Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

No ja mam nadzieję, że tę, którą teraz znajdę będzie już na dłużej... Kuźwa, niecierpię mojej szefowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rańca :):):) Ja się męczę z @, boli mnie brzuch jak cholercia ale.... wczoraj miałam spotkanie i kurs rusza 10 stycznia ale się cieszę Dziewczyny!!!!!! udało mi się kurcze udało mi się !!!!!! HURA!!!!! Ja na swoją pracę nie narzekam, byłby to grzech. :) jestem po studiach rok, pracowałam pół roku w wydawnictwie jednym i teraz pracuje tu już też prawie pół roku będzie i się nie ruszam absolutnie!!! :):):) Środa a za Ciebie trzymam kciuki!!! Obyś szybko znalazła 🌻 Pozdrawiam resztę kawcia :) Spanielka :) kapuczinka :) Aga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Broneczka 🌼 Dobrze, że jesteście dziewczyny, z Wami mi lżej. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Pytałam przed chwila jednego pana na bardzo wysokim stanowisku w Starostwie Powiatowym o jakiś etet, powiedziła, że pomyslimy, że może cos się znajdzie. Za to najmocniej trzymajcie kciuki!!!! Może pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo, trzymam tak mocno kciuki,że aż nie mogę pracować;) A ja wkurzyłam sie na moją siostrę...jaka Ona jest dziwna, dzwoniła do mnie przed chwilą o gadamy o świetach...no iwec Ona przyjezdza do mojej mamy dzien wczesniej i bedzie cale swieta, z uwagi na to,ze my z M jestesmy prawie na miejscu to dzien bedziemy tu dzien tu choc i tak ldluzej u moijej mamy,bo we wigilie najpierw idziemy na kolacje do Jego rodziny a potem do mojej mamy i u mojej may zostajemy na 1 dzien swiat a wieczorem wracamy do nas a w drugi nie wiem jeszcze...u M w rodzinie jakos nie planuje sie wczesniej i nie rozmawie wczesniej (az dziwne,ze o wigilii wiemy wczesniej) wiec nie wieadomo co w 2 dzien bedziemy robic..my myslimy ze idziemy do M rodzicow...ale moze byc jak w zeszlym roku,ze Oni sobie pojechali gdzies...no ale wracajac do mojej siostry pyta mnie Ona o ktorej bedziemy u mamy a ja na to,ze o 19 a ta z pretensjami,ze beda tyle czekac na nas i czy nie mozemy wczesniej przyjechac albo czy Tamci nie mogą zrobic wczesniej wigili...wkurzylam sie,bo mysle,ze i tak nie wyszlo zle, jesli bedziemy krocej u rodziny M to obraza sie -a przynajmniej ja bym sie obrazila..i Ona powinna to zrozumiec,ze musimy pogodzic jakos wszystko...i w koncu powiedzialam,to zacznijcie bez nas -bo ona twierdzi,ze nie beda robic wigilii w nocy-jakby 19 to byla noc!!Trzymajcie mnie,to chyba wyjde z siebie...a mowia ,ze to ja jestem dziwna..ale ja bym nie robila problemow,bo potrafie zrozumiec pewne sprawy..no powiedzcie dziewczynki same!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no troche dziwne podejscie, wiesz, moze zly dzien ma twoja siostra dzis... nasi rodzice troche za nas rozwiazli ten problem :) ojego K siostra tez najpierw wigilie spedzala w rodzinnym domu czyli u mojej tesciowej a pozniej jechala do swoich tesciow z rodzina, wiec tak ladnie sie zlozylo ze nawet nie trzeba bylo jakos tam sie tlumaczyc, bo kolacja u tesciow jest na 16 a u moich rodzicow na 18, wszedzie sie wyrabiamy a zreszta mysle ze nasi rodzice by sie nawet sami dogadali jak z kolacja, mojego K mam jest ugodowa i nawet gdyby nie juz wczesniejsza tradycja wczesnej kolacji to by przestawila ja ;) wiec Aga masz problem ale ja bym tez pogadala z swoja mama o tym, a pozatym 19 to nie jest noc! hahahha! wlasciwie u moich rodzicow kolacje sie zaczyna o 18.30 okolo, i jak dla mnie to wlasnie odpowiednia pora :) twoja siostrzyczka moze jak jutro wstanie to inaczej zacznie myslec, bo rzeczywiscie powinna zrozumiec Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja pisze dziewczyny mam nadzieje ze zrozumiec ie moj slowotok :) juz bym chciala zeby byl wtorek... rety, jak ja bym chciala wtorek... dzis listonosz przyniosl mi moje motylki, zamowilam z allegro do lazienki 5 motylkow bo mialam dziurki