zwrot-- piję do portretów psycho w życiu trzeba próbować i starać się ile sił ! ważne są intencje - i tu był fajny podpis : nie dotyczy polityków i sportowców tu wyniki są najistotniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
czasami mi się farba rozlała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma penisa 28 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
często w życiu brałem udział w konkurencjach na których się nie znam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
chyba licząc od czubka dupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
d u p y oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zły mąż. w zyciu miał żonę, przyjaciół, rodzinę wszyscy zawiedli zabili każdy ideał jaki istniał, małżenstwo okazało się fałszem przyjaźń pretekstem do przystawki żony rodzina żółtą fotografią zły jest jak jebany batman, nikt go nie zna, nikt nie wie kim jest pomaga kiedy ktoś tego potrzebuje jak misja spełniona, spada tak naprawdę jest samotnikiem. zły maż kocha ludzi, śpiew, taniec, sport, sex, ale najbardziej samotność i ciszę szukałam dobrych slów na portret złego, wpadł mi w ręce gotowiec ze strony 13 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
czytany z Twoich ust i tak jest inny ...z Twoich ust , nieźle brzmi słuchając słów które już znamy możemy bardziej skupić się na ustach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
chciałaś być ? mdły obraz - Twoje słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedwczoraj wieczorem zrobiłam wycieczkę po forach nie mogłam do 4 rano spać czułam się, jakbym chodziła po jakimś pałacu i zaglądała do kolejnych przypadkowo wybranych pokoi. w każdym pokoju, jak bajkach Grimów, działy się dziwne rzeczy, i w każde z tych sytuacji się plątałam. byłam na forum gdzie mąż kochający swoją żonę jest przez nią poniżany, przepisał na nią swoją firmę, a teraz ona nim pomiata. byłam na forum gdzie młoda żona skarzy się ze mąż woli sie masturbować niż kochać z nią. na forum, gdzie laska wypłakiwała oczy, że na pierwszej randce spiła się i zrobiła laskę koledze z pracy siedzac przy stoliku w knajpie. i w reszcie na forum które założył ktos kto nienawidzi świata, ludzi i pragnie ich śmierci. to było jak przejscie dantego przez czyściec ;) wirtualna przygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
subtelność i kobiecość trzeba mieć i pielęgnować ale w życiu jako przejawy miłości i sympatii - ja lubię jak kobieta jest aktywna , czasem mnie szturchnie , puknie ,zrobi głupi żart , poleje wodą rano na pobudkę zezłoszczę się na sekundę ale tak ma być !!!!!!!!!!!!!!! nie tylko gładkie ruchy i rozwiane włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
a ja chciałbym być realnie tajemniczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w realu wiem co myślą o mnie mężczyźni, i jest to bardzo złożony portret. który mi pasuje teraz wiem też, jak wyglądam w komputerku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×