Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sonia13

mam juz dosyc tego obzarstwa zaczynam od jutra , kto sie przylacza????

Polecane posty

Aaagusia ja używam Therm Line II ale chyba wrócę do BIO CLA bo teraz mam zgage a pozatym TLII trzeba brac pół godz przed posiłkiem a nie zawsze mi sie udae :) Karola ty zdecydowanie za mało jjesz, nawet jak schudniesz 10kg to jojo murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wiem i troszke się tego obawiam bo ja nie mam po prostu czasu jesc regularnie:( wstaje rano i biegne do pracy pozniej na uczelnie, obiadu to juz nie pamietam kiedy jadlam:( ale mysle ze dam rade cos przekasic po kazdej tabletce:) i dziewczyny zobaczcie ja na prawde malo jem a waga stoi w miejscu:( nie wiem co z tym zrobic...przyznam ze czasami wieczorkiem mnie dopada apetyt ;P juz sama nie wiem co mam zrobic ze soba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ciezko mi jesc inaczej, myslam ze znalazlam optymany sposob przy moich warunkach... gdyz: z domu wychodze o 7:00 rano wiec jem o 6:30,staram sie jesc \"spore sniadanie\" -np. 2 jaja na miekko zciemnym pieczywkiem, -albo na kanapeczkach wendlinka, serek, warzywko jakies + jogurcik -... potem w pracy mam przerwe na obiad okolo 13stej -to np. dani chinskie na gotowanym kurczaku -salatka z ryzem i pierdolami ;) -jakas lekka zupka... no i w domu potem jestem po 18stej... dlatego nie jem juz 3raz :( w pracy czasem w miedzy czasie przekosze jeszcze jabluszko, czy grefruta... naprawde myslisz ze jojo murowane? nie strasz :( - tak sie staram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~przepraszam za bledy w pisowni powyzej, spieszylam sie ;) i PS. to co radzicie zeby nie bylo jojo u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka po prostu lepie mniej a czesciej ale skoro jesz tyle ile napisałaś to może jojo cię nie złapie. W każdym razie życzę ci super efektów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna aaa
hej :) ja od dzis notuję co zjadłam, wypiłam:p bo kompulsą stawiam czoło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zapisuje dzien w dzien co zjadlam i o ktorej godzinie, juz w trzecim dniu, jak popatrzylam na zapisane moje starania, to sprawilo to niemala satysfakcje i mobilizowalo do kontynuacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja dzis zjadlam , wypilam: kawe 2 razy z cukrem , wedlina ok 100 gram roznej , kapusta kiszona , litr soku multiwitamina , paczke paluszkow , jogurt naturalny , 2 ludka kurczaka , ziemniaki pomidory marchew gotowana .... wlasciwie to jadlam to prawie non stop tylko powoli.....dalej czuje sie totalnie ciezka i strasznie spuchl mi zoladek...zeby dalo rade zrobic chociaz 2-3 godz przerwy miedzy posilkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TopSecret1986
Witajcie.Chętnie przyłącze sie do Was dziewczyny.Wczoraj odkryłam okrutna prawde dotyczaca mojego wygladu-Prztylam!Brzuchol mi urusl,pupa,uda,lydki...Bleeeeeee.Przyszedl czas,zeby wziac sie za siebie i schudnąc.Dzisiaj zjadlam: 2 kromki pieczywa,pomidorek,wedlina do tego kawa z mlekiem.2 sniadanie banan.Obiad:Zupa pieczarkowa,kromeczka chleba. Niedawno banan i jablko.Do tego caly czas pije zielona herbate a raz dziennie Figura 1.Problem w tym,ze nie chce mi sie ruszac i cwiczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×