Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdołowałem się dzisiaj

Czego ludzie nie doceniają gdy mają to bezstarania!

Polecane posty

Gość zdołowałem się dzisiaj

nie znam nikogo kto by się cieszył z ładnej cery, dla mnie za to marzenie ! mam 23 lata i jako facet mam trądzik!!!(leczenie nic nie daje) i do tego blady~! dałbym każde pieniądze za ładną cerę! tak samo ludzie nie doceniają, że nie mają odstających uszu, zeza czy nie muszą nosić okularów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowałem się dzisiaj
ale ból jest cholerny gdy większość ma za darmo to co ty nawet za kasę nie masz...niestety dla dziewczyn cera i zęby są bardzo ważne więc zawsze jestem na przegranej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pij duzo ziolek to pomaga. i nie jedz czekolady, nie pal i nie spozywaj za duzo alkoholu. mi poza dieta pomogly tez maseczki z kwasow owocowych. robilam je u kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowałem się dzisiaj
rzuciłem palenie już dawno, pije raz na 2 miesiące, przez całe lato nie wypiłem ani jednego piwa! jedyne słodycze jakie jem to ciastka owsiane, oprócz tego leki od dermatologa...ale i tak za mało.....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi leki tez nie pomagaly a nawet pogorszyly stan zdrowia. Ostatecznie je rzucilam i bralam tylko witaminy. Stosowalam tez diete i chodzilam na tzw zabiegi kwasami AHA (to sa jakies kwasy owocowe) plus potem oczyszczanie skory. I teraz ciesze sie naprawde ladna cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij pic zielona herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×