Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Ago - co do tabelki :) miejsce nie jest ważne tylko zostawiłam te opisy u góry ;) ale poprzestawiałam teraz dopiero datami bo tak będzie od razu widoczne która pierwsza idzie "pod nóż" hehe a co do dekoracji - ja mam już zarys tego jak to ma wyglądać - pokrowce na krzesła mają na sali, a ja tylko robię dekoracje na stoły - będzie ich pewnie z 8 okrągłych więc na każdy kupię świeczniki i wazony z IKEA, zamówię tylko świeże kwiaty w ogrodnictwie i to wsio a Kościół też dekruję rzeczami z IKEA i mi one zostaną. Może to zrobie dzień wcześniej albo poproszę kogoś - no problema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny butki są firmy growikar kupiłam je za ok 180zł w salonie sukien "Agnes " są naprawdę super wygodne i bardszo ładne -polecam były jeszcze identyczne na niższym obcasie typu kaczuszka -ok 3cm www.growikar.pl a Środa my się byśy dogadały - ja chcę taką dekorację : http://img73.imageshack.us/my.php?image=78ga4.jpg http://img73.imageshack.us/my.php?image=80ob0.jpg nie dokładanie taką ale nawiązując do tej :) i wstążki atłasowe w kolorze kości słoniowej na klamkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pisalam wczesniej my mamy duzy kosciol i swiecznikit o byloby za malo-ogldalam rozne przybrania nasego kosiola i najladniej wyglada alejka ozdobiona bialy tiulem czy czyms-a gdzie niegdzie kwiaty-choc to dopiero zadecyzuje jak bede miala sukienke bo jak biala to wtedy weme czerwone kwiaty dla kontrastu a jak ecru to pomaranczowe albo bez kwiatow wtedy przynajmniej nie w alejce tak czy inaczej o ile sale moglabym ubrac sama(chco nie tak ladnie jak zrobi to fachowiec) o tyle za kosciol nie wzielabym sie,szczegolnie,ze u nas kosciol mozna ubrac na pare minut przed msza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne te dekoracje...ale wiecie,nie wiedzialm nawet ze mozna kupic cos takiego gotowego..hmmm to mzoe jednak zaczne myslec inaczej:D a jak z zaproszeniami-bo ja jak ogladalam na necie za 4-5 zl to teraz mnozac razy ok 80 (bo u nas goscie to w wiekszosci pary) to troche wyniesie mnie;/ Jak Broneczko robicie sami zaproszenia?Drukujecie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz - ja wybrałam mały kosciółek za miastem który nas od razu chwycił za serce :) położony pośród łąk - cudowny -, w środku prosty i klimatyczny, więc dekoracja musi być skromna co myślicie? :) kościółek http://wroclaw.hydral.com.pl/91894,foto.html dekoracja http://img232.imageshack.us/my.php?image=3042595381nl5.jpg tylko zamiast tiulu u góry na ławkach - powiązane kokardki atłąsowe z włożonym tulipanem przy każdej łąwce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze chcialam brac slub w swoim kosciele-bo jets sliczny (mimo,ze taki olbrzymi i w zupelnie innym klimacie)juz jako malo dziweczynka wyobrazalam sobie jak bede szla do oltarza:)wiec inny nie wchodzil w rachube a mojego trzeba bardziej ubrac bo delikatna dekoracja po prostu zginie-ja chce podobnie jak na Twom zdjeciu z tym tiulem i co kilka lawek kwiaty i na poczatku kosciola i przy oltarzu duze bukiety kwiatow...ale wszystko jeszcze wyjdzie jak bedzie,jak zobacze inne propozycje kwiaciarni:) Twoj kosciolek jest slinczy Broneczko, i rzeczywiscie zbyt przybrany stracilby duzo uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można wyswietlić strony. A dekoracja kościoła piekna. Coś w podobie my chcemy, kokardy naławkach i jeden wielki bukiet kwiatów przy ołtarzu. Teraz zaczęłam się zastanawiać na świeczkami, pięknie wyglądają. Drogie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zaproszeń - znalazłam też na allegro jedne które mnie urzekły ale po 6,50zł + 0,40 personalizacja - i robię identyczne jak te właśnie - z tym że zamiast 700zł wyniesie mnie 150zł / 100zaproszeń + winietki ... a próbkę już sama zrobiłam i wyszła naprawdę super, przynajmniej mnie i Marcinowi bardzo się spodobała to są zaproszenia oryginalne : http://www.allegro.pl/item452679437_slub_wyjatkowe_zaproszenia_jdstyle_el_003.