Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Davelight

Azaliż porzucam ogólny dla Was. Cieszą się?

Polecane posty

Zawżdy ktoś z Was już kilka tygodni temu mi to proponował, ale wtedy miałam jeszcze złudzenia, że forum ogólne przejrzy na oczy. Niestety. Pomijając kilka zacnych postaci (Pozdrawiam \"Topik dla Degeneruchów\" [cześć]), jest to Misja na dłuższą metę beznadziejna. Poza tym Wy potrzebujecie bardziej mojej pomocy i wsparcia. Nie zostawię Was w potrzebie. Azaliż zaczynam swą Misję na uczuciowym! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszyć się będą tym pełniej, im hojniej swoją polszczyzną uczuciowe forum zaszczycać jaśnie wielmożna będzie a uczyć się i wzór czerpać przyjdzie im z wdzięcznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Santo - widzę podstawowe braki, ale nie martw się. Ty sie lepiej martw, bo używasz słów, których znaczenia nie znasz. Nawet z googla nie umiesz skorzystać :o Azaliż=czy Jaki więc ma sens twoje zdanie z tytułu? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Azaliż=czy Jaki więc ma sens twoje zdanie z tytułu? " powyzej mniej wiecej przerobiłem jego wypowiedź, by miała jakis sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijawko - nie martw się, tego topiku nie porzucę nigdy :) Za bardzo wsiąknęłam w to towarzystwo. Komiczne - azaliż jestem świadoma faktu, że jesteś to samozwańczym przywódcą i nie zamierzam się wtrącać w to, jednakże proszę o wzajemność :O. Sprawami kultury tych zacnych kafeteriuszy zajmę się ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> powyzej mniej wiecej przerobiłem jego wypowiedź, by miała jakis sens Tak jak napisałeś, to ma sens. Ale autor najwidoczniej nadal nie skumał, że zrobił z siebie idiote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twarde z Was sztuki. Ale dobrze, przynajmniej mam do czynienia z konkretnymi ludźmi, a nie stosem przegrańców podszywających się na pomarańczowo pod glena b czy ponawiacza :P Kwestia zasadnicza: jestem KOBIETĄ. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już wiemy- niestety:O zasadniczo wolałybyśmy żebyś była całkiem przystojnym i całkiem inteligentnym ( na ile płeć na to pozwala) facetem.......ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez referencji nie przyjmujemy Dodatkowo, musisz mieć pomarańczowego robina, cipy i lizać rowa komicznemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mogłabyś być przystojnym wysokim brunetem :D Masz jakiś kolegów? To będzie wkupne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fote trzeba sobie zasłużyć. :P Na ogólnym dostały trzy osoby, one potwierdzą, żem ja płci niewieściej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś, ja wiem, że robin jest Twój i jest jedyny w swoim rodzaju Ale mogłaby mieć swoją debilną pomarańczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sissy skarbie- na własna pomarańcze to trzeba sobie zasłużyć a ona co nowa , niedoświadczona na uczuciowym.......... na razie niech się cieszy, że my z nią rozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde to bedziesz swojaczką dopiero, gdy założą na Twoj temat przynajmniej 10 tematów - najlepiej nienawistnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×