Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Czesc dziewczynki:) Czy u Was jest rownie biało jak u mnie:)? Ja wczoraj bylam na spacerze z tym moim psiakiem i było super, snieg sypał, a przy tym nie było bardzo mroźno,tak wiec wybiegał sie że nawet nie chciał zostac dłuzej,jak to jest zwykle gdy ja chce isc do domu,a On wrecz przeciwnie-ciagnie w druga strone:) A jak tam wybory sukien? Juz przymierzalyscie?Czekam na jakies wiesci....ja chyba na dniach umowie sie na przymiarke, w koncu ok 5,5 m-ca to nie za duzo:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Hej Aga 🖐️ U mnie też biało, jak wczoraj wracałam z pracy to strasznie gęsty padał snieg, do tego było ciemno, niec niewidziałam i całą prawie drogę z pracy do domu pokonałam jadąc \"na czuja\", jak normalnie dojeżdżam w 20 minut do domu, tak wczoraj zeszło mi się prawie 40 minut, moja druga połowa aż zaczęła się martwić i wydzwaniać do mnie, a ja w takim szoku z powodu pogody i tej całej jazdy, nie odbierałam, ale tak męczył tymi teklefonami, że w końcu odebrałam i powiedziałam, że żyję i będę za parę minut. Martwił się, to chyba dobrze. ale jak dojechałam już do domu, okazało się, że mój luby siedzi sobie w pokoju i gra na plejaku, normalnie szok!!! Dostał opiernicz i był spokój. ;) ;) ;) ;) ;) ;) Kuźwa, tak sie boję szukania tej kiecki, że szok!!! Boję się, że z jednej wszystko będzie mi się podobać, a z drugiej, nie będzie tej jedynej, którą wpadnie mi w oko i powiem \"To ta!\" Mam normalnie stresa. Jutro pierwsza partia chodzenia po sklepach, zobaczymyu, co z tego będzie. W sobotę jadę do tego \"własciwego\" salonu i mam nadzieje, że już tam wszystko stanie sie jasne.... W tym miesiącu musimy w końcu zamówić zaproszenia, ale temu mojemu cos czasami mówić to jak grochem o ścianę. Prosiłam go już milion razy, że zapytał o imiona żon kolegów z pracy, ale do tej pory zapomniał.... Czasami bym go wytargała za uszy i byłby spokój. A jak tam sytuacja u Ciebie, Aga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo, a ja wczoraj po \"rozmowach\" z Wami postanowilam,ze musze zmienic nastawienie na bardziej optymistyczne:)no i do przesady doceniac tego mojego moze to zmobilizuje Go do dalszego starania sie:)A wlasnie wczoraj uswiadomilam sobie,ze jeszcze nie dalam Mu do zrozumienia jak ciesze sie,ze rano wyrecza mnie (sam z siebie:) )w wyprowadzaniu Shaggiego na spacer...a podkreslam,ze teraz musi wstawac o 5 zeby sie wyrobic...wiec uznalam,ze to raczej poswiecenie pewne z Jego strony i trza by dac Mu do zrozumienia,ze to doceniam:)A wogole wczoraj bylo ok....moze rzeczywiscie jak wchodze do domu z usmiechem i nastawieniem optymistycznym to automatycznie sciagam na siebie przyjemne sytuacje...tak twierdza w filmie ktory ostatnio ogladalam\"Sekret\"...i powolutku przekonuje sie do tego:) No wiec tyle u mnie w tym temacie...a poza tym to planuje jakw czesniej pisalam jak najszybciej umowic sie na przymiarke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się Aga, naprawdę. Ja przed chwilą własnie się strasznie wkurzyłam, cały plan jechania po suknię, przymierzania itp. legł w gruzach, a jesli nawet nie legł, to polegnie. Jestem, wściekła😡 Jak któraś będzie miała chwilę, prosze o cynk, napisze maila, może mi pomoże. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na przerwę, zajaram sobie. Ale jestm zła, normalnie chce mi sie płakać, a raczej wyć!!!! 😡 😡 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo, pisz na maila,co sie stalo!!I wybacz,ze dopiero teraz ale dzis nie mialam czasu od dluzszego czasu wejsc na Kafe, tak wiec czekam na maila.Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł \":) kurde nie mam czasu wcale.... wpadam bo luźniej jakoś się zrobiło - Środo dawaj email proszę!!!!!!!!!!!!! czekam 🌻 Aga - i tak trzymać!!! :) Madzia - ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestescie? Środo przytulam 🌼 no a poza tym moj adres : gumichon@wp.pl pisz kiedy chcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Ja też nie miałam dziś kompletnie czasu :( W pracy mam taki zapieprz, że masakra!!! A jutro na jakieś durne szkolenie muszę jechać., kurna!!! Środa, co się dzieje??? Dawaj na maila!!! A w ogóle, czemu od razu do mnie nie napisałaś, he?!! Spanielko, jestes jeszcze? :) Co tam u Ciebie? Broneczko, napewno się wszytsko