Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

madzianetka, ja tez sie cieszę z tego, ze po ślubie będzie to całkiem legalne, będę mogła iśc do spowiedzi, do komunii. Przykro mi było w te święta, cała rodzina do komunii, a my siedzimy w ławce jak jakies czarne owce. Może to i głupie, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, mi sie strasznie podoba imie Karol, ale mój Ł. kest jego zagorzałym przeciwnikiem, dlatego wiem, że nigdy nie będziemy miec Karola... Podoba mi sie imie Paweł, ale tak ma na imię Ł. brat, który zapewne będzie chrzestnym naszego pierworodnego, więc też odpada, tym bardziej, że ja uwielbiam imię Kajetani będzie Kajetan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne uczucie.. :( Ale już tylko kilka tygodni, wypnę pierś i pójde do komunii, z mężem... Ale dziwnie to brzmi, kuźwa będę miała męża, dopiero teraz to sdo mnie dociera, jaaa- będę żonką ha ha ha ha ha ha ha ha Niesamowite!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie i takie gadanie będzie: mój mąż, z mężem itp. masakra:D hihi dziwaczne strasznie, ja ogólnie jestem, dzika a tu normalnie MĄŻ!!!! haha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawcia, wiem o czym mówisz. Ja jak na razie sobie tego nie wyobrażam- MĄŻ! Jeszcze do mnie nie dociera to i owo. Będę żoną, ha! dobre! Ja i żonka. No, ale w końcu się przyzwyczaimy i pewnie wejdzie nam to w krew, juz teraz czsami powiem do mojego Ł. mężusiu, czy jakos tak, ale wtedy wydaje mi sie to takie słodkie i zarazem zabawne, a później, to juz będzie takie \"prawdziwe i legalne\", :) Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, to wczoraj po południu poprawił mi się nastrój, bo okazało się, że dzisiaj pracujemy tylko do 14.000!!!!! :D :D :D :D :D Tak więc prawdopodobnie zdążę z włosami, z makijażem itp. Bardzo mnie to cieszy zważywszy na to, że moja fryzjerka(nawiasem mówiąc moja siostra i świadkowa ;) ) ma dzis pełne ręcę roboty. Mój Ł. też do 14.00, więc oboje będzie dosyć wcześnie w domu i zdążymy się "przygotować" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! zycze szczesliwego i szalonego nowego roku! kurcze juz 2009 co? no i co??? i slub juz w czerwcu, jeja... i juz nie bede mowila "slub w przyszlym roku" tylko "slub juz w czerwcu" rety!!! a ja mojego i tak mam juz w telefonie podpisanego "mężuś" a on mnie "żoncia" ;) no bo my juz po cywilnym ale dopiero 100 % zonka poczuje sie w czerwcu, sam moj K mowi ze to bedzie pelnia naszego malzenstwa, najwazniejsza pelnia, w ogole ja czesciej mysle o samym slubie, ceremonii, mszy, niz pozniej o weselu ;) najchetniej na weselu bym czmychnela na zdjecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej spanielka 🖐️ Ja sie boję, że będę ryczeć przy składaniu przysięgi, moja kumpela tak sie popłakała, że nie mogła słowa powiedziec, normalnie szok! Ja boje się, że ze mna będzie podobnie, nie tak straszniwe, ale jednak, a mój to pewnie będzie sie śmiał potem ze mnie. :) No rzeczywiście, nie będziemy już mówiły, ślub w przyszłym roku, tylko w czerwcu, nieźle, co? Ale będę sie stresować, a noc przed ślubem, to pewnie nie usnę, ze strsu i przejęcia, ale też dlatego, że nie będę spać u boku Łukasza, bo jeszcze z poniedziałku na wtorek na bank będziemy spać razem. Nie możemy bez siebie zyć ;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D O weselu tez jakoś tak jeszcze nie mysle, będzie co będzie, a znając nasze rodziny, raczej nie powinno być źle :) Najgiorsze dla nas będzie to, jak będą śpiewać gorzko, nie lubie tego na weselach i naszemu zespołowi powiedzielismy, że pierwszy raz niech oni zaśpiewają, a potem, jesli goście będą chcieli, to będą ś[piewali, a jak nie to będzie bez gorzkiej wódki i już. A dla świadków w ogóle zabroniłam śpiewać gorzkiej wódki, bo byłaby awantura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nikogo nie ma, ale dla Was dziewczyny po raz ostatni w tym roku, najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Spełnienia marzeń, wspaniałej zabawy sylwestrowej, szumów w głowach od szampana, tańców do białego rana i oczywiście żeby w przyszłym roku w tym najważniejszym dla nas dniu spełniło się wszystko o czym tylko marzycie. Dosiego roku 2009!