Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

hej:) ja na chwilkę :) kalambka, oni by tylko spróbowali to mieliby z nami na pieńku :P a będziecie mi przysyłać paczki do kryminału?? bo podobno sąd mi grozi za używanie skype ;( wczoraj jakiś dziad powiedział, że zalegam z jakimś abonamentem i wpierał mi, że za instalke skype się płaci!!! żebym ja jeszcze wiedziała o co chodzi :/ z ciastkiem nadal piszę... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - skaype jest bezpłatny, płatne jest wtedy kiedy dzwonisz n niego na numery telefoniczne, ale chyba wtedy najpierw trzeba wykupić abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wiem, więc nie mam zielonego pojęcia o co temu debilowi chodziło... zresztą sprawdziłam na stronie skype i z chęcią napisze do administracji skype i doniosę że ktoś robi sobie z ludzi żarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - jakie to śliczne... też się rozmarzyłam... jeszcze mi się tylko śni, a już serce płonie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kalambaka ..dzięki za życzenia. A wszystkich pozdrawiam cieplutko 🌻 Dzisiaj nie piję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :):):) ciicha - zarąbista stopka:) zgadzam się z nią w całej rozciągłości całym swoim jestestwem :) no, to trochę popracuję dzisiaj, ale będę zaglądać - miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witajcie moje Kochane :) te \"starsze\" i nowe 🌻 Czytam i czytam i dzieje się oj dzieje tutaj :) Ja się strasznie zaniedbałam w pisaniu, mam nadzieję,że to chwilowe :( Zmiany u Was, zmiany ;) Kalambaka - powodzenia na nowej drodze 🌻 RozkojaŻona 👄 jesteś :) Trzymam kciuki za Twoje decyzje kobieto :) Aj, praca, praca, praca :o i Pomarańczkę gdzieś widziałam ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę - przyszła zima, spadł śnieg, to i stokrotka śniegu się pokazała :D stokrotne dzięki :) A co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota_śniegu
:) jakaś taka zabiegana jestem, ale staram sie do Was zagladać, tylko nie zawsze piszę ;) bo wiem, że to uzależnia ;) I picie i pisanie :D he he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko stokrotko 👄👄👄 szukalam cie :( a ty zniklas :( Pozdrawiam Was kobietki. Miłego dzionka życzę. Mój będzie super, bo..... STOKROTKA WRÓCIŁA :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) buziak :) Nie zniknęłam tylko jakoś tak się wyłączyłam :) Myślałam, ze Ty też juz nie wrócisz, a tutaj taka niespodzianka... i jakie zmiany. Się chyba stęskniłam za Wami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam tu codziennie, ale nie zawsze mam mozliwość napisać. Jeden komputer i dwie chętne (chyba grafik zrobie) :D Nie zostalo mi nic innego jak talefon... Kalambaka tez ma romans z telefonem :D Tanio i nie zawsze trzeba super wyglądać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonka :D:D:D niby nie trzeba, ale jak to humor własny poprawia :D:D:D no i na mmsach się lepiej wygląda, nie? ech, życie... a wczoraj i tak mi brakowało ramion, chociaż telefon był pod ręką... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w tym jest, chyba pojde do lazienki i nałoże troche warstwy maskującej :D:D Tych ramion to mi codzień brakuje... że też ON musi być tak daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia też tak mówiła :D ale co by mi z tego przyszło, jakbym teraz wyszła się na tą drogę rozkraczyć... :D:D:D:D zapalenie pęcherza jedynie...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Wyobraziłam sobie Ciebie kalambako na tej drodze rozkarczoną ;) Aż się wszyscy w pokoju na mnie spojrzeli z politowaniem jak parsknęłam śmiechem :) :D miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety musze uciekac, ale postaram sie wieczorkiem wpaść do Was na chwilke. Prosze w tym czasie nie robić dziwnych figur gimnastycznych na drodze, bo statystyki wypadków nam wzrosną :D:D:D 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona 👄 ale macie wyobraźnię, no :D aż przemówiłyście do mojej :D i też się teraz chichram jak głupia do sera :D:D:D a przecież właśnie napisałam, że nie wyjdę, bo i po co??? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się z Was uśmiałam :) cześć 👄 ja wróciłam... o mało co nie zasnęłam w autobusie... a dziś kolejna ciężka noc ;-) ale dam radę :) dziś nielegalna dżampreza :D i z ciasteczkiem nadal piszę... ;-) i wczoraj miałyśmy babski wieczór, musiałyśmy opić fakt, że koleżanka do faceta od ćwiczeń powiedziała \"ej\" milusieńkiego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem :) Też pisze ze swoim ciasteczkiem i moze sie nawet spotkamy, tylko nie wiem jeszcze kiedy... wogóle jest kochany... przysyla mi wiersze i miłosne maile. Znów się czuję jakbym miała 16 lat :) Tylko_tu co to będzie jak kolezanka powie do feceta od ćwiczeń \"czesc\"??? Pewnie pijaństwo przez tydzien :D:D:D kalambako jak tam na drodze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×