Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

w końcu wróciłam z pracy, sliczne sa te wasze suknie i strasznie duzo się rozpisałyście ale to dobrze bo przynajmniej topik zyje:) my za wesele placimy sami, zbieramy kase od stycznia ale mam nadzieje ze i tak rodzice nas jakos wspomogą finansowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Czytam tak,to co piszecie i widze,że ja jestem jeszcze daleko w lesie...bo poza sala, zespolem i kamera nic wiecej nie zalatwilismy, a do czerwca duzo czasu nie zostalo. Broneczko🌻ja teraz zastanawiam sie nad paroma innymi kolekcjami hiszpanskimi (tanszymi niz La Sposa:) )ale przymierzanie zostawilam na grudzien...podobno to i tak duzo czasu:) Ja zbieram sie od dluzszego czasu isc do ksiedza wreszcie ustalic godzine...no i wstepnie gadac z dekoratorka-bo bede dekorowala Kosciol-u nas jest duuuuuuzy i sliczny kosiol,ale bez przybrania wyglada na zaniedbany, dekoratorka chcialabym tez aby sale mi ubrala, auto ktorym bedziemy jechac i wykonala bukieciki...i chce wybrac sie do takiej znajomej (dalszej sasiadki) ktora ma pracownie florystyczna zebys spytac o koszt... Ale wszystko to narazie w planach,bo jeszcze sie nie zebralam...mzoe dlatego,ze mieszkam teraz gdzie indziej-a wszystko bede zalatawiala w swojej rodzinnej miejscowosci...i choc to tylko kilkanascie km to jakos nie ma kiedy tego pozalatwiac... Pozdrawiam Was wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wczoraj nie miałam w oglóle czasu, żeby tu zajrzeć. Odbieraliśmy samochód spod firmy mojego Łukasza, potem do rodziców, potem You can dance i spać. Budzik miałam ustawiony na 6.45, a wstałam o 6.15 i nie mogłam usnąć, obudził się też Łukasz i tak sobie gawożylismy do 6.45. No,ale nieważne. Wczoraj teściowa zapytała mnie na co się zdecydowaliśmy, zespół czy DJ, powiedziałam jej, że zadzwonię do zespołu i jak będą mieli wolny termin na 10.06, to bierzemy zespół (bo tylko jeden zespól wchodził w grę), a jak będą mieli zajęty, to dzwonimy do DJ-a ( też tylko jeden wchodził w grę). Zadzwoniłam i okazało się, że zespól ma wolny termin, więc jednak będzie u nas zespól. Na początku listopada jedziemy podpisać umowę i wpłacić zaliczkę. W sumie się cieszę, chociaż od samego początrku chcieliśmy DJ-a. Trcohę się wkurzyłam, bo jak kiedyś teściowa pytała się czy zespól, czy DJ, to powiedzxieliśmy, że jej że DJ, bo taniej, bo za talerzyk tylko od jednej osoby suię płaci, to ona powiedziała, że od talerzyka za zespól płacą rodzice młodego, a wczoraj mówi, to za talerzyki dla zespołu podzielimy sie po połowie. Wkurzyłam się, bo najpierw mówi tak, a potem inaczej. Ja nie chciałam zespołu, też dlatego, że nie chciałam płacic za talerzyki dla nich, a ona się uparła a teraz odwraca kota ogonem. rozpisałam się jak zwykle. Sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga80, dopisz sie do tabelki. Miło, że jesteś z nami. Nick.............. Wiek............. Ile lat razem............Data slubu Środa.............23lata................5 i 10 m-cy.............10.06.2009 kasiull ............23lata................5lat...................06. 06.2009 spanielka........ 22lata.....w tej chwili ponad 7 lat..... 20.06.2009 sloneczko T......21lat..................2,5roku.............13.06.2009 Broneczka25.....25lat...............15 miesięcy...........27.06.2009 london-girl1.......28lat..................3 lata...............20.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_80.............28 lat...........1,5 roku..............27.06.2009 Środa.............23lata................5 i 10 m-cy.............10.06.2009 kasiull ............23lata................5lat...................06. 06.2009 spanielka........ 