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze troszkę, specjalnie dla wszystkich czerwcówek, szczęśliwych czerwcówek: 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale zaraz zmykam do pracy, na szczeście dzisiaj do 18...ech życzę Wam dziewczyny na Nowy Rok dużoooooooooooo szczęścia, więcej miłości, kasy kupe i pieknego niezapomnianego ślubu, że o weselu nie wspomnę:) fo zobaczenia za rok:) heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się :) Ja myślę o weselu i trochę jestem przerażona że nic się nie uda. My z Oblubieńcem wszystko organizujemy sami i boję się że zespół nie będzie się podobał, że goście nie będą się bawili, bo co tu ukrywać moja rodzinka zbyt zabawowa nie jest i ogólnie boje się jak cholera, że się nie uda, ja się poryczę i tyle będzie zabawy:( Faktycznie, już jutro 2009 i będzie że ślub w czerwcu, nieźle, naprawdę nieźle :) W ogóle dla mnie rok 2009 będzie bardzo ważnym rokiem, bo wiele się wydarzy. Tyle, że aż trzęsę portkami :) Ja na sylwka nie ide nigdzie, wkurzylam się dziś niemiłosiernie i powiedziałam, że nie idę nigdzie, uchleję się sama do lustra i mam wszystkich i wszytsko gdzieś:( Powaliło mnie, wiem ;/ Niemniej Wam drogie Panie chciałabym złożyć jak najlepsze życznia, aby jak najszybciej zleciało do czerwca:D, spełnienia mazeń i aby wszytsko sieudało. Noi zdrowia, zdrowia, zdrowia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! powiem ze zajrzalam ale pisac mi sie nie chce za bardzo... wypilabym szampana, niestety nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie balowały, a teraz pewno dochodzą do siebie. Ja mam nadzieję, że ten rok będzie nieco leprzy bo ogólnie, masakrycznie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!!! Jak tam w Nowym rok, NASZYM roku? Ja dzisiaj pierwszy raz w pracy od początu tego roku. Zabawa sylwestrowa udala się bardzo, bardzo. Byliśmy po balu w domu przed 6.00, ostatnie zdjęcie w domu, kiedy jeszcze łazimy i gadamy itp. mamy zrobione o 5.58, tak więc spać poszliśmy już po 6.00 i to grubo po 6.00 Trochę popiłam pobasłowałam, mój Ł. tez, było naprawdę fajnie i dzisiaj nie żałuję, że poszliśmy na ten bal. Dzisiaj moja druga połówka ma urodziny, chciałam mu złozyć życzenia rano, jak tylko wstałam, ale wiecie co- zapomniałam!!!! Normalnie mi qwstyd. Miałam mu nic nie kupować na urodziny, bo na gawizdkę dostała ode mnie trzy prezenty, ale tak sobie myślę, że jakbym po pracy sie zmobilizowała, to podskoczyłabym do AUCHAN i może coś bym mu jednak kupiła... Tylko nie wiem sama co, myslłam o stojaku na płyty, ale nie wiem, czy znajdziemy miejsce u nas na ten stojak, więcnie wiem, mysłam też o samej płycie jakiejś, ale on ma specyficzny gust jeśli chodzi o muzykę i nie chce robić lipy. Nie wiem, naprawdę nie wiem, co. Jeszcze myslłam o jakimś swetrze, bo on lubi chodzić w swetrach, ale jeszcze nigdy nie udało mi sie kupić dobrego rozmiaru, tzn. zawsze barałam największe, a i tak były za małe, mój Ł. musi mieć luźno... Ale się rozpisałam. Gdzie się podziewacie dziewczyny? Wracajcie tu szybciutko ;) !!!!! I opowiadajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny w Nowym Roku 2009!!!! Dla Was Wszystkich najserdeczniejsze życzenia spełnienia marzeń!!! 