Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

jak to fajnie zajrzeć w jakieś znane sobie miejsce i spotkać starych i nowych znajomych :) z gwintem na swoim miejscu... od razu człowiekowi lepiej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zrobiłam się na czarno bo to ostatnio mój ulubiony kolor.. a tu wiosna i wszyscy na kolorowo, ach.. Kalambaka- co do sprzątania, to chętnie, tylko błagam nie mycie okien! Zresztą sama mam w domu gruzowisko, bo na razie mnie to przerasta., ale jak dojdę do ładu psychicznego to i fizyczny wróci (mama nadzieję) marzanna - witaj, ja tu nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna - więc kalambaka machnęła kuchnię na cytrynowo, a przedpokój jutro się machnie na jasny beż czy coś takiego, nie chce mi się iść do farby sprawdzić :D Kamorra - okna mogę umyć, niech stracę... ale do bladej kurwicy doprowadza mnie cała reszta sprzątania, podłoga w kuchni wyglądała jakby kanarek na nią - za przeproszeniem ;) - nasrał... a do tego, wiecie co? Kota mi auto przejechało, więc drugiego wzięłam do domu. I zaraz dostałam w prezencie jeszcze jednego... i zwariuję...dzisiaj niewiele brakło, żebym te kanarki w kuchni umyła kotem... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kalambaka, jesteś lepsza od chińczyków! Podobno psy yorki były u nich używane do wycierania rąk, a u nas są noszone na rękach. Ups, mama nadzieję, że nie obrazilam wlaścicieli tych psinek .. bo osobiście wolę większe . A kociątka są ok, pod warunkiem, że w pobliżu nie ma kanarków, tych na ścianach i podłogach też, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje czarne kociątko - bo ja, jako prawdziwa Baba Jaga, posiadam oczywiście czarnego kota ;) - idealnie nadawałoby się do mycia podłogi, jeśli chodzi o jego konsystencję, że się tak wyrażę... gdyby nie to, że protestuje strasznie głośno przy wkładaniu go do wiaderka z mieszanką czyszczącą ;) no i nie chce się dać wykręcić, przecież nie zachlapię sobie podłogi :D:D:D a tak naprawdę to wcale nie zrobiłam tego specjalnie, trzeba było nie zasypiać na sprzęcie do sprzątania ( czytaj: szmata do podłogi ) :D:D:D kanarków w kuchni już nie ma. Jutro w przedpokoju i na schodkach będzie coś jasnobeżowego czy coś - i już się trzęsę, jak o tym pomyślę... No, milutkie dziewczątka :) to dobrej nocki Wam życzę, ja znikam zregenerować siły na jutro. Wykończyły mnie te kanarki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biale
chcialam sie z wami napic... moze ze wzgledu na temat..yyyyyyy:) cokolwiek:) w kazdym razie Wasze zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrówko wzajemne, chociaż ja dzisiaj herbatką :) ze względu na śrubki sąsiada, te przekręcone ;) mam jeszcze parę łyków :) ale innym razem bardzo chętnie wyskokowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam wzajemnie również miłych - mnie to się będą śniły na pewno jasnobeżowe kanarki ze śrubkami w zębach :D stop! czy kanarki mają zęby???? chyba nie... kalambaka - Ty idź już spać, rozgadane dziewuszysko, bo Ci się już coś kićka w Twoich śrubkach, poluzowały się czy coś... ale mam humor dobry, ciekawe, co ja sobie wlałam do tej herbaty... :D:D:D chyba że to kicia się zemściła...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie wierze!!!!!!!!!! 🖐️ ❤️ Kurcze tu sie jakiś ruch zrobił, lataką bezzębne kanarki a ja zamiast tu siedzieć to serial oglądam :D Witam wszystkich :D Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczko!!!!!!!!!!!!!! Aaaaaaaaaaa, jak to dobrze, że ja tak powoli tą herbatkę sączę, zaraz sobie w takim razie zrobię drugą :D:D:D 👄 co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze trzeba to oblać kochana, a że nie mam bronka, to chociaż heratką :):D ❤️ U mnie bez zmian... a w sumie duuuuużo pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik powstał z martwych, bo Wielkanoc niedaleko ;) Żonka - ja w sumie jestem na bieżąco, bo zanim się odezwałam, to sobie poczytałam. Ale żeby to było jakieś dużo pisania... no, wiesz, przegięłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - a mnie właśnie przyszło do głowy, że to Ty teraz jakimś tu żartem jesteś... ale w sumie zdążyłaś przed północą, to chyba nie...;) No to robimy sobie jaja :D:D:D w końcu to ten dzień :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo pisania jeśli chodzi o to co u mnie :) Jakoś na topiku nie migłyśmy się zgrać, wiec nie pisałam do... siebie :D:D A co u Ciebie??? Masz remont, to już wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny Paragraf
Kochana Kalambako ❤️ Jesteś kobietą z mych marzeń i snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remoncik zbliża się ku końcowi na szczęście :D ściana stoi i wchodzi się do mnie nowiutkimi drzwiami :D ale za to sąsiadowi z parteru coś przeskoczyło w głowinie, jak już wspomniałam wcześniej i czyni mi tu różne wtręty... ale to się nie nadaje do opisywania na forum... a tak poza tym to jestem chwilowo najszczęśliwszą osobą na świecie, ponieważ posiadam nowiuteńką cytrynową kuchnię z nowiuteńkimi mebelkami, nowiuteńką podłogą itd. - i kocham tą moją kuchnię jak nikogo na świecie :D:D:D nawet z nią sypiam... to znaczy w niej... bo przestałam posiadać sypialnię, przynajmniej na razie... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przystojny Paragrafie, to bardzo romantyczne, ale czy ja Cię znam??? w każdym razie dziękuję :) czuję, jak płoną mi policzki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOO.... No to szalejesz kobieto :D Ale sypianie w kuchni ma swoje plusy... śniadanie w łóżku i do lodówki blisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny Paragraf
Jasne,że mnie znasz :D:D:D bo to ja RozkojaŻona :D:D:D PRIMA APRILLIS :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - sęk w tym, że jak leżę w łóżku, to nie otworzę lodówki :D więc ze śniadania do łóżka nici :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×