Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

czytajac to wszystko to mam wrazenie ze nas wszystkich dopada jakis podswiadomy stres przedslubny, rozwazania, albo to albo tamto, meczenie siebie nawzajem... ja sie z moim K pogodzilam choc zadra w serduchu zostala, sloneczko mamy bardzoooo podobne obraczki, bardzooooo... i powiem ci ze najpierw sie zastanwialismy nad nimi troche ale po obejrzeniu niewiem ilu dokladnie pewnie z 300 motywow-bo dla nas ten wybor byl strasznie wazny i poza tym jak juz pisalam malo kiedy sie zgadzamy w wyborach-i naprawde fajnie wygladaja, wybralismy najszersze dlatego juz nie nosze pierscionka zareczynowego ale nie zaluje :) Aga ja uwazam ze kazdy ma gorszy dzien, pozatym sama piszesz ze pozniej chcial z Toba isc, przypuszczam ze gdyby naprawde grozilo Ci niebezpieczenstwo to zrobilby wszystko... ale to TYLKO twoja decyzja o tym czy zalozysz biala suknie, aczkolwiek jjestem pewna ze tak, i napewno jeszcze nie raz sie poklocicie, bedziesz na niego wsciekla itd. ale z tego co piszesz nie poszedl z Toba, ale pozniej chcial to naprawic tylko Ty mialas jak sama piszesz nerwy, sorki ja to tak rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupio mi sie dzisiaj zrobiło, przyjechałam do pracy w świetnym humorze, którym nawiasem mówiąc chciałam sie pochwalic, a tu takie nietęgie miny :( Głowy do góry dziewczyny! Damy radę, nie ma co sie załamywac!!! słoneczkoT, te obrączki są świetne, czy można je zamówić przez internet? Piękne tam maja te obraczki. Gratruluje dobrego gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że nie ma ich salonu w okolicach warszawy, a tyu sie okazało, że w samej Warszawie, mają ich aż pięć!!! Na pewno tam zajrzymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa dziękuje 🌻 🌻 wybierzcie się może coś znajdziecie dla siebie ja już nie mogę się doczekać a co myślicie o tej wódce www.polanin.com.pl wódka sama w sobie może droga ale butelka jest super, oryginalna, co sądzicie???? kurczę chyba nigdy nie znajdę swojej sukienki :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielko,ja wychodze z założenia jakby chciał coś zrobić to by to zrobił...ale nieważne....poki co planuje ciche dni-pierwsze w moim zyciu:)I zobaczymy co dalej... A co do obraczej,to sliczne wybralyscie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczkoT, która to wódka? My mamy też troche inne butelki, bo takie pekate, niskie i pekate, bardzo fajne, z tym, że etykiety sie troxche jakby na nich nie mieszcza i z tym mamy problem, ale poucinamy delikatnie etykiety ibędzie Ok, tajk mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem, o co chodziło z ta wódką. No fanjne te butelki, ale nie zapłaciłabym za butelke wódki ponad 23 zł!!! Ta cena to SZOK!!!! My kupilismy wódkę, która kosztowała 17 zł za butelkę, a że braliśmy w kartonach, to jeszcze taniej wyszło, bo niecałe 17 zł za butelkę. Do tego kupiliśmy etykiety z wierszykiem, naszymi imionami i data ślubu i napisem wóka weselna, do tego na każdą butelkę kokardki i myslę, że to wystraczy. Choziaż gdyby było mnie stać, pewnie kupilibysmy wódkę w takich butelkach, bo sa naprawde sympatyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wchodzisz na galerie to wersja 2 i 4 najładniejsze jak dla mnie. kliknij na zdjęcie to się powiększy... :P a wy jaką macie wódkę i gdzie kupioną?? w hurtownii????