Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Tylko tu takich akurat rzeczy to nie słuchaj i się nimi absolutnie nie przejmuj i tym razem mówię całkiem poważnie, bez wygłupów bo będziesz miała windę do nieba - jak ja a nie jest łatwo z niej wysiąść, uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję :* brakowało mi tego naszego gadania ;-) a no najlepsiejsze jest to, że chyba coś ze mną jest nie tak, bo ostatnio żaden facet nie sprawił, żeby mi się kolana ugięły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? to z facetami jest coś nie tak, bo ja mam te same objawy :D to znaczy ich brak :D chociaż wczoraj ten Paragraf RozkojaŻonej... hm... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ulżyło mi że to nie tylko ja tak mam!! 🌼 a był taki jeden co mi się podobał, ale się zmył nie wiem nawet dlaczego :/ ale powiem tyle, szukanie faceta jest męczące, ale szukanie sukni ślubnej jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak męczące jest później ewentualne szukanie adwokata...;) widzisz - zawsze są jakieś dobre strony :D i powiem Ci, że właśnie tak ostatnio mam, chwila ugięcia nóg, a potem same się mi prostują w kolanach i dochodzę do wniosku, że to tylko reumatyzm...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ale się uśmiałam ;-) oj przecież jesteś młoda!! to skąd by się wziął reumatyzm?? a ja kupiłam sobie dwie sukienki i spódniczkę i w poniedziałek byłam ubrana w czarną spódniczkę i czerwone rajstopy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wieczorową porą :D Mnie się ciągle nogi uginają :) z różnych powodów :D przeważnie z powodu wagi zakupów do wagi ciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem:) tylko gadałam przez telefon z koleżanką z Krakowa i z przerażeniem stwierdziłam, że prawie godzinę :D:D:D dobrze, że mam całe mnóstwo bezpłatnych minut:D a z tym reumatyzmem to żart był, nie narzekam na swoje nóżki, które zresztą podobno mam całkiem, całkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej RozkojaŻona :*:* no mnie się niedługo by ręce wyciągnęły aż do ziemi, ale zwiałam z domu na studia... więc mam chwilę wytchnienia... aż nie pojadę do domu na święta... ale to był brunet wieczorową porą... oj przydałby się jakiś przystojny brumet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam sen o miłości: Zadumana siadam pod wierzbą, Otuliła mnie jej korona, A może nie, Może to były Twoje ramiona? Zerwałam kwiat, Pieściłam usta jego płatkami, A może nie, Może z Twoimi zetknęłam ustami? Zbudził mnie wiatr, Zadrżałam cała, Ale to nie chłód, Lecz pragnienie Twego ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne to, aż się rozmarzyłam brunet by się przydał ale obok a nie w marzeniach, no i przede wszystkim wysoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenia są czasem lepsze od rzeczywistości... ja to tak lubię ze słuchawkami na uszach i muzyka na full, żeby nic poza marzeniami do mojej głowy nie docierało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię tak bardzo często z tymi słuchawkami. A teraz ide sobie do łóżeczka, bo oglądam z córką YCD a poza tym jestem chora jak cholera :(:(:(:( Buźki dla Was 👄 ps. piszcie, jutro poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Was tak mocno przytulam :) słodkich snów RozkojaŻona, ja pewnie zaraz zmykne pod prysznic i do łóżka, bo coś kiepsko się czuję, a jutro od 9 do 18 zajęcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://majewsqa.wrzuta.pl/audio/kUOun1Xnj7/ a marzenia są super, a najlepiej to położyć się na łące zamknąć oczka i marzyć o czym się tylko chce... żeby już było tak ładnie, żebym mogła sobie iść na tą moją łąkę usiąść na moście i się gapić albo w niebo albo w wodę w rzece, chyba właśnie mi tego trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na łące to nie, bo zawsze mi jakiś owad gdzieś wlezie i przeszkadza...:D ale ja też myknę zaraz do mojej kuchni, bo mi się tych słuchawek zachciało... buziaczki dla was i kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowych snów, do jutra albo do piątku, bo nie wiem czy jutro nie będzie jakiegoś spotkania gupowego :P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi neta zabrali i nie mogłam nic napisać :( tak długo nie działał, że poszłam spać!! a dziś idę na spacerek :) z koleżankami, a później przychodzą do mnie na winko, oj to będzie dobry dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥ •●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●••●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●• (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł Y C H Ś W I Ą T (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) ..........♥♥♥♥♥♥ ......♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ....000000000000000 ..♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ .♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥(█▒)ஜ(█▒)ஜ(█▒)♥♥ .♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ..♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ....000000000000000 .....♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ \\\\///..♥♥♥♥♥♥♥♥♥.\\\\///...\\\\/// \\\\\\\\////....\\\\\\////....\\\\\\\\\\/////....\\\\\\//// .\\\\//..(▒)(▒)..\\\\\\////..\\\\//(▒)(▒)..\\\\// .\\\\//(▒)(█)(▒)...\\\\//....(▒)(█)(▒).\\/ \\\\\\///.(▒)(▒)..\\\\\\//////....(▒)(▒)..\\\\/ …..\\\\///……\\\\//..\\/..\\\\//…..\\\\///… \\\\\\\\////....\\\\\\////....\\\\\\\\\\/////....\\\\\\//// ♥ّۣۜ(¯`v´¯)ّۣۜ●••●ّۣۜ●• •●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●••●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●• ♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥ Wielkanoc nadchodzi, więc życzyć nie szkodzi: Wielkiego zająca, pisanek tysiąca, Dyngusa mokrego i wiele dobrego! 🌼 Moje kochane składam Wam już dziś życzenia. 👄 Jutro jade do męża do Szwecji. Wracam 20 kwietnia i mam nadzieję, że będzie co tu poczytać :) Jeszcze raz wszystkiego najlepszego. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, chyba rzeczywiście tak będzie... ja to na nic nie miałam czasu przez święta i za bardzo ochoty na nic... ale za to byłam w wesołym miasteczku w poniedziałek :P dziękuję za życzenia i przepraszam, że ja Wam ich nie złożyłam, ale mój domowy komp działa z tak zawrotną prędkością, że po 20 minutach czekania odechciewało mi się otwierania jakiejkolwiek strony www :/ mam nadzieję, że sie za bardzo nie objadłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo, więc zostaje mi monolog :/ znowu potwierdza się to, że nie wiem o co chodzi facetom, nie jestem w stanie ich zrozumieć, nie mogliby jasno powiedzieć o co im chodzi? czego oczekują? nie lepiej by wtedy było?? a plotek to już mam powyżej uszu!!! czy ludzie nie mogą zająć się swoim życiem, zamiast obrabianiem \"tyłków\" innych?? stwarzaniem jakichś dziwnych historii? eh, życie to nie bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×