Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Tylko tu - zajebiste!!! bym powiedziała:D mam nadzieję, że przydadzą mi się w ten weekend , bo mam, hm, szerokie plany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nabylam mialam dosc cieżki dzien. Jutro moze podjade gdzies. Ale Ci powiem że w pracy szlo mi b. dobrze :) wkurzal sie na maksa moja pewnoscia i dobrym humorem A jak u Ciebie kalambako? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - nie tylko ty jesteś dzisiaj zakręcona... sorry za towarzystwo, ale mój już-prawie-ex właśnie nabył deskę snowboardową:D w garniturze będzie na niej jeździł czy jak??? ja padnę chyba :D:D:D życie jest piękne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - u mnie wspaniale, chociaż właściwie nic się nie zmieniło oprócz moich pazurów:D ale tak mi już dzisiaj jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ale to może przez tą pogodę?? takie zakręcone jesteśmy ;-) i przez całą resztę... hmm na desce w gajerku?? może myśli, że wszystkie laski będą jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - bardzo możliwe - ale teraz z tymi pazurami to i tak będę miała przewagę :D:D:D:D:D:D sandra - trzymam za Ciebie kciuki, wiesz? A Ty tak trzymaj dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przewagą to nie ma wątpliwości... a ja byłam na piwku za ścianą.... i z postanowienia nic nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciastkiem to nic nie będzie ;( tak mi się wydaje... a mi się w głowie kręci i mam za dobry humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba już ze mną nie będzie chciało rozmawiać... może nie spełniam jego oczekiwań, albo coś... bo nic nie pisze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie pamiętam?! jasne, że pamiętam... i załozyłam nowy nr... i pisze pisze i pisze...a ty (RozkojaZona) - CISZA?! nie wiem co z tym gg się stało... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) jak zwykle zła jestem... chyba złość chce zostać moim przyjacielem telefon mu się popsuł... i mało pisze... i z jutra nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kalambka :) mam nadzieję, że się ze mną umówi... :/ ale jak to mówią nadzieja matką głupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i matką głupich, ale za to umiera ostatnia :D:D:D \"coś\" mi mówi, że się z Tobą umówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zawsze :) chyba powinnam zaprzyjaźnić się znowu z kredkami... ale jeszcze się polenie... a co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zawsze, hehe :) w zasadzie nic nowego - tylko humor mam coraz lepszy, z dnia na dzień dosłownie - i to nie tylko moje zdanie :) więc chyba już z górki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ledwo to powiedziałam, to zgadnijcie, czyj samochód wjechał na moje podwórko? :D nawet \"dobry wieczór\" nie powie, torba, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się... niektórzy nie są zbyt dobrze wychowani... i kij im w oko, bo w tyłek to przyjemnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tyłek to kaktusa bym jej mogła wsadzić... ale mi szkoda, ładne kwiatki są :) albo parasol - i rozłożyć :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, lepiej dynamit, żeby się trochę rozerwała... dobrze, już nie będę taka okropna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×