Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

ten sen z dzisiaj był taki jak bajka trochę, czułam sie jak Alicja w Krainie Czarów. bajeczka. wczoraj to się pobujałam na żyrandolach za wszystkie czasy etc ;) dwa marzenia prawie każdego dziecka: pobujać się na żyrandolu i znaleźć się na czubku fontanny :) mieliście w dziecinstwie takie fazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
to jak wpadnę zimą a Ty będziesz z katarem pod pierzyną to Ci poczytam :) tylko z rurkami nie przeholuj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, nie wiem co mnie wzieło na te rurki, chyba maria antonina mi się włączyła. uwazam, ze to najwytworniejszy a zarazem najbardziej perwersyjny wytwór cukiernictwa wszech czasów. czasami po prostu muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
CO BO CO ? ;) szmat drogi przebędę by trafić na królewnę przeżartą rurami ????? BEZ LIBIDO ????????????????? ;) nie że od razu na coś liczyłbym ale nawet rozmowa bez libido to nie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
szydło z worka ? ;) jak to kot w worku to lepiej żeby szydło za wczasu wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ciao !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
ciało ! ciało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
sen Palomy . jest to trudny sen . wschód słońca jest symbolem początku pustynia to wolność , droga i odwaga uważać musisz - dinozaur , moim zdaniem symbol prastarych zasad i kogoś kto ma charakter i dobre intencje pokazał Ci świat w jaki możesz być nieświadomie wciągnięta . ten ogród wygląda mi na jakąś podejrzaną hodowlę . wszyscy żyją zamknięci w czajniczkach w kolorowym świecie pośród pustyni nie nauczeni na niej żyć , niby im dobrze ale wystarczy że podskoczą i zaleją ich wrzątkiem. wrzątek który popłynie wierzchem zmyje malowidła zostawiając tylko czerń . Myślę że Twoją drogą jest pustynia , nie życie w czajniczku ;) ale to tylko moja interpretacja ;) pozdrawiam - kot w worku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś kupiłam kota w worku - dosłownie. i nie żałuję :) jest jednym z kotów-pogromców krokodyli, bardzo ją kocham-jest przepiękna :) jestem prawie pewna ze w poprzednim wcieleniu zajadała się rurkami z bitą śmietaną jako dystyngowana Markiza z pazurkiem ;) do tej pory zostały jej wielkopańskie nawyki, na przykład pije mleko łapką. czasami zajmuje jej pół godziny, to, co inny kot wypija w 3minuty. ale ona przecież ma ocean czasu....i zdaje się, że doskonale zdaje sobie z tego sprawę :) dziękuję za interpretację snu! swoją drogą to interesujące, jak nasze sny ubrane w słowa nabierają znaczenia. jako sny są jedynie obrazami, w których trudno dotrzeć do sedna przekazu dobranoc, śnijcie z Bogiem p.s. nie piszę \"zły\" z dużej, bo mi się za bardzo wtedy kojarzy z Borutą i spółką. ale - pozostaję z całym szacunkiem, pomimo małej litery. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zł y mąż
nie pisz tak Paloma ;) o realu za chwilę mogę dojść do setki wiesz przecież że matrix nie stanowi dla nas przeszkody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
dzień dobry ;) mi się dziś śniło że chodzę po ściance wspinaczkowej chodził za mną trener i rozmawialiśmy nie pamiętam o czym na pewno o niczym ważnym takie gadki szmatki . wiedziałem nie wiem skąd że za jedną kotarą jest zapomniane pomieszczenie , wszedłem tam i zobaczyłem tak jak by porozbierane stare elementy ścianek jakiś zużyty sprzęt i tak jak by mi zaczęła wracać pamięć że z tymi rzeczami łączy mnie jakaś przeszłość . trener wszedł za mną i poprosił żebym wyszedł bo to jest stary magazyn i nie wolno nikomu tu wchodzić. wyszedłem , chciałem znów się wspinać ale zobaczyłem że w sali jest teraz dużo dzieci a na ściankach zamiast elementów typowo do wspinania , czyli kamieni są poprzykręcane - niby dla radości dzieci - kawałki zabawek , głównie części lalek - główki , nóżki , rączki , po tym dzieci miały się wspinać . nie wiem czy ten sen może mieć jakąś interpretację ? dla mnie dziwaczny. ale w sumie fajnie jest poopowiadać sny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
masz rację Paloma - zły mąż brzmi złowieszczo :) ogłaszam przetarg na pseudo dla złego !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
jeśli chodzi o sny to nie wiem czy to co piszemy to sedno przekazu , raczej osobista interpretacja ;) która jednak kto wie - może jest i przekazem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa _
przed chwilą właśnie przeżyłam orgazm stulecia kiedyś mieliście tego typu doznania? kiedy ostatni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
SeLa - w pracy ?????????????????????????? ;) sokole oko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym wyrazić nadzieję, ze zwazywszy na fakt, ze mamy 2008 rok, orgazm stulecia mam jeszcze przed sobą ;) ale winszuję koleżance ;) dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm. przetarg na pseudo, powiadasz. a to taki przetarg kto da tańszą propozycję? to ja proponuję "Bolek" za jedynego zeta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
bolka zarezerwował Wałęsa ;) witaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy sen miałes, pewnie troche Cie zdezorientował, tez miewam takie sny, jakieś wesołe miasteczka, autobusy, podróze nie wiadomo gdzie, miejsca któe są obce, ludzie którzy decyduja za nas. ja osobiscie pierdziele takie sny, a Ty pierdzielisz też? ;) pomyślę nad tym:) u nas dzisiaj pogoda jak ta lala, wyżyk, szronik z rana, słoneczko dnia oko, cud miód. a u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
jesiennie u mnie i zimnawo ;) nie orgazmowo ;) trzy obrazy utkwiły mi w głowie dziś rano ubrałem je w słowa ;) „ jesienny poemat „ by bad boy … z pomiędzy chodnikowych płyt gawrony wydziobują dobre ziarna które myślały że schronią się do przyszłej wiosny szkoda gawronów tak mało dobrego dla nich dziś zostało liść któremu udało się zbiec przed złowrogą miotłą ciecia wykorzystał powiew wiatru nie skończy w ognisku tańcząc z iskrami szkoda liścia zgnije gdzieś pod ławką ksiądz na którego szczekają psy pozdrowił mnie podniesieniem ręki mimo że udawałem że go nie widzę wymamrotał coś pod nosem i uśmiech który posłał był jak ostatnie namaszczenie nie wiem czy mnie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....................................................................................... szkoda, że do setki tak daleko poeto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły
zły litości nie obrzydzaj mi sokołem seksu bo nie będe miała z miesiąc orgazmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
SeLa - więc urlop ? czy jakiś nowy towar w robocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×