Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blue-niebieski i kropka

kasa - czy czesto jest przyczyna rozpadu zwiazku ?

Polecane posty

Gość blue-niebieski i kropka

pytam bo jakis miesiac temu pozyczylam mojemu facetowi pieniadze , wiem ze mu byly potrzebne bo jechal do polski ...minal juz miesiac a on nic nie wspomina o pozyczce ba od powrotu nie zawachal sie znowu wziac ode mnie kasy tym razem na czynsz .. dodam ze mieszkamy za granica i ja place za jedzenie i domowe wydatki a on za czynsz wiec wychodzi po rowno .... nie wiem jednak jak mam sie zachowac nie mamy wspolnoty majatkowej wiec chyba powinnam sie w koncu upomniec o moje pieniadze przeciez jak sie cos stanie zostane na lodzie jak sadzicie - pyt glownie do kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp. na pytaniew 90 a te 10
to się tylko kłóci o kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp. na pytanie
w 90 % a te 10 % to się tylko kłóci o kasę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
kurcze a gdzie w tym wszystkim jest zaufanie co ... przeciez gdybym mu jej nie dala uznalby ze mu nie ufam ... a co do zartu o sponsorowaniu pozostawiam bez komentarza - widac ta osoba nie wie jak wiele mozna co zrobic dla KOGOS kto jest dla nas WAZNY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby facet miał jaja to sam by sobie w życiu radził. To trochę porażka, jak koleś siedzi za granicą i nie ma na bilet do kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
nie na bilet do kraju ale min na remont domu i takie tam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkjh
a ile mu tak w ogole pozyczylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, to jaki jest sens siedzenia za granicą, skoro nie ma na czynsz itp. Nie pożyczaj mu więcej i poproś o zwrot pożyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
niby nie duzo ale dwa razy tyle ile mam dzis na koncie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
tak wyszlo ze przed wyjazdem kupil samochod , ma do remontu mieszkanie w polsce a jak wrocil szef nie policzyl mu za urlop i mial prawie puste konto ...dlatego zaplacilam ten czynsz z drugiej jednak strony to nie jest londyn ja jestem tu nowa a jak sie pozremy zostane z dnia na dzien sama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkjh
moj chlopak swojego czasu byl bez pracy. mielismy do dyspozycji tylko moje pieniadze a jeszcze nie mieszkalismy razem. nie mial na fryzjera na kosmetyki, itp. nigdy nie robilam mu wyrzutow z tego powodu chociaz wiedzialam ze czasami glupio sie czul. i co mialam go zostawic wtedy? wrecz przeciwnie wspieralam go jak tylko moglam. dzis mieszkamy razem. obecnie pracuje i zarabia wiecej niz ja. kochamy sie bardzo. jestesmy szczesliwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkjh
dodam 2 razy wiecej niz ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
no wlasnie mnie tez na nim zalezy ale bezpieczenstwo materialne za granica jest wazne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
dzis szykuje dobra kolacje upieke ciasto i zacznr ten nieszczesny temat ...tylko nie wiem jak....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkjh
a co bedzie jak ty kiedys bedziesz potrzebowala jego pieniedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
ja nie chce od razu calej sumy tylko rozsadnie pogadac ...boje sie tylko niczego nie popsuc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie bardzo wiem czego sie boisz... przeciez to twoja kasa a nie jego. wiecej zdecydowania, powiedz mu ze potrzebujesz tych pieniedzy i kiedy moze ci oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minako
a kto płaci w tym miesiącu wynajem? a kto w tym miesiącu idzie na zakupy? jeśli niezręcznie CI mówić o tym pokaż mu pusty portfel na zakupach, i oznajmij że na końcie nie masz pełnej sumy na opłaty delikatnie ale rzeczowo, I TAK, PIENIADZE WSZYTKO POTRAFIĄ MIĘDZY LUDŹMI SKOMPLIKOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
mam nadzieje ze by mi pozyczyl czy rownie chetnie nie wiem :p faceci sa materialistami z reguly kiedy mnie prosil o kase powiedzial tylko ,, K. BEDE CIE MUSIAL PROSIC O PIENIAZKI'' ja na to ile dalam i tyle ... drugim razem stwierdzil ze nie wplynely mu pieniadze za holidaya i czy nie moge zaplacic czynszu ... a ostatnio poprostu powiedzial ze nie ma jeszcze kasy na koncie a trzeba oddac kaucje za mieszkanie , bo lokatorwraca do kraju ... poszlam wyjelam z bankomatu i dalam ... ale na tym koniec kiedy dzis rano cos wspomnial o pieniadzach na czynsz napisalam mu smsa do pracy ze wieczorem czeka nas rozmowa o kasie ... teraz zrobilam obiad i czekam .... - podpowiedzcie jak wg was powinna sie ta rozmowa potoczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
SMILEY przeciez ty tez pozyczylas kase swojemu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** * *** *** *** ***
zależy od ludzi. odmienny stosunek do finansów był jedną z istotnych przyczyn mojego rozwodu. obecnego partnera utrzymywałam rok, a teraz pomagam mu kupić samochód i nie widzę problemu...wiem że jak interes się rozkręci i on będzie miał pieniądze to i ja będę miała jak pączek w maśle. innymi słowy z jednymi ludźmi idzie się z temacie kasy dogadać z innymi nie. autorko zauważ ze ty nie umiesz o kasie rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
tak nie umiem , zreszta pracuje od kilku lat i to ode mnie ktos zwykle pozycza... ale dalej czekam na konkretne rady jak mam zaczac i jak powinna sie potoczyc ta rozmowa zeby nic nie popsuc i nikogo nie skrzywdzic i oprocz krytyki mojej naiwnosci oraz paru przemadrzalych wywodow nic nie napisaliscie madrego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
oddali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
ustaliliscie potem czyli kiedy ? jak dlugo czekalas na taka rozmowe czy on zaczal 1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
a jesli mieszkasz za granica to wiesz ze czesto po powrocie z polski jest sie totalnie splukanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na huśtawce
przede wszystkim powinnaś mu powiedzieć, że nie masz już na koncie kasy i że oczekujesz, że skoro wziął od Ciebie na czynsz to teraz będzie robił zakupy i płacił za to, za co Ty zwykle płacisz. To chyba uczciwy układ. Chyba że ma jakieś problemy z pracą, z wynagrodzeniem... nie wiem co. Ale jeśli nic się nie zmieniło to chyba teraz on powinien Ciebie poutrzymywać albo oddać kasę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
wiem i dlatego dzis sie odbedzie ... dzieki milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×