🌻 Nie było mnie dłuuuuugo :) ale już jestem, będę może bywała tu rzadziej ale na pewno będę ;) U mnie po Świętach super - byliśmy u moich rodziców 12 dni, objedzeni jak betki i wynartkowani w Czechach - wróciliśmy do Gdyni dopiero w sobotę wieczorkiem... moje Szczęście ma urlop do konca tego tygodnia więc się jeszcze wyleni, wczoraj zaliczyliśmy w kinie Madagaskar 2 - :D polecam. Co do Sylwestra - spędziliśmy z moimi rodzicami i ich znajomymi, była domówka i całkiem śmiesznie i fajnie było, tyle że ja jakoś nie czułam w tym roku sylwestra.... ot fajerwerki i życzenia ale bez uniesień... Bardziej przeżywałam Święta, u moich Dziadków - 2 wigilie - miodzio... A tu już Nowy Rok, załatwiłam że z suknią swoją idę 5 czerwca do ewentualnego zwężenia i czyszczenia, panie w salonie we Wrocku we flossmanie są zajefajne - polecam bo obsługa na najwyższym poziomie. No i tyle u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem, ja wlasnie zrobilam liste, wyszlo mi 79 osob plus 11 dzieci czyli 90 ludzików. Może być:) teraz najwazniejsze to nauki i ksiądz. ale wszedzie piszą zeby sie zglaszać 3 m-ce przed ale co z terminem?? i co z naukami hihihi musze dziś podzwonić:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mieliscie nauk w szkole sredniej? ja mam taki papiereczek z liceum ze skonczylam kurs na lekcjach religii w ogole mam dylemat, albo wezmiemy slub w naszej parafii, gdzie ksiadz jest spoko i wszystko okej tylko kosciol - sorry no ale piekny nie jest i zaniedbany w ogole (nie chodzi tylko o kurz ale popekane sciany, brak jakiejkolwiek posadzki), albo wezmiemy slub w pieknym kosciele, aczkolwiek ksiasdz... piernicze na sama mysl mam bol brzucha, gbur i cham. nazwiecie mnie materialistka ale marzylo mi sie ze moj tata prowadzi mnie do oltarza, widze mojego K w otoczeniu swiadkow i jest bosko... no i co mam zrobic??? moj K mowi ze chce tu gdzie Kosciol jest brzydki ale kasiadz spoko, bo z tamtym chamem (ktoremu nawet kamera podczas mszy przeszkadza, nie mowiac o aparatach) nie chce sie uzerac i denrwowac przed slubem i w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej spanielka, nie złośc sie tak, bo złośc piękności skodzi. Kościól w mojej parafii też jest tragiczny, nigdy nie chciałam brać w nim slubu, ale teraz mamy takiego zajebistego księdza, że szok i w zdecydowaliśmy sie na ten kościół własnie, ze względu na bliskośc od domu mojego i ze względu na księdza. Nie będę żałowała, tak myslę, bo ksiądz jest naprawdę w porządku a i z kościołem cos na pewno da sie zrobić, przystroimy i będzie gites. Nie łam się więc i dawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz? kurcze moze fakt naprawde tamten ksiadz jest okrroooopnyyy a ten spox, chyba zgodze sie z moim K szkoda nerwow na ciagle pretensje tamtego ksiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda nerwów, dobrze mówisz. Będezie co będzie i żadna z Ciebie materialistka tylko niepoprawna marzycielka i wierzęże da sie to spełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestm ostatnio nerwowa ale kurcze moj tesc sie zachowuje jakbysmy mieli 5 lat, nawet moj K przestal odbierac jego telefony, bo my rozmawiamy a tu juz telefon! on sam sie denerwuje i nie odbiera fona poza tym musze sie wziac za kupno juz sukni bo to juz najwyzsza pora i wszytsko zaczelo mi sie nie podobac 😠 i jak mam byc w dobrym humorze ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój, wiem, co czujesz. Ja w piątek jadę wybierać suknię i tak się stresuję, że szok!!!1 Boję się, że żadna nie przypadnie mi do gustu i nic sobie nie wybiorę. Teraz wszystko zaczyna nabierać tempa. W piątek suknia, w przyszłym tygodniu samochód, potem garnitur dla mojego Ł., później znów obrączki (a z nimi będzie nie lada problem), potem zaproszenia i wszystko w styczniu raczej trzeba załatwić. TRAGEDIA!!!! Czasami mi tez się odechciewa, ale jak pomyslę, co za tym wszystkim idzie, to aż sama do siebie sie uśmiecham... Spanielka, dziewczyna z okolic Brodnicy na pewno da radę!!! ;) Będzie dobrze, nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej, a zawsze będzie lepiej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa przytoczylas moje motto na samym koncu wypowiedzi. Dzieki przynajmniej dzieki wam nie czuje sie sama i niezrozumiana, wiecie wszystkie o co chodzi nawet jak nioe musze dopowiadac dokladnie i tlumaczyc, super ze tu jestem :) poprawil mi sie humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środa ja bede miala takie tempo jak Ty, ja ide w sobote suknie szukać i też mam stresa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×