22lata.....w tej chwili ponad 7 lat..... 20.06.2009 sloneczko T......21lat..................2,5roku.............13.06.2009 Broneczka25.....25lat...............15 miesięcy...........27.06.2009 london-girl1.......28lat..................3 lata...............20.06.2009 Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka 25 prosze wytlumacz mi o co chodzi o te placenie od talerzyka...? bo wczesniej czytalam i dalam sobie spokoj ale interesuje mnie to o co chodz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o suknie, to na początku myślałam tylko i wyłącznie o wypożyczeniu. Teraz już sama nie wiem, jeśli uda mi się kupić suknię do 2.00 zł, to chyba kupie. Ze względu na zdjęcia plenerowe, nie chce miećcpotem problemów, jak suknia gdzies się zaciągnie blo cos w tym stylu. Sama nie wiem, jak juz będę jeździć, to sie okaże. Ile płacicie od talerzyka? Ile osób na wesele prosicie? Kto Wam będzie świadkował , koleżankai kolego, czy ktoś z rodziny? Za talerzyk płacimy 170 zł. U nas ma być (bez zespołu, kamerzysty i fotografa) około 150-160 osób. Świadkiem będzie nasz najlepszy kumpel, ze świadkową mam prolblem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka jest jedna czy dwie? Bo raz jest z małej litery, a raz z dużej. Pozdraiwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje sukienke u koleznki co ma salon z suknia slubnymi hiszpanskimi i mam dostac rabat wiec mnie do 2,5 tys wyniesie kiecka:) My na wesele prosimy UWAGA 160 osob-bo ja bylam na bardzo wielu weselach kolezanek-i dzis trzeba ich wszystkich tez zaprosic, skoro sie bylo u Nich,a poza tym mam dosc liczna rodzine,zreszta mój narzecozny prosi porownywalna liczbne gosci. Co do swiadkow moja narzeczony ma przyjaciela ktorego prosi-wiedzial to zawsze:)Ja mam gorzej,bo moje kolezanki sa w wiekszosci zamezne-pewnie dlatego ze mamy juz swoje lata;)i mam 4 typy w tym 2 kolezanki , jedna kuzynka i dziewczyna kuzyna:) W tej chwili wszystko przemawia za tą ostatnia, bo do kazdej z pozostalych mam pewne zastrzezenia...tak to w skrocie ujme:) A co do talerzyka,to ja zamowiona mam sale i kucharke wiec nie oliczy sie jak w restauracji-od talerzyka...a ile to dkoladnie nie wiem-moja mama podpisywala umowe- i ona finansuje to,ale wiem,ze duuuuuuuzo taniej wychodzi niz w restauarcji-szczegolnie przy tak duzym weselu...tyle,ze duuuuuuuuuzo wiecej jest zalatwiania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka jest jedna, jedyna w swoim rodzaju ;) zzartuje, glupota mnie bierze bo kurcze pogadac nie moge z K bo gardlo zawalone to chociaz tu popisze ;) od talerzyka tzn od osoby tak? a jak za zespol mozna placic od talerzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za talerzyk, to od osoby. Zgadza się. Za zespól od talerzyka też się płaci, bo oni też jedzą iciepłe dania i przystawki, tlko płaci sie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten facet z zespołu powiedział, że się dogadamy, mówi, że będzie taniej, bo to środa, czyli nieźle wyjdziemy na tym naszym pomyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha czyli za zespol to chodzi o to ze ich trzeba policzyc jak gosci bo tez dostana do zjedzenia co gosci? my jeszcze im nocleg musimy zalatwic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy komplekosow zespol, kamera i foto to w sumie placimy 5tys za wszystko,w tym sam zespol 3,0tys...chyba film 1,2tys i zdjecia 800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. - Spanielka jest jedna - Ty też jak się zalogujesz z małej litery to Cię wbije :) 2. Spanielko - płacenie za talerzyk o które pytałaś to kwestia tego że za osoby z zespołu płaci się dodatkowo jak za każdego gościa (talerzyk - w domyśle znaczy menu na 1 osobę) - jak masz jednego DJ\'a płącisz np 150zł a jak masz tak jak ja 5 osobowy zespół to dochodzi Ci 6x150zł ... niestety Z tym że ja dla zespołu będę