Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
k u r w a chciałem zobaczyć czy tak też można ddyymmaaćć matrixa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdzielę
jesteśmy nienormalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
byle do setki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
38 , 3 + 8 = 11 magiczna , następna królewska 11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
nie wiem jak działają fluidy ale np. feromony które są mi bliższe mogą tak działać !!! :) podobno motyle wychwytują je na kilkaset kilometrów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DYMAĆ MATRIKSA
PYERDOL SYSTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! p i e r d o l system!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ppppiiiieeerrrdddooolll system!!!!!!!!!!!!!!! p i e r d o l system na tysiąc sposobów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! witam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle liczysz, jak na matołka, no no ;) filmu nie widziałam, ale skoro polecasz, to moze go obejrzę po przeczytaniu alchemika oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj niechcący uderzyłam we flirt z chłopakiem z supermarketu. podchodzę, widzę coś czyta, jakiś cennik. ja: poproszę 10 kiszonych ogórków. on, unosi głowę, patrzy na mnie błędnym wzrokiem, głęboko w oczy, uśmiecha się nieśmiało, i po dłuższej chwili wyszeptuje sakramentalne: słucham? ja na to: .........10......kiszonych........ogórków..........poproszę... rozpoczął pakowanie ogórków do woreczka, bo to takie z beczki wypasione ogórki, ja gdzieś tam wylądowałam w tym czasie w okolicach suchej kociej karmy, wracam, on podaje mi woreczek z przeciągłym spojrzeniem i uśmiechem (wiadomym) i mówi łagodnie: wystarczy tyle? ja: tak, dziękuję ;) po przyjsciu do domu zobaczyłam, że napakował mi strasznie grubych ogórków. myślicie, ze chciał mi w ten sposób coś dać do zrozumienia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
cześć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Paloma on wykorzystał Twe zamglone oczy i dał Ci te wielkie ogóry bo nikt ich nie chce kupować . ja jak kupuję u mojej pani w sklepie to proszę o drobniejsze konsumpcja jest mniej bolesna i częściej się po nie sięga ;) a pani jest niezła , urody przeciętnej ale nikomu nie popuści żeby czegoś nie walnąć , boki się zrywa ;) A czemu to flirtem nazwałaś ?????????? flirt to misterna sztuka i gra która nie ma sobie równych;) nigdy nie wiadomo kiedy się zaczyna i kiedy kończy ;) ja zawsze skaczę do tej rwącej rzeki i płynę aż wodospadem nie runie się w dół , i to jest najlepszy moment flirtu ;) tylko zasady muszą być znane jednej i drugiej stronie - flirt to nie romans ;) pozdrawiam Wszystkich , jadę zaraz poflirtować przy okazji powwkkuurrwwiiaaćć biednych partnerów flirciarek figlarek :) bo taki jestem ........................... tyle że mój flirt to nie opowiadanie dowcipów i rżenie z byle czego ale... byle do setki...........................;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matołek koziołek
przepraszam którędy do setki :) bo zgubiłem drogę błąkam się po całym świecie biedaczysko szukam tego co jest blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje oczy nie były zamglone, miałam wrazenie ze to ten chłopaczek ma problem z kontaktowaniem, poza tym jest nowy w supermarkecie, i pewnie nie wie jeszcze, że najlepszy ogórek kiszony, to mały ogórek. ;) bryluj zły bryluj z siłą wodospadu ;) wprawiaj się żeby jak już setka stuknie nie było wioski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flirt = kunszt tak jak po rysunkach mistrza nie poznasz wysiłku i pracy włożonej w dzieło, tak sztuka flirtu jest lekka i figlarna, chociaż kryje się za nią misterna gra myśli i skojarzeń. dlatego własnie uwazam, ze rozmowa o ogórkach kiszonych to był flirt. JESZCZE JAKIES ANSE? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
przesyłasz ogromne fale świadczące o nieograniczonej energii jaką dziś posiadasz ;) w sam raz by je eksplodować we flircie . ani wiocha ani miacho ;) to będzie jeszcze coś innego :) a trening czyni mistrza !!!!!!! pozdrawiam - no ans Paloma - Złoty się pojawił ;) to nie ja ;) może to policyjna prowokacja ??????? z matriksem przesadziliśmy qrwa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
niestety ja do - kiedyś ;) Paloma , 5 .............;) siostrzyczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczym motyl, wyczuwasz moje wibracje zły ;) Złociutki pan policjant z bardzo groźną pałką? zapraszamy do nas pana policjanta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły einstein
ja kiedyś mówiłem że wszystko co genialne jest proste ???? odwołuję !!!!!!!!!!!!!!!! genialne są kobiety które nie są a nawet nie mogą być proste ;) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zły speniał :/ ta, flirty w kawiarence yhy. byle glina na horyzoncie, a zły robi dzide ;):):) pa braciszku. ogniu 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EINSTEIN, zabrać CIĘ w kosmos? relatywnie blisko......................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
cukier się do antonówki przysiadł ;) na razie !!!! qrwa , zazdrosny się robię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły einstein
można prosić ? ......w kosmos ????????????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEMEL
DOBRY WIECZÓR PANSTWU, MAM DLA PAŃSTWA DZISIAJ MISTERNY DOWCIP, JEŚLY MOŻNA. -PO CZYM POZNAĆ MOTYLA, KTÓRY WYŁAPUJE FEROMONY? -PO OGROMNYCH CYCACH DZIĘKUJĘ, MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ PODOBAŁO DOBRANOC PAŃSTWU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEMEL
HWDP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa _
a to się wulgarnie zrobiło na chwilkę oka z Was spuścić nie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×