Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Gość romantyczne
no jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zmykam spać, bo jutro kolejny dzień pełen wrażeń... zakupy, kino... i pieczenie ciacha :D dobrano dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, widzę, że mogłam tu przyjść wczoraj z tą herbatką, zamiast iść z telefonem spać :D bo tu takie ciekawe rozmowy na tematy damsko-męskie i do tego ciasteczka do herbaty ;) RozkojaŻona 👄 życzę Ci... tu wpisz sama, bo Ty wiesz najlepiej :) Tylko tu - widzę, że zaczęłaś przepadać za słodyczami ;) i bardzo dobrze:D miłego wieczorku Wam wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ciasteczko mi się spodobało ;-) no i jeszcze 2 się pojawiło :D zobaczymy jak to będzie :D dziś mam tak dobry humor :D po prostu latać i śpiewać :D nawet śnieg nie jest taki straszny :D i nawet film nie był taki zły :/ i to nowe autko :D a mina sąsiadki, ten widok był bezcenny :D nawet humoru nie psuje mi fakt jutrzejszego powrotu do wawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Jakiż dzisiaj jest piękny dzień :) Wszędzie biało :) Jakoś tak swiątecznie sie zrobiło :) Tylko samochodem strach jeździć... a ja dzisiaj muszę :( Miłego dzionka życze :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no biało, biało, a potem będzie szaro i ciapa :( a święta, cóż z każdym rokiem tracą cały urok i magię... mi się już ich odechciewa... te wszystkie dekoracje w sklepach, choinki, szał kupowania prezentów... zapominając o tym, że nie chodzi o prezenty, ich ilość, wielkość, ale o to, żeby być z rodzinką :) ja nowym autkiem nie pojeździłam :( bo już dziś do wawki musiałam wrócic miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) 👄 u mnie całkiem nieźle... właśnie przytulam się do telefonu ;-) a co u Ciebie?jak weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend bardzo super:) wiecie co? Nawet przestałam się już trząść, jak mi tu do domu niektórzy parami przyjeżdżają i powiedziałam dzisiaj nawet jej " cześć":) prawda, że jestem kobietą z klasą? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RzkojaŻona - ja nie wiem, dlaczego w tym tygodniu mi się procentów nie chce... :D albo ze stresu, albo ze szczęścia - bo mam i to, i to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bede pila caly tydzień. Ostatnio przecholowałam i musze troche odpścić. Jak zwykle powodów mam tysiące. Przerzuce sie chyba na herbatke z melisy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona, Tylko tu - to w tym tygodniu będziemy sobie tak razem ;) ale w weekend nie popuszczę, chyba że coś niespodziewanego mi wyskoczy:D boroo-xxl - góralska dobra jest, mniam...:D ale w tym tygodniu odpuszczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×