Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Hej wszystkim!!! 🖐️ Dzisiaj ledwo wstałam- masakra!!! Jak mi się nie chce tu siedzieć, a najgorsze jest to, że prawdopodobnie jutro pracę skończę normalnie, czyli o 17.30, chociaz liczyłam, że puszcza nas wcześniej... Do fryzjera nie zdążę, na makijaż być może, nie wiem, jak to wszystko będzie wyglądało, pójdę na bal, nieumalowana, nie uczesana i pewnie zmęczona po pracy.. Ale przezyję to może jakoś... :) Znalazłam fajne zaproszenia na allegro, ale nie mogę jeszcze zamówić, bo kuźwa mój Ł. jeszcze nie wypytał kolegów z pracyu o imiona żon i musze czekać, mam nadzieję, że po Nowym Roku sie ogarnie i w końcu zrobi TO. W jakimś takim dobrym nastroju jestem po tych świętach, były naprwdę bardzo udane, może dlatego. Po sylwestrze będę miała cztery dni wolnego, co też pociesza... ;) W połowie stycznia jedziemy zarezerwować samochód na slub, czas najwyższy, bo jeszcze się spóźnimy i będzie lipa. Już się nie moge doczekać, kiedy go zobaczę. Dekoracja juz zamówiona, czekam na maila żeby jechac ja odebrać, ciekawa jestem, czy będzie równie ładnie wyglądać na żywo jak na zdjęciach. A co tam u Was dziewczyny? Rzadko ostatnio bywacie, nudzę się bez Was!!! :) Pozdrawiam czerwcówki!!!! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej środa, pokażesz linka z zaproszeniami>> ?? ja tez wczoraj szukalam i mam jedną opcję,chyba:) ale jeszcze pomyslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi miala zrobic Broneczka ale jakoś tak wyszlo ze chyba poprostu kupie i nie bede jej głowy zawracała:) zresztą sam mój N powiedział kup jakie chcesz wiec tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Magduska, Magduśka. Mi również :) Cztery dni po Was, o proszę. Jeszcze nie trafił się nikt, kto miałby w środę ;) Te zaproszenia fajne, też nad nimi myslałam, tylko, że my chcemy koniecznie ecru z dodatkiem złota. Mamy w zasadzie juz wybrane, ale jeszcze oglądam, patrzę, może trafi się coś naprawde ekstra!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Jak mnie się nic nie chce to sobie nie wyobrażcie : ) Nie mogłam wstać, ale na szczęście dziś ostatni dzień a jutro juzo wolne :D Myslałam ze te dwa dni będę miała luzy w pracy ale nic z tego;) Tyle zajęc i roboty że szok, jeszcze dziś se chciałam polepszyć życie (jak zwykle) i wszytsko mi sie pomieszało w programie i kombinowanie w bazie danych, myslalam ze już z tego nie wybrnę bo było coraz gorzej ale udało się. uffffff Co do sylwestra to my również liczymy na pełen spontan. Nie mam pojęcia co i jak będzie : ) okaze się. Ja oczywiście chciałabym w góry bo je kocham nad zycie ale na sylwka wszędzie trzeba rezerwować minimum 5 dni a to już za duży koszt. więc w tym roku wyjątkowo sobie daruję :D święta minęły szybko i bardzo się z tego cieszę. Nie lubię zbytnio świąt, a te były dla mnie wyjątkowo okropne i nie chce ich w ogóle wspominać:( A na prezenty dostałam to co chciałam :D Od Oblubionego GPS, a od rodziców CB radio :D Teraz do piuracenia nic więcej mi nie trzeba lalala : ) Mój oblubiony również jest zadowolony ;) Nie spodziewał sie ha! Jesli chodzi o zaproszenia to ja będe też zamawiać w styczniu ale myślę o takich bardziej z jajem : ) Kilka znalazłam, ale poczekam jeszcze, może jakieś się inne pokażą jeszcze :) I ja też mam na imię Magdalena :D Kurna, byle do 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba!!! Mnie się bardzo podoba i aż żałuję że tak mam na imię bo córce tak bym dała :] a własnie, macie jakieś imiona wybrane już dla dzieci jak już będziecie je mieć?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam nad Łucja lub Klaudia. Mój N uparł się na Kubusia dla synka. Mi podoba sie Julian albo Arkadiusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój najlepszy przyjaciel z dzieciństwa ma na imię Nataniel właśnie : ) Cholernie miło go wspomniam, później jego rodzice się wyprowadzili i nie widziałam go więcej. A szkoda :) Ale imię Nataniel nadam memu pierworodnemu :) jak tylko sie urodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawcia ten post i odpowiedzi na niego pisze jedna i ta sama osoba wiec naprawde nie warto sie wkurzac na takie zachowania. Czepiłaś sie mojego Sybiru bo nie wyczułas że to czysty żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj K sie zgadza ze mna ze dziewczynka to sliczne imie : Oliwka, a mi dla chlopca podoba sie Olivier na co moj K zawsze vetuje, ze to imie nie! i koniec! smieszne czasami zdarzaja nam sie te rozmowy mimo ze nie planujemy poki co dzieci w ogole ;) aaaa! a tak w ogole czesc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianetka, Sybiru się czpłam przy okazji, najbardziej go zapamiętałam :D Ja tak myślałam, że pisała to jedna i ta sama osoba o czym nawet napisałam, spokojnie słonko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie robie spaghetii z feta nie jarze o co chodzi z tym postem i sybirem madzianetka-czy ja cos przegapilam czy cio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawcia ale to byly dobry pomysł ale zapakowac takie zołzy co wymyślają i obrażają i naprawde wywieźc:P hej spanielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawcia_mielona bo twoj \facet sie na imionach nie zna... ;) hihihihihi! wiecie co??? zanim spotkalam mojego K to przedtem uwazalam ze imie Karol to najbrzydsze imie na swiecie, nabrzydsze jakie tylko jest i z meskich i z damskich imion, i nigdy bym sie nie zadala z Karolem ;) hihiihihihi! a teraz je uwielbiam dzieki mojemu K :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mówi że jak słyszy Natalię to od razu ma przed oczyma puszki i okruszki haha :) Karol świetne imię, kolegę takiego mam, on to jest zamot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej spanielka🌼 Hej kawcia- magdzia 🌼 Mi tez się bardzo podoba imię moje, Magdalena. Chciałabym tak córke nazwać, ale jakoś głupio, więc dziewczynka będzxie Maria Magdalena, a chłopiec Kajetan, ubóstwiam to imię :) Nad nast epnymi się nie zastanawiałam, bo jeszcze nie planuje pierwszego, a co mówić trzecie ;) Ja tez ide zobaczyć na ten topik nie żeńcie się, bo sama jestem ciekawa, co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×