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa nie jest mało miesjca bo my drukujemy wierszyk na górnej części a dane na dolnej i wkładamy osobną karteczkę z prosbą by kwiatów nie przynosic pod kosciół :) zresztą to już Marcin zaprojektuje czcionkę już mam od jednej dziewczyny :) więc czekam aż przyjdzie mi papier i wstążki przesyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, jestem pod wrazeniem, tez chcialabym samazrobic,ale chyba moje zdolnosci manualne nie pozwoliby :D Jak mozna takie cudenka zrobic:?Jak Wy sie zabieracie do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz powaznie myslę o tych świeczkach, tylko wiem, co powie moja druga połowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie zespol wyjdzie nas duzo, a moze ktoras cos wie na temat zespolu ITD z Inowroclawia? tak z ciekawosci sie pytam... a co do dekoracji auta to my chyba wezmiemy kwiaty zywe, takie skromna dekoracje, a co do Kosciola... no wlasnie ile kosztuje dekoratorka? nigdy nie korzystalam z tych uslug i boje sie ze cena mnie wystraszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ci Broneczka, teraz wiem na pewno, że kościól będę sama dekorować. Kilka świec i jeen bukiet kwiatów przy ołatrzu i kokardki przy ławkach. Pięknie i zarazem skromnie. a zaproszenia będę raczej na pewno te białe ze złotym nadrukiem, i nawe timiona na aukcji się zgadzają, ja Magdalena, a moja druga połowa Łukasz..... Los nham je zesłal ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiull
od os 150zl 160osob bedzie bez orkiestry, fotogr, itd ze swiadkowa tak jak ty sroda tez mam problem ale prawdopodobnie bedzie to dziewczyna swiadka (kumpla mojego chlopaka) z przyjaciolka za ktora reke dalabym sobie uciac i ktora miala byc swiadkowa nie odzywamy sie od 9 miesiecy!!!! smutno... no ale... ja probowalam zaproszenia ja bede miala zwyczajne kremowe z napisami bordowymi i z tym tesrtem: Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. 2 Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką wiarę, tak iżbym góry przenosił. a miłości bym nie miał, byłbym niczym. 3 I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. 4 Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; 5 nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; 6 nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. 7 Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. 8 Miłość nigdy nie ustaje, [nie jest] jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiulll
troche to miejsca zajelo, a kosciow tez bialy tiul, kwiaty jakiego koloru bedziecie mialy wiazanke?????? ja raczej biala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi firma dekoracyjna podsumowała następująco kosciól+sala+bukiet+samochód+zaprosznie = 3.000zł mało nie padłam i sama robie kosciół - ok 150zł sala - ok 300zł z kwiatami już bukiet - ok 100zł auto - sama ok 50zł zaproszenia - sama ok 150zł (z winietkami już) wyszło ok 750zł ......... nie komentuję ;) a frajda z robienia wieeeelka i będe miala dokładnie jak chce Ago - ja zawsze dużo takich pierdół sama robiłam, nie jest to trudne - jak wrócę do domu to Ci napiszę email z fotkami instrukcje ;) tylko e-mail zostaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, który link ci nie wchodzi? kaiull, gdzie to napiszecie na zaproszeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, no to bym sie przestraszyla... Broneczka 25 mi nie wchodzi ten link, mozeszz go wkleic jeszcze raz? bardzo mi zalezy zeby zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,ja chocbym chciala juz planowac szczegoly to nie moge,bo jakos ubzduralam sobie,ze chce zeby wszystko bylo w jednym stylu i zalezne od kolroru sukni bo jak wezme biala (sniezno biala) to wtedy dekoracje chce kontrastujaca a wiec czerowną badz biale kwiaty ale kokardy do tego jakies kontarstujace i wtedy dobiore kolor zaproszen, buciekcikow, przystroju auta i wszystkiego...wiec poki nie wybiore sukni stoje ze wszystkim w miejscu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbiegnę trochę od tematu. Łukasz mówi do mnie ostatnio, że fajny by było, gdyby mógł czytać pierwsze czytania, oczywiście będzie to czytanie z listu Św. Pawła, to o miło0ści, co wyżej kaiull napisała, strasznie się ucieszyłam, będzie to strasznie romantyczne i takie inne. Łukasz swego czasu był lektorem i ma świetny głos, więc na pweno będzie to super wyglądało, jeszcze jak będzie przy tym zerkał na mnie, to chyba sie porycze. Poprosliśmy też księdza, żeby nie powtarzać po nim przysięgi, tylko mówić z pamięci, mysle, ze to tez będzie ładnie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa może Ci się przyda to: http://img207.imageshack.us/my.php?image=16nc1.jpg ja będe miała kokardke z tulipankiem coś jak to: ale bez duzych swiec jak na zdjeciu tylko z tymi małymi lamionikami na podłodze http://img134.imageshack.us/my.php?image=90815353ln4.png a duży jeden śowecznik czarny mosięzny stojący na 7 swieczek takich cienkich pozyczy mi koleznaka i bedzie stał pod ołtarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×