Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

a właśnie mi się czasem wydaje, że to już nigdy... i przez to ten cholerny dołek... do tyłka z tym, no... :( fajna cena :D:D:D pracowałam kiedyś w firmie, która w podobny sposób, na pokazach, sprzedawała naczynia i inne takie... jak myślisz, ile kosztuje produkcja takiego czegoś, co Ty możesz kupić na takim pokazie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam, że połowe, albo jeszcze mniej. Stać ich na to by za np. 4 pokazy dać taką pościel wartości 4 tyś. w prezencie. Moim zdaniem to lipa :D Nie ma to jak moja bawełna w kwiatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana... może i ujawnię tajemnicę jakąś, ale powiem Ci tylko tyle, że marży były ponad 1000%... a te firmy stać nie tylko na to, wierz mi... i zapewniam Cię, że podobną, a nawet taką samą pościel dostaniesz bez problemu gdzie indziej, za to sporo taniej... coś o tym wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, to wniosek jest jeden, albo musimy jechać nad morze, albo na jakaś pustynie, gdzie jest dużo piasku, żeby te dołki zasypać:P RozkojaŻona chyba wiem o jakiej pościeli mówisz, moją mama była kiedyś na takim pokazie ;-) ja biorę się za ten projket:/ a tak mi się nie chce, jeszcze sobie zapomniałam kupić szablonu z kółkami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyłka w powyższym - miało być: marży było :D a ten tysiąc to nie pomyłka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylkotusia, ja to bym chętnie pojechała nad jedno morze, Ty wiesz ;) i zasypałoby mi się tam na pewno :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przypuszczałam, że to jedno wielkie oszustwo....... Ja nad morze mam bardzo blisko, jak coś co to Was przenocuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - dzięki :) nie omieszkam skorzystać w przyszłości, bo nigdy tam nie byłam :D:D:D ale teraz wolałabym raczej w drugim kierunku :D:D:D tak bardziej na południe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś czuję że po obronie to sobie zrobię tour de Polska :P tylko mógłby istnieć jakiś taki nielimitowany bilet na PKP :P no a dziś znalazłam to: ...Romeo za 5-minutowe spóźnienie dostał doniczką po łbie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest fajne :P Czemu Bóg stworzył najpierw faceta? Bo z kobietami się nie zaczyna... a ja taka mądra, że kupiłam sobie fajną bluzkę, znaczy się mi się strasznie podoba, jest fajna i mi w niej ładnie, taka bluzka na randkę... tylko mnie jeszcze nikt na tą randkę nie zaprosił :( i jeszcze jedna mi się podoba i jak mi humorek zostanie taki jaki jest to ją kupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest fajne :P Czemu Bóg stworzył najpierw faceta? Bo z kobietami się nie zaczyna... a ja taka mądra, że kupiłam sobie fajną bluzkę, znaczy się mi się strasznie podoba, jest fajna i mi w niej ładnie, taka bluzka na randkę... tylko mnie jeszcze nikt na tą randkę nie zaprosił :( i jeszcze jedna mi się podoba i jak mi humorek zostanie taki jaki jest to ją kupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Tu - z tego powodu, o którym piszesz, nie kupuję sobie ostatnio ciuchów... bo nie wykorzystałam jeszcze tych, które sobie już kupiłam... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieję, że się to odmieni ;-) może z wiosną... zresztą muszę sama zacząć działać :D zresztą ja zawsze ładnie wyglądam dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja też, a przynajmniej się staram :D:D:D ale po co mi tyle ciuchów? Wolę iść do kina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio dużo kupiłam i niewiele wydałam :D ale po prostu doszłam do wniosku, że nie mam w co się ubrać ;-) i kupiłam wściekle różową koszulkę :P i ładnie mi w niej :D nie ma to jak narcyzm ;-) teraz to się rozglądam za kiecką na wesele... i przydałaby mi się mała czarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się marzy mała czarna i mała fioletowa i mała czerwona ;-) oj przydałoby się wygrać w totka... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małą czerwoną dopiero sobie kupię, jak mi wpadnie jakaś w oko ;) mam nadzieję, że nastąpi to w jakiejś nieodległej przyszłości, a nie dopiero wtedy, jak się już nie będę nadawać do małych czerwonych...:D aha, i o małej niebieskiej też myślałam ostatnio... może o szafirowej raczej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to "małe" musi być za kolano... dziś w necie oglądałam kilka fajnych sukienek... i z czarnych to mi się 3czy4 spodobały:P może kiedyś sobie takową sprawię... żałuje, że kiedyś nie kupiłam małej czarnej... wiązana na szyje.. za kolanko, z materiału który się nie gniecie... ale wtedy był dołek finansowy i musiałam z niej zrezygnować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, jak mi jest w niebieskim, ale mogę spróbować, raz się żuje w końcu, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje, hihi :D:D:D ale żuć też się w sumie powinno tylko raz :D:D:D:D ale się sama rozśmieszyłam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie :D same głupoty mi po głowie chodzą :P i jakoś nie mogę się skupić na stworzeniu legendy do mapy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla poprawienia sobie humoru włączyłam komedie \"7 krasnoludków - las to za mało historia jeszcze prawdziwsza\". Widziałam pierwszą część i była całkiem ok, ale to co oglądam teraz to jakaś kolejna komedia dla kretynów :D A może to ja jestem taka wymagająca:/???? Chyba też sobie kupie jakąś kieckę, bo żadnej nie posiadam :/ ciągle tylko w spodniach :/ a nogi mam całkiem całkiem, więc jest co pokazać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona popieram pomysł z sukienką :) ja ostatnio kupiłam spódniczkę na obronę, jeszcze tylko bluzka i będzie super :D chyba powinnam wziąć się za ten plan :/ a tak mi się nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje Kochane :) Jak tutaj u Was babsko-sukienkowo-zakupowo :D Się chyba stęskniłam za Wami 👄 tyle się u Was dzieje a ja ciągle gdzieś, ciągle coś,aj co za życie pięknych kobiet ;) Buziale 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) stokrotka 👄 Gdzie ty sie podziewałaś tyle czasu :D Ja była dzisiaj znów na pazurkach. Nie obyło sie bez przygód, bo do rowu wpadłam :P skad mogłam wiedzieć, że szklanka na drodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×