Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Gość kaiulll
ja juz mam przykladowe zaproszenie i bez problemu sie miesci, bo jak otwiera sie zaproszenie po lewej stronie bedzie ( miesci sie w 11 linijkach) no a po porawej juz .... typowe zaroszenie, moze troche przesadzone ale bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ksiądz zgodził się na jedno i na drugie. Łukasz będzie czytał, a przysiągę złożymy sobie z pamięci. Kuźwa, już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dekoracji to nie wiem ile jeszcze taka dekoratorka krzyknie sobie..bo moze jak bede wiedziala ile to wtedy zmienie zdanie i sama bde dekorowala:D a wlasnie ogladalm sobie stronke jednej kwiaciarni i maja dziewcyzny super pomysly...szkoda tylko,ze to z Cz-wy a to ok 50km ode mnie... zobaczcie sobie jakie maja dziewczyny pomysly....ja studiowalam w Cz-wie i czesto od nich bralam kwiaty jak szlam gdzies na slub w Cz-wie...maja super pomysly http://www.ogrodycynamonowe.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, to pierwsze przystrojenie jest bajeczne. To drugie też, tylko mysle, że dużo drożej wyniesie, muszę sie porozglądać za świecami, kokardami i innymi pierdułami, nie będę płacić za dekoratorke, sama nia zostanę :D DZIĘKI Broneczka25!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa!!!!!!!!!!!!!! my też chcemy hymn o miłości i sama się zastanawiałam bo mój Marcin też był lektorem :D:D:D:D ale potem pomyślałam że wolę słuchać tego trzymając go za rękę a z przysięgą to samo mówiliśmy ze nie chcemy powtarzac - no mówie że mamy wiele wspólnego ;) Aga !!!!!!! ja suknie juz mam wiec szaleje z detalami :D Spanielka!!!!!!!! oto link http://wroclaw.hydral.com.pl/91894,foto.html dzięki Dziewczyny że jesteście 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiulll
sroda super pomysl z tym czytaniem, z checia bym sciagnela, ale mmoj chyba sie nie nadaje do publicznych wystepow:) ale naprawde super pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne, ale jak dla mnie trochę przesadzone. Wolę skromne dekoracje. Na sali tez nie bęzie kwietów, tylko jakies świeczuszki czy cos, muszę się jeszcze porozglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym czytaniem ekstra, niestety musze przyznac kaiulll ze moj tez chyba sie nie nadaje na publiczne wystappienia a co do przysiegi to mi tez sie nie podoba zeby powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku, kiedyś tam myslałam o tym, żeby świadek czytał, ale jak mu o tym wspomniałam, to powiedział, że nigdy w życiu, bo się WSTYDZI :D Mówię, trudno,. temat się urwał, a niedawno Łukasz sam zaproponował. Bardzo się cieszę z tego, bo moje Kochanie ma naprawdę zajebisty głos i już nie mogę się doczekać. No, Broneczka25, kto by pomyslał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie zastanawialam sie na przystrojeniem Kosciola, ale jak bedziecie mialy jeszcze takie fajne linki to wklejajcie, bo jak ogladam takie rzeczy to cos mi jednak do glowy wpada jak przystroic Kosciol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tabelka: Nick.............. Wiek............. Ile lat razem............Data slubu Środa.............23lata................5 i 10 m-cy.............10.06.2009 kasiull ............23lata................5lat...................06. 06.2009 spanielka........ 22lata.....w tej chwili ponad 7 lat..... 20.06.2009 sloneczko T......21lat..................2,5roku.............13.06.2009 Broneczka25.....25lat...............15 miesięcy...........27.06.2009 london-girl1.......28lat..................3 lata...............20.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiulll
ale wiecie co bylismy na slubie we wrzesniu u mojej kuzynki i tez sobie mieli przysiegac bez powtarzania, ale panu mlodemu sie zapomnialo (i nie to ze jest jakis gamon gapa, on wlasnie taki solidny i wszystko zawsze robil najlepiej) no coz stres go zjadl, dlatego ja boje sie troche bo jednak stres jest duzy:) i jeszcze ja bym zapomniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka 25 jestes the best! jesli mozesz to gumichon@wp.pl ja cos czuje ze wy jestescie juz takie zaplanowane i w ogole a ja zalatwilam glowne rzeczy i dalej jestem w rozsypce i zebrac sie nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, mojego maila masz, bo sie wyświtla, więc napisz mi maila z tymi dekoracjami, dzieki Tobie, zrobie soć sama z Łukaszem i może świadkami. Czekam na maila. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto Wam będzie grał w kościele? My mamy organistę, nawet w porządku, tylko niźle sobie liczy, za jeden slub 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki tak teraz mysle a macie swoje photoblogi? kurcze jak kupie sukienke to wystaie ja specjalnie dla was na moim pb :) jak bedziecie chcialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze niewiem bo my na kosciol nie mozem sie zdecydowac, czy tu gdzie od roku mieszkamy, czy tam gdzie sie wychowywalismyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie probowalam posuzkac dekoracji ktore mozna kupic - i nie wiem gdzie niby takie znajdowalyscie:)Pomozcie prosze...bo moze to dobry sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczk25, na pewno Twój poczytam :) spanielka, Twojego też nie omieszkam... :) Ja teraz siedzę na Allegro.pl i oglądam świce, już trzy czy cztery dodałam do obserwowanych aukcji. Jest tego mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze Broneczka ze jak slyszlam ze ktos sie poznal przez internet to nie mialam dobrych mysli, ale jak ciebie czytam mimo ze cie nie znam, to uwierzylam ze moze rzadko ale mozna trafic na milosc w internecie... prawdziwa, ale orry jak dla mnie to rzadkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurze,podziwam Was z to,ze chcecie same to wszystko zrobic, jeszcze nad sala moglabym sie zastanowic-ale kosciola nie podejme sie, z conajmniej kilku powodow... no a zmieniajac temat myslalyscie juz nad fryzura do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×