w sobotę uda!! Trzymam kciuki, mocno!!! Aga, cieszę się że już lepiej: -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie? u mnie... jakos pod gorke, ale najwazniejsze ze mojemu dziadkowi sie nie pogorszylo, lekarze robili tomografie calego ciala lacznie z glowa, ma torbiel w mozgu ale on nie jest aktywny i lekarze sie go nie obawiaja, dzis podobno usiadl na lozku :) nawet nie pojechalam do niego, samochod mamy zepsuty a facet z oprogramowaniem do niego ma dopiero jutro przyjechac :( dziewczynki to kiedy jedziecie po suknie? ja jade z moim K w sobote bo kurcze bardzo malo czasu zostalo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo pogody, to u mnie jest już biało od samych świąt, teraz tylko mróz ztrzaskał okolice i ogólnie jest bombowo : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielko, słońce :) Bardzo się cieszę, że z Twoim dziadkiem jest już wszystko ok. Naprawdę, bomba. Jak już siedzi to naprawdę duży postęp, teraz będzie już tylko lepiej, zobaczysz!!! Przytulam mocno i Ciebie i dziadka ;) Co do sukien... czasu niby mało ale szczerze powiedziawszy dla mnie to jeszcze wciąż kuuuuupa czasu. Za suknią to ja będę się oglądać dopiero w marcu gdzieś. Teraz mi się zwyczajnie nie chce. Jest czas na wszytsko : -) JEdynie za zaproszeniami muszę się rozejrzeć : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bialo tez, bardzo bialo :) dzis wyglupialam sie z moim K, i wrzucil mnie do zamarznietego oczka a psy sciagaly mnie w dol jak chcialam wyjsc, teraz sie grzeje przed kompem w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawcia ale jak ja sie dowaiadwalam to w marcu powiedzieli mi ze moge sobie tylko wypozyczyc sukienke bo to za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, takiie wygłupy są bombowe, my wczoraj wieczorem tak sie wydurnialiśmy, że masakra : ) Później ze śmiechu miałam taką czkawkę że nie mogła mi przejść : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy gdzie chcesz, ale przedwczoraj dzwonilam do pani ktora ma w poblizu suknie ms moda, a pod koniec lutego bedzie miala agnes i tez mi powiedziala ze nie moge czekac do lutego na agnes bo sie nie podejma tak pozno przygotowania sukni mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec kawcia lepiej zadzwon gdzies do salonu i sie tez dopytaj zebys sie nie wkurzala pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za późno?? Żartujesz? Moja kumpela miała w sierpniu ślub a w czerwcu kupowała kieckę i jeszcze ją przerabiała i nie było problemu... a ja i tak muszę mieć szytą ze względu na wzrost więc może nie będzie takei go problemu, choć może faktycznie lepiej się iść popytać..hm... ale tak mi się nie chce... ja najchętniej bym poszła w gaciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe ja tez jeju na sama mysl wybierania sukienki to juz sie denerwuje, bo wiem ze z wybraniem to bedzie straaaaasznieeee trudno az mi sie odechciewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na oku u nas pewną pracownie krawiecką sukien ślubnych i chyba pójdę tam zapytać. Tylko że z czego ja mam wybrać? Ja nie znalazłam jeszcze takiej coby mi się podobała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem CI, że przez długi czas utrzymywałam wszystkich w przekonaniu, ze jednak będę szła w gaciach, nawet znalazłam fantastyczny biały komplet:D Ale je jednak będzie kiecka. Choć na codzień w kieckach nie chodzę, więc będzie to nie lada wyzwanie : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha a ja znalazlam! ale w jednej mi sie dol sukineki podobal, w drugiej wiazanie, w trzeciej kjakis detal, a jak sobie to zlozylam w myslach to wyszedl potwor! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety! ja tez w sukienkach na co dzien nie chodze! a obcas! :) w drodze do oltarza sie polamie! :) serio, ja nie chodze w obcasach, tylko w 99 % na sportowo sie ubieram, ale wstyd bedzie jak sie wywroce i naprawde gacie gosciom pokaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nawet salon madame zaręba jest za daleko :( ide zrobic sobie herbatki :) trzymajcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna : -) JA na obcasach też nie smigam, dlatego nie mam zamiaru się wydurniać i buty kupuję na płaskiej zupełnie podeszwie : ) tez idę po jakąś kawę : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×