Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Frulllla

Co sądzicie o takim facecie? Ciekawi mnie ten przypadek....

Polecane posty

Gość Frulllla

1. Ma 23 lata 2. Pochodzi z katolickiej , praktykujacej rodziny 3. Był pół roku z ładną. wartościową, fajną, inteligentą dziewczyną (moją przyjaciółka) ale rozstali sie, poniewaz on w ogole sie w ten zwiazek nie angażował. To była jego pierwsza dziewczyna 4. Ma tylko kolezanki i przyjaciolki, doslownie zero kolegow ! 5. Jest bardzo metroseksualny( bardzo dba o siebie, o ubior) 6. Jego bracia rodzeni+ ojciec to chyba jedyni mezczyzni ktorzy z nim umia sie normalnie dogadac, bo jak wspomnialam on nie ma kolegow 7. Ma wysoki głos 8. Jest wrazliwy 9.Ma jakies ukryte kompleksy z moich obserwacji. Jak myslicie czy to moze oznaczac ze on ma sklonnosci gejowskie, ale za wszelka cene chce od siebie to odrzucic? I nie czuje sie z tym szczesliwy? Mial na prawde swietna dziewczyne, ale tylko ona sie angazowala, nie wiadomo nawet dlaczego on zdecydowal sie z nia ,,być". Chyba ze moze chcial sprawdzic czy potrafi sie zakochac w dziewczynie...Teraz ,,świruje" do niego jedna moja kolezanka, też ładna, ale on ja trakuje chyba tylko jak kolezanke z tego co widze. Ciekawi mnie ten przypadek i chetnie poznam wasze opinie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam paru kumpli
gejów i pasują jak ulał do opisu tego chłopaka , więc chyba cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna....
powiedz jeszcze ze ma na imie grzegorz i jest z jeleniej góry a powiem ze to gej na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frulllla
Nie to nie zaden Grzegorz. I nie z Jeleniej Góry. Ale czy są szanse zeby to byl hetero chlopak, skoro nie angazowal sie w zwiazek z naprawde fajna dziewczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taaaak
twoja przyjaciólka wiec relacje znasz pewnie tylko z jednej (czyli jej) strony.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frulllla
Ale bylam kilka razy z nimi na jakis wspolnych wypadach i z moich obserwacji ten koles zachowuje sie conajmniej dziwnie. Tak jakby byl z nia tylko zeby pokazac na siłe ze jest hetero. Dziwne to wszystko jest. Z tego co mi przyjaciolka mowila, to oni nigdy nie znalezli sie w wiekszym zblizeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to ukryty gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoa
Tez sądze , że ten koleś ma jakieś zapędy gejowskie. Ale nie znam go. Z opisy wynika, ze cos jest na pewno nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frulllla
Ale zastanawia mnie co sie stało by gdyby on ujawnil sie ze jest gejem. Jego rodzina, znajomi przezyli by szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa teraz jeszcze zacznij
rozsiewać niesprawdzone plotki, ze jest gejem. zajmij sie wlasnym życiem a nie cudzym chyba, ze twoje jest tak nudne, ze tylko życie innych cie pasjonuje :o😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frulllla
Oj nie przesadzaj, nie chce rozsiewac plotek. Ale chcialam znac Wasze zdanie na ten temat, bo bardzo mnie zastanawia ten koleś. Nigdy kogos takiego nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmisery
sorry ale to są jakies pieprz... streotypy!!! Może facet jest po porstu inny niz wiekszosć facetów... to że laska jest nawet fantastyczna to nei znaczy że miedzy Nimi była chemia. Po prostu inny typ czlowieka... a nawet jeśli jest gejem - no to co?? po co Ci to info?! Powiedz po co?! Mam kumpla w pracy - patrząc na Niego też większosć by powiedziała że gej... wielu to zastanawia w pracy - no i co z tego?! jest moim kumplem nigdy nie będzie potencjalnym partnerem - mam męża i nie szukam ani nowego ani chwilowych przygód - dla Mnie ważne jest jakim jest kumplem - jakim człowiekiem... resztę mam gdzieś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to zbieg okolicznosci
Tez mam u siebie w pracy chlopaka ktory wyglada jak gej. Do osoby nade mna- z jakiego wojewodztwa jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmisery
a czy to ważne?? Takich facetów jest mnóstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to zbieg okolicznosci
Ale powiedz z jakiego jestes ;) Prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmisery
Kujawsko - pomorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to zbieg okolicznosci
a to nie ja z zach-pom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×