Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

wiem bo to ja dalam go wczesniej, bylam zainteresowana tym salonem, nawet chcialam do niego jechac ale pozniej znalazlam drugi i zrezygnowalam, jesli dobrze pamietam to te suknie projektuje rosyjska projektantka, a Ty kupilas od chinskiego krawca...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia mięsko
Nie wiem jaka projektantka. Ja zamowilam przez ebay. Nowa wyniosla mnie ok 450 zl, tylko musialam placic w funtach paypalem. A gdzie widzialas taki link? Ktos tez zamawial przez ebay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jak ksiezniczka bys wygladala... ja napewno jak pojade i wybiore to mimo usilnych przekonan ze to niewygodne ze sie suknia zniszczy to bede chciala zeby byla dluga do samej ziemii a nie zeby buty bylo nawet odrobinke widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia mięsko
Nie wiem dokladnie kto to był, jakiś chiczyk szyl te suknie na zamowienie. Wiadomo w Chionach tania sila robocza, to dlatego tak tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia mięsko
ja sie modliłam kiedy zamawialam ta suknie, bo przeciez nie moglam jej przymierzyć ani zobaczyć na żywo, ale kiedy przyszła oniemiałam z zachwytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia mięsko
spanielka nie mam, bo nie chciałam aby moj narz. mnie w niej zobaczyl i nie robilam zdjec,ale własnie najbardziej sie balam,ze te zdj. sa obrobione w photoshopie i na żywo bedzie wygladac inaczej,ale wygląda tyak samo. Tylko do niej trzeba jeszcze osobno koło kupić. Ale kosztuje to z przesylka jakies 10 funtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia mięsko
london girl.Ja czekałam miesiąc.:Przyszla 2 dni przed moim wylotem do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaki link? bo ja tu wklejalam rozne a czasami sie orientuje bo zazwyczaj dzwonilam zeby wiedziec co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia mięsko
trudno mi określić. Jest prawie identyczna jak na zdjęciu, tylko tak, jak pisze w innym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia mięsko
tak. Musialam baaaaardzo dokladne wymiary podac, jak np. odleglość sutków :) itp. Trzeba sie dobrze zmierzyc. I kurierem przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka wiem ze chyba juz w tej chwili w szarmie sa wyprzedaze, moze duzej roznicy cen nie ma ale jednak, z taka sukienka musisz sie liczyc 2 tys, wiesz moze wiecej, te co np. podalam linki na ktorych sa dziewczyny ze slubow jest za niecale 2 tys., to wszystko zalezy od sukni, powiem ci ze okolo2 tys musisz na bank sie liczyc niektore pewnie sa blisko 3 ale niektore, pamietam ze facetka mi mowila podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam babke ktora jest krawcowa ponad 30 lat i szyje suknie slubna,powiedziala zebym sobie wybrala i za pol darmo uszyje mi taka sama.Jeszcze taka mam mozliwosc jezeli chodzi o suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba pojade do salonu, najpierw nie bylam pewna... cena i w ogole, mowilam mamie o sukni z szarma, rodzice zobowiazali sie nam zrobic wesele, mowilam tyle kasy, jakis czas pozniej kiedy bylismy powiedzialam ze znalazlam super juz fachowa krawcowa i ze ona szyje to co csie chce - polecam w ogole, tanio ale robi cuda podobno - a ona powiedziala ze smutkiem :myslalam ze sie jednak do warszawy wybierzemy... szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wlasnie taki salon jest w ilawie i szyla facetka mojej bratowej trzy lata temu ale dzis by zrobila jeszcze furore, dziewczyny polecam moze jednak sama sie do niej wybiore zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde jest tyle mozliwosci ale trzeba wiedziec czego sie szuka.My robimy sobie sami wesele wiec i za ubrania tez bedziemy placic sami,co i gdzie nam sie spodoba takie bedziemy miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie ja podziwiam was, zeby to nie zabrzmialo zarozumiale to co napisalam, wiecie my tego nie zadalismy, sami doszli do wniosku ze odpowiedzialnosc finansowa za nasze wesele bedzie ich... pogadali i ustalili za co kto placi... co nie znaczy ze szastamy sie ch kasa, bo ja mysle ze super by bylo miec fontanne czekoladowa ale kurcze u nas ta srednia kosztuje 1200 zlotych i to tylko fontanna i czekolada a reszta w naszym zakresie, wiec fontanne bedziemy musieli sobie odpuscic niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka nie wiem czy ta twoja wypowiedz to do mnie skierowana ale odpowiem ci tak-my mieszkamy juz troche w anglii jak wiadomo mamy wieksze mozliwosci jesli chodzi o pieniadz.Nie chcemy obiazac tym naszych rodzin ,poniewaz wiemy jak sie zyje w polsce a im tez sie nie przelewa,dlatego wzielismy na siebie caly koszt wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama 20000zl z moja suknia (bardzo droga sukienka 3500+dodatki 1000) ze wszystkim kwiatami, sala, tortem, zaproszeniami, orkiestra i poprawiny tak wylicylysmy, no i drugiej mojej polowki rodzice tyle samo mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×