Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

czyli pozniej bedzie dlugi weekend, to super, yslalam ze robicie w srodku normalnego tygodnia... to naparawde fajnie ze dostaliscie wymarzona sale a ze to sroda... powiem Ci ze jak wypadaja dni wolne w srodku tygodnia to budzac sie rano lapie sie na tym ze mam wrazenie ze dzis niedziela - bo dla nas niedziela to jedyny dzien wolny od pracy takze super ze tak wam wyszlo... troche wam az zazdroszcze, wymarzona sala i te inne drobiazgi... ja nawet o tym nie pomyslalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja troszke myslalm nad podziekowaniem dla rodzicow, bo placa nam prawie za cale wesele i nie maja pretensji typu "to za droge, to to, tamto" chcialabym zeby to byla wspaniala dla nich chila ale nie mam pomyslu napewno nie bedzie piosenki "cudownych rodzicow mam" nie lubie jej, na kazdym weselu jest a nie chce sie ich pytac bo chce ich zaskoczyc jak macie takie fantastyczne pomysly to moze mi pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. ŚRODA ja także zdjęcia będę miała robione w inny dzień niż w dzień ślubu tzn. w dniu ślubu będę miała robiony reportaż ale takie w plenerze będę miała robione w poniedziałek tak mi doradziła fotografka-przynajmniej nie będę się przejmowała tym że jak będę miała robione foto to pobrudzę sukienkę. także mam dylemat co do obrączek-chciałabym dwukolorowe, w sumie tą fontannę to bym wolała na poprawiny-wtedy będą dzieci i chyba będzie bardziej przydatne, i zdecydowaliśmy z mamą że zamiast tego pieczonego świniaka będzie udziec-taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udziec to dobre rozwiazanie u mnie tez bedzie, a co do obraczek to ja tez chce dwukolorowe tylko bardzo malo bialego zlota wiecej zoltego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na podziękowania to chcieliśmy dać wspólną fotkę tzn. ja z moimi rodzicami i braćmi a tomek ze swoimi w ładnej ramce. widziałam też na allegro takie podziękowania w formie książki z zdjęciem ale niewiem jeszcze, myślę że taka pamiątka jest lepsza niż kwiaty które i tak zwiędną i będą do wyrzucenia a co do piosenki- to cudownych rodziców odpada-będę przyniej płakać jak bóbr a co na temat piosenki na 1-szy taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym właśnie chciała więcej z białym złotem bo mam taki pierścionek zaręczynowy, sukienke w sumie mam wybraną ale do czerwca to może się jeszcze zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy taniec? - jeszcze nie wiem, moze piosenka Dżemu "chce ci opowiedziec" a jak znalazlyscie to fontanny? gdzie szukalyscie? czuje ze w brodnicy nie ma, pewnie jak cos to bede musiala szpendrac w toruniu jak w ogole sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzicom nie wiem jak bede dziekowala, moj tata nie zyje od 3 lat, takze napewno bedzie to smutna i wzruszajaca chwila dla mnie i mojej mamy:( az sie boje napewno bedziemy plakaly!!!! i chyba sto lat zaspiewamy dla rodzicow a mozna dac ksiazki z pieknymi podziekowaniami, moze takie zrobic (z wklejony,mi zdjeciami) ten kto robi zaproszenia slubne!!!! co do pierwszej piosenki bardzo mi sie podoba sara may nie odejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam jeszcze o pokazie slajdow w trakcie podziekowan, tam kazdy moglby zobaczyc tate, ale sama nie wiem.... fontanna czekoladowa ja mam z kielc, tu facet wynajmuje (ta najwieksza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie mi o kosztach poniesionych przy fontannie i co we wlasnym zakresie musieliscie zalatwic do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak mowilam 600zl albo 700 nie pamietam bo moj narzeczony bardziej sie tym interesowal, wszystko w cenie, truskawki banany i winogron no i lejaca sie czekolada, moge podac ci strone z ktorej mamay http://www.pomquad.eu/galeria.html oczywiscie ja mam z czarna czekolada tzn.mleczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila dzwonilam do jednego na calym woj. kuj-pom 1200 zł kosztuje fontanna z czekolada ta srednia i tylko to, a cala reszte ja