Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

podswiadomie to napewno ta potrzeba pozostaje ale jak sie ja spycha gleboko to tak latwiej zyc tamari niby łatwiej ale wtedy człowiek się modli żeby takie zycie jak najszybciej minęło... a ja pamiętam jeszcze takie chwile, kiedy błagało się w duszy pana Boga żeby ta chwila trwała wiecznie i nigdy się nie kończyła... ja nie chce o tym zapominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie męczysz Samico:) naprawdę, dużo się nad tobą ostanio... hm.. zastanawiałam... :) może dlatego że jesteśmy w podobnej sytuacji..? wiesz co mam na myśli... wcale mi się nie wydaje że jesteż zła kobieta. wydaje mi się że byałabyś bardzo ciepłą, kochającą kobietą... troche nie wierzę w to wszystko co o sobie piszesz. nie wierzę że chcesz jebniętego chama, który zbzyka cie stanowczo pod ścianą Nie wiem. jakoś tego mimo wszystko nie widze. Mimo sceny z komikiem.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pamiętam jeszcze takie chwile, kiedy błagało się w duszy pana Boga żeby ta chwila trwała wiecznie i nigdy się nie kończyła... } Też pamiętam... { zatrzeć w pamięci te noce, by odeszły w nie pamięć chwile, które zwałem złotem, tamte chwile to tombak, bo już wiem co było potem }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro a Ty jestes szczesliwa? Tamari obudzisz mnie w nocy, wyrwiesz ze snu, zaskoczysz na ulicy, w pracy, w tramwaju - i zadasz mi to pytanie, zawsze i bez względu na wszystko odpowiem : tak. To taki sposób na zycie, wiara w to że się jest szczęsliwym. Nawet jeśłi się tego chwilowo nie czuje. ********************************************** a ty, tamari..? powiedz..? czy tobie czegoś brakuje do szczęscia..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma ostry seks do tego? Tylko cham tak sie piep..ups ??? Zrozum retro ja nie umiem byc w związku,ja to zaakceptowała,ale nie zwalam winy na facetów. Nie moge byc z normalnym ułozonym facetem,bo Go skrzywdze. próbowałam ale nie umiem dosc zwierzeń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys podobal mi sie komiczne
ale ostatnio mu odjebalo i stracil swoj wrodzony czar i wdziek;P, jak rowniez pewna sofistyke;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYrevin;) zbyt ambitnie do życia podchodzisz....:) czyli tamto to miało byc .... na zawsze...? :) aj, taki stary, a taki naiwny....:) aż się chce banałem rzucić... w zyciu piekne są tylko chwile... a co było potem...? co było potem......................? dokładnie to co miało być, i nic więcej:) Myrevin.. nie histeryzuj... wszystko jest dokładnie na swoim miejscu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co ma ostry seks do tego? Tylko cham tak sie piep..ups ???" no, ok, masz rację. "Zrozum retro ja nie umiem byc w związku,ja to zaakceptowała,ale nie zwalam winy na facetó"w. to rozumiem. "Nie moge byc z normalnym ułozonym facetem,bo Go skrzywdze." ale tu juz nie rozumiem. chciałabym wiedzieć czym takich facetów krzywdzisz, ale pewnie już mi nie napiszesz... Może kiedyś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samorealizacji, samodzielnosci i pewnie fajnego faceta tez a ja mam specyficzny charakter wiec z takim fajnym dla mnie to ciezko:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleki jestem od histerii. Nie po dwóch piwach. aj, taki stary, a taki naiwny.. } Sorry.. pieprzysz.. na takie rzeczy choćby człek zakładał od początku że to może tak się skonczyc nikt nie jest gotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe komiczne jest inteligentny, pewny siebie, ma poczucie humoru do tego wyksztalcony,dziany itd ale dla mnie troche zbyt malo wrazliwy i troche zbyt pewny siebie chociaz ten jego zdrowy rozsadek to sie ceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nikt nie znajdzie bede sama na zawsze, wiem to i nic tego nie zmieni -- dosyc tego podczytywania Was ide spac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie kiedys byl zlosliwy jak nie mial mojej foty:P deko nie chrzan glupot:) ide spac 3majcie sie zlosliwa, retro, deko i Myrevin spijcie dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry.. pieprzysz.. na takie rzeczy choćby człek zakładał od początku że to może tak się skonczyc nikt nie jest gotów. i to jest ironia losu:) głupota ludzka w czystej postaci. na co dzień otrzymujesz mnóstwo dowodów na to że nic , dosłownie nic nie trwa wiecznie. Wszystko mija i kiedyś się kończy. ja jestem na to gotowa. przynajmniej sie staram, i nie zapominam o tym ani na minutę. a ty po prostu przyjąłeś ( jak większość, niesłusznie) że to się zdarza tylko innym.. ale nie tobie. bardzo nierozsądnie. Bo sam widzisz że i tobie również... ********************** złośliwa:) no to trzymam kciuki:) *************** Tamari dwie pierwsze rzeczy przychodza dopiero koło 30stki.. musisz się uzbroić w cierpliwość.. wtedy na pewno te dwie rzeczy u ciebie rozkwitną.. ale juz teraz na nie pracujesz, więc nie szczedź wysiłków... co do faceta, to sie nie wypowiadam, nie jestem ekspertką... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, czemu tyle osób tutaj uważa że wie lepiej jak powinienem życ. ? Ale.. niech tam to bywa zabawne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech mężczyźni sa boscy i moge tomy pisać na ich temat, szczególnie tych mnie otaczająych, a charakteryzuje wszystkich jedno- sa niebotycznie przystojni- na innych nie zwracam uwagi, dlaczego? bo jestem wzrokowcem i po 2-gie dlaczego? bo mam swój rozum i meska inteligencja jest mi zbedna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, wizualnie jestem w stanie tylko komika ocenić- boski ale nie do końca mój typ, z literek tutaj pisanych- 1- wsze miejsce na kafeteryjnym podium ma Bezedury oczywiście, z kilku wzgledów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry.. pieprzysz.. na takie rzeczy choćby człek zakładał od początku że to może tak się skonczyc nikt nie jest gotów. Powtórzyłem się, bo na początku założyłem że to się zdarzy a jak się zdarzyło .. cóż. Nigdy więcej. Dam radę. Rzuciłem palenie tym też się obejdę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×