Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość SeLa _
idę wrąbać ogórka Paloma ten z supermarketu to młody i przystojny brunet był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły
to zadziwiające prawda? uczucie zazdrości wcale nie wirtualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEMELOWA
nieważne czy brunet czy blondyn, ważne żeby miał zapakować ogóra. nie jest tak? MEMEL DO DOMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już nie jest rozdwojenie jaźni, to jest roztrojenie ;) ROZTROJENIE = ROZSTROJENIE :/ może lepiej będzie jeśli oddam się..... w ręce....policjanta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
;) pozdrawiam wszystkich którzy smacznie śpią i śnią ........................... bad boy ;) ..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...łapię się na tym, ze bardzo interesuje mnie motyw relacji kobiet z ojcami. szumowska, peszek obie w wywiadach mówią że zawdzęczają swoim ojcom pewność siebie; ojcowie nosili je na rękach, mowili im że są piękne, mądre, ze zawsze mają rację. z tej realcji z ojcem czerpią w dorosłym życiu niesamowitą siłę. obie stwierdziły też że dzięki obrazowi samych siebie stworzonemu przez ich ojców nigdy nie musiały szukać wsparcia u swoich późniejszych partnerów. nie potrzebowały zapewnień ze są piękne, mądre, cudowne, bo już to dostały w odpowiednim czasie. dla mnie ten temat jest dosyć bliski, zastanawiam się nad tym ostatnio. ale to chyba rozmowa bardziej nadająca się na kozetkę, a nie forum ;) w każdym razie, warto mieć swiadomość pewnych mechanizmów, którym poddaje się psychika kobieca nieprosta ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
hej PALOMA !!!!!!!!!!!!!! córki - ojcowie matki - synowie zapomnij proszę teraz wszystko co dostałaś to TWOJE !!!!! ZAUFAJ - nie ma w Tobie nic nie Twojego co miałaś dostać od rodziców procentuje teraz liczy sie tylko intuicja ;) zaufaj - masz siłę !!!!!!!!!!!!!! ;) jestem jak barometr. ale Ty wiesz najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
też jestem ojcem wiem że moje dzieci krew nie woda ale to Palomy słowa.................. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
abstrachooyac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
33 sceny mów które kino idę z Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochotę sama iść do kina. dzisiaj mam ochotę pójść na samotny spacer. dawno nie byłam sama ze sobą, trochę tęsknię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim skarbcem jest dzieciństwo, MOC później było gorzej, bo zniegrzeczniałam. no ale to wszystko moje. jak pajęczyna, jak kurz który wciska sie w oczy. chce mi się krzyczeć. chce mi się zapalić fajkę. nie stało się nigdy nic starsznego, nie mam mrocznych tajemnic w szafie na strychu, a jednak, żyje z jakimś niedopowiedzeniem. tworzę siebie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ja Ciebie lubię taką jaką jesteś !!! ;) nic dodać nic ująć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NEVER MIND dzięki Bogu mam w sobie jeszcze tę iskrę ktora moze któregoś dnia rozpyerdolic ten kramik. będę sie modlic codziennie, żeby nie zagasła. idę do roboty. za kilka lat składam wymówienie. wtedy od tej iskry podpalę wielki ogień. dzisiaj, to ja mam power na 50 km biegu na flirt o jeden dzien za późno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braciszku, ja nie pytam czy lubisz czy nie, bo wiem ze lubisz, o ile da się kogoś lubić via internet. ;) (ja Ciebie też) ale zawsze uwazałam, ze najwiekszą klątwą jaką można rzucić jest powiedzieć komuś: nigdy się nie zmieniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
na flirt o jeden dzień za późno na miłość o jeden dzień za wcześnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
mi ktoś taką klątwę rzucił w dniu urodzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dosyc farmazonów. dawaj jakis co pikantniejszy kawałek z wczorajszego wieczoru jesli jeszcze jesteś i jesli ja zaraz nie pojde się smignąć na rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
qrwa koorwa kkuurrwwaa k u r w a k u r w a :) lubię Cie i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
świat się zmienia pikantny kawałek : laska w czerwieni podjechała bemką a i tak patrzyła na mnie :) gówno prawda że kasa rządzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ja nie jestem PALOMA zły ja jestem Zły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
śmignęła .......... i to mi się u niej ............. ...........podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×