brała tańszą wersję menu, bo oni są tam żeby śpiewać, a nie się najadać ;) 3. Środa - co do sukni - między innymi dlatego zdecydowałam się na suknię z drugiej ręki - bo chcę mieć plener na plaży i znając życie wleziemy do wody :D więc w sukni za prawie 4 tysiaki było by mi głupio ale tak... wejdę i potem albo ją odsprzedam za jakieś 600zł albo zachowam :) 4. Ja płacę od talerzyka między 120-150zł - są różne wersje menu do wyboru które warunkują cenę - myślę że wyjdzie koło 130-140zł, osób na wesele wyszło nam do zaproszenia 120 ale wiele z nich jest za granicą, wiele naszych znajomych ma po dwójce malutkich dzieci i wiele nie dojedzie 500km na wesele - więc mam nadzieję że zamknie sie w 80 osobach :) 5. Świadkiem będzie mojego Marcina brat a świadkową - moja przyjaciółka z Liceum jeszcze - już zamężna więc mam nadzieję że może być :) To na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my za zespol kurcze 5100 +jedzonko+nocleg jazda nie? jak chcielismy zespol za 2,5 tylko 3 osoby to tesc burknal ze malo troche... eeeeetam! ja bym w zyciu ich nie wziela za taka kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Ago80 mam nadzieję że sie nie pogniewasz ale poprawię tabelkę tak jak powinna być ok? ;) 🌻 Nick................... Wiek............. Ile lat razem...............Data slubu ------------------------------------------------------------------------------------------- kasiull ................23lata.................5lat......................06. 06.2009 Środa.................23lata...............5 i 10 m-cy................10.06.2009 sloneczko T..........21lat..................2,5roku..................13.06.2009 spanielka............ 22lata........w tej chwili ponad 7 lat....... 20.06.2009 london-girl1..........28lat..................3 lata.....................20.06.2009 Broneczka25........25lat................15 miesięcy................27.06.2009 Aga_80...............28 lat................1,5 roku...................27.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez oczywiscie,ze sie nie obraze:) Nie wiedzialam,ze miejsce na liscie ma znaczenie;) Jak tam Bronczeko ,suknia juz odebrana? Ja teraz mam kilka nowych typow, z innych kolekcji- White One i Atelier Diagonal-ale z tej pierwszej bardziej przemawiają do mnie:)No i sa tansze niz La sposa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, duzo Spanielka za tenm zespól Was wyniesie. Ja liczę na to, że więcej niz 3.000 zł nie wezmą. Facet powiedział, że wszystko jest do ogadania. Broneczka_25, ja chyba też zdecyduje się na kupno, może potem uda się ją komus opchnąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga na pocieszenie powiem że ja płacę tak: zespół (5 lub 6 os) - 3.000zł fotograf - 2.400 zł kamerzystów dwu do kościoła a potem jeden - 2.100zł nieźle wiem - ale to są bardzo ważne rzeczy za suknię samą zaoszczędziłam 2.000 kupując z drugiej ręki a nie w salonie zaprosznie robię sama i dekoracje wszystkie - więc to są następne 1,500zł oszczędnosci oszczędzam na mniej ważnych rzeczach ale nie żałuję na te najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chcialam sama dekorowac...ale kosciol jets olbrzymi i jakbym miala w sobote latac do kosicola i Go stroic,to chyba nie dalabym rady glownie nerwowo:)sala nasza tez jest duza...no i jak mysle,ze mialabym kupic kilometry materialy do dekoracji ktore potem nie wiem do czego wykorzystac...to chyba wole zaplacic dekoratore,ale jeszcze bede dowiadywala sie w roznych kwiaciarniach,bo podobno ta moja sasiadka jest droga,a ja tez chcilabym zaoszczedzic troszeczke chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLiczne te buciki-a kupowalas je przez neta?a moge spytac ile dlaas,bo przesliczne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×