zalatwiam... :( nie podoba mi sie ta oferta, drogo mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My rodzicom podziękujemy przed udzieleniem błogosławieństwa. To jest nasza prywatna sprawa, kupimy kwiaty i takie piękne ramki z podziękowaniem i zanim udzielą nam błogosławieństwa podziękujemy im za wszystko. Nie chcemy tego robić oprzy wszystkich na sali, bo będzie to dla nas krępujące (jestem typem bekasy, więc bna pewno bym się poryczała), nie tylko dla nas, ale też dla rodziców. Tak więc podziękujemy im przed ślubem, myslę, że nie będą zawiedzeni. Będzie to oczywiście nagrywane, więc goście, któzy będą mysleli, że nie dziękowalismy rodzicom, będą w szoku oglądając płytę z wesela, bo pewnie dupe nam nieźle obrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o obrącvzki, to ja bardzo chciałam zaręczynowy z białego złota, bo chcieliśmy tez takie obrączki, ewentualnie z tytanu, ale kurcze mój Ł. powiedział, że jak kupował zaręczynowy, to nie było żadnego z białego złota, który by mi się spodobał, więc suma sumaru kupił z żółtego złota, wtedy stwierdziłam, że obrączek nie możemy mieć z białego złota, bo moja dłoń będzie wyglądała jak dłoń z wystawy sklepowej, więc stweirdzilismy dwukolorowe, ale okozło się, że jest ogromny problem z późniejszym ich zwiększeniem lub z pomniejszeniem, tak więc znowu problem. Najwyżej po ślubie nie będę nosić zaręczynowego. Sama nie wiem. Suknię mam upatrzoną, ale kuźwa jest strasznie droga i nie wiem, czy będę mogła soibie na nią pozwolić. Zobaczynmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroda troszke mnie zbulwersowalas w pierwszej chwili o tym ze goscie... ale kurcze fakt, ja chcialabym zeby bylo super idealnie ale przypuszczam ze i tak komus sie podobac nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to fajny pomysł aby podziękować przed błogosławieństwem, ja jestem typem STRASZNEJ BEKSY i nie chce miec obciachu na weselu że ryczę, niewiem tez jak to będzie z pierwszym tancem bo jak sobie pomyśle o tym że leci jakaś miłosna piosenka a ja tancze z tomkiem patrząc sobie w oczy to będę ryczeć na maksa, nie mówiąc o przysiędze w kościele i błogłosławieństwo. taka ze mnie płaczka 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie robimy tego dla gości, tylko dla rodziców i stwierdzilismy, że nhie ma większego znaczenia, kiedy i w jaki sposób im podziekujemy, nie chcemy przed wszystkimi, bo to będzie krępujące, dlatego podziękujemy im w taki a nie w inny sposób. Nie mam nic przeciwko temu, żeby dziekować rodzicom na sali, gdybym nie była na weselu u mojej dobrej koleżanki i nie wiedziałbym na płycie tych podziekowań, to tez pewnie dziekowalibyśmy im na sali, a tak cieszę się, że będzie troxchę oryginalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia mięsko
Hej. Ja tez w czerwcu. Mam b. ważne pytanie!!!!!!!!!!! Czy jesli za całe wesele płaciliśmy z własnej kieszeni,a rodzice narzeczonego nawet nie chca pomóc fizycznie w zalatwieniu kilku spraw (nawet juz nie mowie o pomocy materialnej) to czy mamy im dziękować??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy pierwszym tańcu będę pilnować stóp, żeby mój Ł. mi nie podeptał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czuje ze moi rodzice beda sie czuli wyroznieni na naszym slubie kiedy im oficjalnie podziekujemy, moj K tez jest za tym, wiec tak zrobimy, tylko chcialabym cos innego niz smutasna piosenke i bukieciki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia miesko--------- my na przykład nie dziekujemy im za zrobienie wesele itp. tylko za to, że nas wychowali i dzięki temu możemy być razem. Jesli chodzi o wyprawienie wesela, to sami zaproponowali, że nam pomogą i jak będziemy im dziekować, słoqwem nie wspomnimy o weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia mięsko ja ci powiem ze ktos kogo znam super dobrze byl w takiej sytuacji, nie otrzymali pomocy ani z jednej ani z drugiej strony, choc w zalatwianiu im troche pomagali jednak... na weselu nie bylo podziekowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×