Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Aga_80, ja mam wymarzona fryzurę, ale nigdzie nie mogę znależć zdjęcia takiej fryzury, więc sie nie pochwalę :D A Wy jak dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wiem jaką ale fotek mam kilka różnych bo nie wiem jeszcze która dokładnie wrzuce je zaraz bo w pracy jestem i mi się mlyn robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chiala cos luznego bardziej niz spietego koka ale jak pojde do salnou to przy przymiarkowych fryzurkach sie pewnie zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jest nie dobrze we wszelkiego rodzaju kokach,wiec to odpada...chcialabym miec czesciowo rozpuszczone-ale w czerwcu moze byc goraco i obawiam sie ze to nie zda egzaminu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bronia, widze że ucieklaś od czarnych ale w sumie tutaj t bardziej nas dotyczny bo my czerwcówy, nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianetka, dziekuję. Nawet innej nie oglądalismy. Od razu padło, że to ta. Spanielka, fryzura fajna, mi dobrze jest w takiej fryzurze, ale wymysliłam sobie styl lat 80-tych (?) i chyba nie zmienię zdania. Tył podniesciony do góry, a na przodzei satynowa opaska i włosy ściśnięta, nie wiem, jak Wam to wtyłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uciekłam Madzia ale nie mam czasu na wszystkie więc bywam raz tam a raz gdzie indziej...poza tym tam tematy odbiegają znacznie od ślubu ;) a mnie czasem mulą tematy gastronomiczne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, sala ładnie sie prezntuje. Jak znajdę tą fryzure gdzieś, to Wam puszczę linka. Buziaki! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka mialam cos podbnego na slub cywilny, choc ta fryzurka wyglada bardziej elegancko od mojej, i ma krotsze wloski ale powiem ci ze super tylko ja jestem walnieta bo mnie od razu wlosy na glowie bola od tak spietej fryzury, glupie ale no czyje dyskomfort...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka, podoba mi sie ta Twoja,choc do mojej drobnej buzki musialabo mniej odstawac:D A spanielka ja chyb wyobrazam sobie Twoja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka to wcale nie glupie ale tak czasami jest, mnie tez czasem od wsuwki boli głowa! serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. normalnie już nie nadążam za wami ale przynajmniej czytam wszystko co piszecie. blogi jak znajdę tylko chwilkę to poczytam. tu macie stronkę na moją sale: www.chatapodzurawiem.pl jak chcecie to zobaczcie o ocencie, jest tam duzy ogród gdzie będziemy mieli częściowo robione zdjęcia, ładne fryzurki, zaproszenia, dekoracje kościołów, widzę że juz macie wszystko poukładane, ja niestety nie:( małe problemy 😭 pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam w zasadzie nic, tylko patrzę. Nie łam sie sloneczko T damy radę, a salę masz świetną, oryginalną. Ale moja mi sie i tak najbardziej podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko T nie wszyscy maja poukladane, tu dziewczyny dopiero mi uswiadamiaja o czym jeszcze musze pomyslec, naprawde duzo dla mnie robicie, az wstyd przyznac ale ja o wiekszosci rzeczy nie myslalam nawet jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko T 🌻 dziewczyny ja Wam poślę te dekoracje i fryzurki moje teraz e-mailem ale dajcie proszę raz jeszcze te które nie mają widocznego bo nie moge szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielko, jesli oczywiscie wyobrazam sobie dobrze to tak, fajna:) Oczywiscie i fryzura u mnie musi poczekac az wybiore suknie:) A tak wogole to ktoras poza Broneczka ma juz suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×