Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

sorki ale to nie moja wina :) jesli chcesz to zmienimy Twoją orientację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co już nie pijecie???????? Tylko_Tu do piątku dużo czasu, wiec obejrzyj film to Ci nerwy przejdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że sporo czasu, ale muszę się pouczyć i zaczynam od jutra... a potem jeszcze mam egzamin na studia mgr coś tu się u nas strasznie cicho ostatnio zrobiło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki odwyk, kto tutaj mówi o odwyku!!! :) 👄 Ja tylko cholernie niezorganizowana jestem :o W górach byłam i wróciłam, wilka miałam swojego prywatnego - chodził za mną i straszył potencjalnych kandydatów do koszyczka :P Ttusia - Ty to zapracowana kobietka jesteś, nie ma co ;) Żonka - piękną piosenkę wstawiłaś, co u Ciebie? Trzymasz się kobieto? Prawo jazdy już masz? Na legalu już mozesz uwodzić naszych POLYCJANTÓW? :) Wieczorkiem zajrzę, bo zaraz z pracy uciekam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam stokrotko moja kochana 👄 :) Już myślałam, że o nas zapomniałaś :) Trzymam sie jako tako. Czasem lepiej, czasem gorzej. Są dni kiedy mam takiego doła, że nic mi sie nie chce i wtedy właśnie zasłuchuje sie w takie piosenki. A moje prawko... pewnie kiedys zrobie :D Sądzę, że gdyby złapali mnie teraz to bym musiała użyć całego swojego czaru i wdzięku, żeby ich uwieść :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zajebiście miłym facetem :P raczej nie ma mnie za co bić, raczej przytulić mnie można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zajebiście miłym facetem :P raczej nie ma mnie za co bić, raczej przytulić mnie można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa... jasne... wy wszyscy tak mówicie :D tylko byście się przytulać chcieli :D a nas kobietki to kto przytuli ???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo właśnie, bo faceci to myślą tylko o sobie!!! hej RozkojaZona :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nic się zgrać nie możemy. Żonka 🌻 cieszę się, że dajesz radę, dzielna z Ciebie kobieta - zawsze to wiedziałam. Ttusia dla Ciebie tez 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety... ja wracam do nauki:/ ale z moją koncentracją nie jest najlepiej buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dzisiaj Walentynki, Święto chłopca i dziewczynki, Takich to co się kochają, No i Sobie też ufają, Dają jakieś se prezenty, Mówioąc przy tym - To Walenty -, Potem spacer w parku krótki, Jakieś piwo, trochę wódki, Aby lepiej się gadało, No i Miłość się wyznało, Potem kino, jakieś kwiaty No i wracać trza do chaty A w chałupie w pokoiku Kolacyjka przy stoliku, Romantyczna oczywiście Tak, że aż jej serce ściśnie Potem do dwunastej w nocy Dwie poduszki, jeden kocyk, Jakieś buzi, przytulanka Taki dzień to jest sielanka, Kochane moje laseczki duuuuuuuużo miłośći Wam życzę. ❤️ 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze: od wczoraj tj 13.02.2009 od 13:13 jestem inżynierem :D obronione na 5 :P po drugie: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dużo miłość, tej własnej też ;-) ściskam i całuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×