Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zygza

u mnie w łazience mieszka szczur

Polecane posty

Gość zygza

jak ktoś zna sposób na pozbycie się to będzie fajnie ja jestem załamana wykopał dziurę pod wanną od piwnicy , jest wielki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie wstalem
Przygarnij go i zacznij hodowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlaśnie przygarnij go
bo złapać żywcem będzie trudno a chyba go nie zabijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety tylko pulapka
ale duza, na szczura, od razu da mu w leb, bo trutką sie tylko umeczy. Jak jest na oewno tylko jeden to mozesz zalepic dziury a jego polubic, szczury zuja przecietnie 2 lata. no 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygza
biorę pod uwagę pożyczenie pistoletu na śrut od kuzyna.Łapka nic nie da to jest bydle wielkie.Znowu zbliża się noc a ja się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygza
ale kto ? bo ja nie, to szczera prawda niestety trutka chyba też odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejjeee
a ja mysle ze jest ich wiecej bo szczury to raczej samotnie nie zyja tylko w koloniach:D wiec masz tam pewnie cala szczurza familie powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygza
mieszkam w domku parterowym z piwnicą ,pod lasem. On tu zamieszkał.Przegryzł się przez lukę bez kafli i biega po łazience w godzinach 2-5 rano.Mam gazety do czytania koło sedesu, kilka porwał. może ktoś ma pomysły jak to bydle ukatrupić i czy on może mnie zaatakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wpuszczaj tam kota bo szczur go zje :P zabij łopata. tzn polec to swojemu mezczyznie niech ratuje sytuacje a nie ty kobieta z nozem na szczura :( takiego gadziska to nie latwo zabic, jeszcze moze sie rzucic ci do gardla albo ugrysc w noge, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaz swojemu staremu zalepic czyms dziure. Stary kafelek niech przylepi, a po bokach zacementuje. W sklepach mozna kupic odstraszacze na gryzonie/owady. Wyglada to jak odswiezacz powietrza do gniazdka i wydaje nieslyszalne dla czlowieka dzwieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×