Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

bo człowiek nie wielbłąd, pić musi :) ogólnie to piję %, jak mam zły humor - ale właśnie nie mam, więc zostanę przy cytrynce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, współczuję, też przez to przechodziłam :D właściwie to dalej przechodzę, ale % zastąpiłam telefonem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, sam telefon mnie też nie :D ale można za jego pomocą się komunikować, wiesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - to takie chwilowe rozwiązanie, pozwalające na moment zapomnieć przed zaśnięciem o tym, że przed tym zaśnięciem nie uprawiało się seksu :D no i że nie zasypia się czule wtulonym w jakieś męskie ramiona :) nawet bym powiedziała - całkiem konkretne ramiona :D przynajmniej u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boroo-xxl - można się komunikować z tym kimś, z kim chciałoby się uprawiać seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambka masz rację... chociaż dziś to i mnie przydałyby się jakieś męskie ramiona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - z całego serca Ci tego życzę :) a ja czwartek będę musiała przeczekać przy herbatce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boroo-xxl - książka telefoniczna to faktycznie niezbyt dobry sposób na znalezienie kogoś w celu uprawiania z nim seksu... chociaż wszystko jest możliwe... :D ale istnieją inne sposoby też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopóki są pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to raczej szukam firmy transportowej, co by mi te ramiona siłą do mnie przywiozła... wtedy można by było ich nieobecność w tamtym miejscu wytłumaczyć porwaniem... a tak to muszę grzecznie czekać... :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boroo-xxl - Ty się nie musisz cały reklamować, ale te ramiona to wiesz, podstawa... ;) opisz je jakoś albo co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - ale przecież nie mogę tak napisać w ogłoszeniu...;) firma transportowa albo drobiarska, albo producent jedwabiu, albo wyrobów z gumy, albo przeprowadzki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×