Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

to nie jest ogloszenie to tylko wymiana informacji :D a pro po wymiana jednokierunkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boroo-xxl - hm, a ile lat mają te Twoje ramiona?;) i jakich informacji oczekujesz? Chcesz, żebym Ci np. podała mój rozmiar w ramionach? :D:D:D nie podam Ci, bo nie mam pojęcia :D ale mogę powiedzieć, że mam niebieskie oczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tu zaczynają się zazwyczaj problemy :P wiek ? -a imię jego czterdziesci i cztery umiejscowienie- południowe podlasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytania, bo ciekawe jesteśmy... taka zachęta... i co ma się tylko na paluszku skończyć? jak my chcemy całą rękę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nade mną to jakieś fatum ciąży - zawsze jak jakieś chętne ramiona są, to gdzieś daleko...:) więc chyba przy tym telefonie zostanę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciało to ciało, a kawałek duszy też by wypadało poświęcić... bo co to za seks bez uczucia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to teraz starczyłoby przytulenie... hmm ciekawa oferta... cóż trzeba zapisać, niedługo wesele... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, ale wiesz, ja na razie mam ramiona... trochę daleko, ale przyjadą... nie zmienię tak sobie, dla zabawy...:) a szybko muszę żyć, żeby częściej przyjeżdżały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kalambaka wyjrzała przez okno, zobaczyła zasypany świat i stwierdziła, że musi iść spać, bo rano będzie musiała przez pół godziny szukać swojego samochodu, a potem pół godziny go odkopywać :D rany, godzinę wcześniej będę musiała wstać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ....... jestem tylko Waszym wirtualnym przyjacielem spokojnie mozecie się do mnie przytulić bez obawy nie gryzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×