w hkafelkach po ostatniej wlascicielce-jedzy- i dzis sobie pozaklejalam i wyglada nawet nawet, marze zeby miec juz pietro domku zrobione i zeby juz schody normalne byly i sciany pomalowane bo tak mi sie podobaja te ogromne naklejki na sciane i u gory sobie takie sciany zrobie :) cholera musze w totka wygrac bo swoich marzen nie zrealizuje WSZYSTKICH do konca zycia ;) marzy mi sie jeszcze jachcik malutki na mazurach, i autko terenowe przygotowane do terenu i ... nie no nie bede was zanudzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra przyznam sie ze mam teraz wolny czas i was gnebie... cholera chyba sama tu jestem :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pi... jaka cena jest tego... nie, no przepraszam ale szok dla mnie to jest... jak kogos urazilam i sie to komus podoba przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, ja często jestem tu sama, więc sie njie przejmuj. ;) A ta suknia, ło matko!!!!!!! MASAKRA!!! I ja nie będę przepraszać, po prostu wyrażam swoje zdanie. Nigdy bym czegos takiego nie włożyła na siebie. Przeciez to jakiś żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żart??? to delikatne okreslenie... hahahhahah! jakis czas temu jakmoj K wszedl do kuchni powiezialam mu zeby zerknal na laptop bo wybralam sukienke do slubu, a tam ona byla... jak on sie spojrzal, popatrzyl na mnie chwile i powiedzial : zartujesz? to wyglada jakby ona od urodzenia w majtki robila i sie nie przebierala od tego czasu :( swinia ale szczerze to dobrze to okreslil, hahahhahha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre. Jak dla mnie to jakaś tragedia, ale zrobie ten sam numer Ł., ciekawa jestem jego reakcji, pwenie powie" To odwołujemy ślub", hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fakt ja ta dziewczyne podziwiam, kurcze no takie cos miec na sobie i byc z tego dumnym... no wiesz, naprawde respect dla niej, odwazna jest, matko a jak ona sie siadala ??? tiul moze jest w srodku ale to i tak sa poduchy, a juz nie mowiac o tych poduchach to nawet z przodu okropna jest... na bal przebierancow :) tylko kurcze dac za suknie na bal przebierancow 3 tysiace ?! objechalam sukienke ale ona jest naprawde jak z koszmaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:Witam Was w ten brzydki dzien z ladnym kwiatuszkiem🌻 Wczoraj nie mialm juz czasu,zeby wejsc bo caly czas Szef byl w poblizu...a na koniec tak sie zdenerwowalam,ze dziwie sie,ze nie rzucalam niczym:)A po krotce chodzilo o to ,ze ja zarabiam tu grosze a zcasem Szef na koniec dnia daje mi cos do zrobienia i co, mialabym zostawac po godzinach?WYKLUCZONE!Z wyzszym wyksztalceniem zebym tyle zarabiala?To dlatego nie zamierzam spedzac tu dluzej nie musze-a musze tylko 8 h...no ale potem moje kochanie wyszlo z pracy,bo nie mial nic do roboty i przyjechal po mnie,zeby mnie zawiesc do domku..i humor mi sie poprawil:)A w domku zrobilam risotto i jak przyjechal wieczorem to byl zachwycony,bo jeszcze nigdy nie robilam tego....i juz caly dzien byl niewazny:) A co do tego co pisalam wczoraj,to moja siostra taka jest..mnie to by skrytykowala,ale sama jest cacy-zawsze i ze wszystkim tak bylo....ale nie zamierzam sie przejmowac,wczoraj bylam zaraz po rozmowie z Nia dlatego napisal Wam to,a ja wiem swoje,ze zasugeruje rodzince M zeby wigilia byla na 16,ale jak Im nie bedzie pasowalo to trudno,do mojej mamy pojedziemy jak wczesniej zakladalam-a wiec na 19-moga zaczac bez nas ostatecznie,skoro 19 to taaaaaaaaaaak pozno....ja musze szanowac to ,ze M ma tez swoja rodzine i z Nimi tez musimy utrzymywac kontakty...a moja siostra to dluuuuuuuugi temat..i pewnie z czasem jak bedzie blizej do slubu bede wiecej sie zalila na Nia:) uff tyle Dzis ostatni dzien w tym tygodniu,a w niedziele mamz amiar kopuc ozdoby na choinke i doczekac sie juz nie moge:)No i to pierwszy dzien w ktorym naciesze sie moim M:) Noo..na tym koncze moj monolog;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc !!! a ja juz chce chociaz wtorek! i snieg, snieg! ale nie za duzo zebym mogla spokojnie wyjechac autkiem z mama w poniedzialek po zakupy ;) i spokojnie wrocic, mam suva RAVke i to 4 osobowa i jak jest szklo na szosie to kurcze obraca mna jak na karuzeli - moj K zawsze sie zlosci ze jakbym wolno i ostroznie jechala to by nic sie nie dzialo ;) no ale madrala tylko dzwoni do mnie czesto ze klient dzwonil i zaraz bedzie albo juz jest, to co? mam jechac 20 na godzine??? musze wcisnac gazu troche, ale on zawsze na mnie krzyczy za szybka jazde, ale ja szybko nie jezdze :) rozkrecilam sie :) no i chce swieta i mam nadzieje ze wszystkie bedziemy mialy tak gdzies po -3 stopnie zeby za zimno nie bylo i sniezejk zeby proszyl :) w iedziele jedziemy chyba po choinke :) rety, naparwde sie ciesze wczoraj byli tescie i tesciowa sama sie mnie pyta : o ktorej kolacja? natalia o ktorej jest u twoich rodzicow? bo chciala sie dopasowac :) fajnie mamy... rety, jak juz bym chcial choineczke ubrac, w tamtym roku pokupowalismy wszystko nowe do choinki i nasza jest czerowno zlota cala a wasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwono złota - gdyby ktos nie zroumial, a wasza choineczka jakich kolorow jest??? ostatanio widzialam cala biala... biale bombki, lampeczki lancuchy, jejus przesliczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwono złota - gdyby ktos nie zroumial, a wasza choineczka jakich kolorow jest??? ostatanio widzialam cala biala... biale bombki, lampeczki lancuchy, jejus przesliczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielko, moja choinka narazie jest zielona;)Żartuje,choc tak narazie jest,bo nie mam jeszcze ozdob,ale planuje kupic jasno zlote lub po prostu zlote, mysle o kokardkach dopasowanych kolorostycznie (gdzieniegdzie na galazkach poprzywieszanych) i biale swiatelka...i tyle nie chce lancuchow ani tego typu udziwnien...ja uwielbiam wszelką prostotę...a poza tym widzialam cos podobnego ostatnio,tyle,ze zamiast kokardek byly kwiaty gwiazdy betlejemskiej (biale) i cudnie wygladalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zartujesz???? pada u Ciebie snieg???? jeju... jak ja Ci zazdroszcze!!! a w jakim woj mieszkasz??? bo ja w kuj-pom i pada ale ciagla mżawka od wczoraj Aga farciaro a ja ciagle sniegu wyczekuje bo chce bialych swiat a nie w blotku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety chyba jakis taniec sniegu musze odtanczyc ;) zeby w koncu spadl nie chce duzo ale niech troszke spadnie, zeby chociaz ziemie przykryl... watpliwa sprawa bo u mnie +2 stopnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w łódzkim i pada właśnie śnieg..ale nie przewiduję by miał się długo utrzymać jest za ciepło...zresztą on już się nie utrzymuje,spada i od razu roztapia sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a u mnie z \"padania\" to tylko ja padam - na pyszczek z niewyspania :) a choinki nie mamy bo jedziemy w sobotę na 16 dni więc by umarło drzewko.... no a w ubiegłym roku miałam taką właśnie czerwono złotą :) aj jak fajnie - ostatnie 5 h pracy w tym roku przede mną :D:D:D chce się żyć !!!!!!!!!!!!!!!! kurs na konsultanta zaczynamy 10 stycznia - miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gdybysmy sie już nie czytaly;) to zyczę Ci Broneczko zdrowych, weslocyh i pogodnych swiąt i czekam na relacje z kursu:) Mnie cos nie chce przejsc to chorobsko..dzis kaszle jak najeta w pracy....az mi glupio..i jeszcze Szefowa powiedziala mi,ze Szef chce zebym przyszla jutro...a ja na jutroz aplanowalam mycie okien i wogole mega sprzatanie..co prawda Ona mowi,ze Mu tlumaczyla,ze nie mam czasu jutro,bo Jej wspominalam kiedys o planach zwiazanych ze sprzataniem...ale zobaczymy co on powie>...chyba sie zalame jak bede musiala przyjsc jutro...bo Ona mowi,ze On powiedzial,ze jak jutro to w srode nie przychodze...kurcze,ja bylam pewna ze w wigilie to da wolne...widac mylilam sie:(No tak..on jets na miejscu w domku ...a ja nie wiem jakw yrobie sie ze wszystkim:( Wku..rzyl mnie strasznie...choc jeszcze nic nie powiedzial:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jestem wkur...wiona jeszcze bardziej....moja kochana przyszla szwagierka (siostra M) robi wigilie na 17(najwczesniej!?-tak to ujela) ....bo Jej braciszek (drugi) do 14 pracuje..myslalby kto,ze bedzie mial po pracy duzo do roboty-jak znam zycie to wezmie prysznic, ubierze sie i juz...ale nie ze wzgledu na Niego Wigilie trzeba robic o 17...czyli jaki z tego wniosek?Ze do moich rodzicow wyjedziemy nie wczesniej niz 18:30 a jak znam zycie to po 19...i bedziemy u Nich przed 20:(I co?Maja czekac do tej pory na nas?A znowu jak zjedza juz bez nas,to co my sami bedziemy jesc? Kur... jaka jestem zla...i jeszcze szwagierczka mowi \"przeciez ja Ci dawno mowilam,ze na 17\" kur.. pewni ludziom nie zalezy zeby dogadac sie z innymi...a wiecie co jest najgorsze,ze Oni (cala rodizna M) nigdy nie liczyla sie z rodzinami ziecia czy synowej (drugiej)..synowa nie utrzymuje kontaktu ze swoimi rodzicami,wiec Oni odpadaja ,a ziecia rodzice sa zawsze mniej wazni niz rodzice Szwagierki....o nie,ja nie pozowle zeby moi rodzice tez byli mniej wazni..koniec koncow bedzie tak,ze pojedziemy do M roziny na godzine moze...i juz...albo pokloce sie z M lub (i) Jego rodzina..i caly rok tak bedzie....Boze jaka ejstem zla...co jeszcze sie dzis dowiem.... ciekawa jestem co powie moj M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie wkurwiłam strasznie, wyobrazcie sobie ze przed chwila kot skurwysyn mnie pogryzl w noge dlatego ze chcialam go uratowac z szczek mojego psa, a ten skurczysyn mnie pogryzl przy kolanie kilka razy, mam rany, krew mi leci i pewnie wielkie siniaki mi sie porobia za chwile... az mi sie rece trzesa tak sie zdenerwowalam, kurwa dobrze [przynajmniej ze mam wode w domu to sobie przemylam to wszystko ale szczypie i zaczyna bolec Aga zgadzam sie z Toba, powinni liczyc sie tez z waszymi planami, a nie tylko bo oni tak chca... ja bym na Twoim miejscu powiedziala szwagierce ze o 18.30 macie kolacje wigilijna juz u twoich rodzicow i musicie sie wyrobic, a niech oni teraz pomysla jak zrobic zeby bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosh ale jestem zdenerwowana, wkurza mnie ododatkowo fakt ze teraz moj pies strasznie smierdzi przez tego kota, a on niewiem po co siedzial pod dzrwiami balkonowymi, one czatuja normalnie jak uchyle drzwi okno a juz nie daj boze wyatwie cos na dwor zeby szybciej ostyglo moje psiaki nienawidza kota, tego jednego szczegolnie i ja tez sympatie do niego trace, ale niestety czasami litosciwe serce kaze polozyc jedzenie no a ze one chleb np. z mlekiem maja w dupie, to najlepiej kupuj im ryby wedzone :(:(:( i to lososie! kuzwa a pozniej sie zbieraja i dra mordy, zaznaczam ze to kilka kotow a ja nie jestem wlascicielka zadnego kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu, niedobry koteczke..ale powiem ci,ze w kiedys w podobnej sytuacji pogryzl mnie moj wlasny pies...mial uwiezioną lapkę i chcialam Mu pomoc,a On skomplal z bolu...no i moglam pomyslec,ze bedzie wystraszony,ale jakos wtedy nie przyszlo mi to do glowy...chcialamgo ratowac...i ugryzl mnie tak,ze krew leciala mi przez dlugi czas,a bolalo tak,ze zwijalam sie z bolu i plakalm jak dziecko...nie pomoglam Mu wtedy, moj dobry kolega ktory byl wtedy ze mna uwolnil go...a ja juz plakalam w lazience:(Wiec rozumiem Cie A co do szwagierki to spytala przed chwila,czy nie obrazilam sie...kur...wa oczywiscie,ze jetsem obrazona, wkur...wiona i wogole....ale powiedzialam daj spokoj, nie obrazilam sie, porozmawiam z M i zadeycdujemy jak zrobimy zeby wszystko pogodzic...mam Jej powiedziec co postanowilismy..ale nie wiem po cholere....mowie wam,jestem taka zla,ze od razu zadzwonilam do mamy wyzalic sie i z nerwow mialam lzy w oczach i kluche w gardle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×