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja po prostu chcialam powiedziec ze mi tez nie zawsze sie chce tego na co ma ochote moj luby, on chce ogladac jamsa bonda a ja mi jak milosc, on chce isc na spacer a ja polezec i pogapic sie w TV... trudno... co do wodki no to dziewczyny ja sie kompletnie nie znam bo nie pije, jak juz cos wypije to piwo ale tylko jakies owocowe typu redds lub wino czerwone deserowe slodkie-pycha polecam! tzn ze 23 zl to duzo tak? my planujemy kupic \"sobieskiego\" ale w jakiej cenie jest to nie mam pojecia, moze wy wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wersja 10 mi sie podoba, to jak orientujecie sie? aaa! i powracajac do tematu, ktoras z was juz zaczela sie ogladac za dekoratorka do kosciola? albo robi sama dekoracje? ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowa piękne , choć zaśpiewane mogło by byc lepiej ja też nie lubię,, cudownych.....,, zobaczymy co nam orkiestra zaproponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt sloneczko, ale to spiewaja dzieci male jak dosrosla kobietka to zaspiewa to bedzie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszukalam i nazbieralam tych piosenek kilka na podziekowanie ale jakos ta mi sie spodobala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerryyyyyyy!!!!! nawet się nie skapłam że to dzieci o matko!!!!!!!! no jak zaśpiewa osoba dorosła to będzie ok, muszę pokazać orkiestrze a co masz jeszcze ciekawego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczkoT, my mamy wódke DeLux gorzka żołądkowa czysta Weszła niedawno na rynek i podobno robi furorę... :) My kupowaliśmy wódkę w listopadzie, bo stwierdziliśmy, że po nowym roku ceny zapewne pódją w górę i będzie lipa. Kupowaliśmy ja w MAKRO, opłaca się, polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po slubie wywołamy im zdjecia, w formie fotoreportazu z kościoła i z sali, kupimy album, wkleimy do albumu i damy im na pamiatkę, żeby sami nie musieli sie o to martwić. Na pewno sie ucieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten mój uwielbia żołądkową, kupimy sobie flaszkę na próbę no i jak będzie git to może kupimy na wesele a co do tych podziękowań to moja ciocia dostała w zeszłym roku od syna na ślubie cos podobnego tylko w kształcie serca, bardzo ładne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny : ) Nie mam niestety czasu pisać jak jestem w pracy bo mam za dużo roboty. Ale jak już jestem w domu, to zawsze zaglądam : ) Co do wódki, to prawda, żołądkowa gorzka delux robi furrorę, sama już wypróbowałam, i jestem jak najbardziej \"za\". Teraz na każdej imprezie musi ona być wyjątkowo :) Jednak na wesele jednak jej nie kupię, bo jednak nie wszystkim ona podchodzi mimo wszystko:) My kupujemy Sobieskiego, bo ona mi sie dobrze kojarzy z wesel:) Dlatego, nawet nie zastanawialiśmy się nad innymi : ) Także spanielko będziemy mieli tę samą wódkę :) Aguś Co do Ciebie, to wiesz co myśłę, już Ci o tym pisałam, nie chce mi się powtarzać ;) Co do piosenek na podziękowanie, to trochę się tego wszystkiego obawiam, bo kurde w sumie to nie wiem. Wolałabym podziękować rodzicom też w gronie własnym bez całego tego zgiełku, ale z drugiej strony wiem, że byłoby im miło, że jednak na samym weselu, bo to jakiś \"dowód\" na to, że wszyscy zobaczą że im dziękujemy itp.Dlatego jednak będzie to na weseleu, tym bardziej, że mi nie robi to różnicy : ) Co do piosenki to kompletnie nie wiem co to będzie, ale chyba standardowe \"cudownych rodziców mam\", nie chce mi się szukać innych piosenek, a ten wyciskacz łez wszystkich wzruszy i będzie ok :) choć nie wykluczam, że nie zmienię zdania : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko, ja miałam z kiecką dokładnie tak samo!! Do wczoraj byłam przekonana że na pewno nie znajdę żadnej która mi się spodoba, bo tak też było. Tym bardziej, że ja chcę jak najprostszą i bez żadnych dodatków i pierdółek!!! A teraz nie ma takich. Ale wczoraj z nudów przeglądałam sobie storny z kieckami i wpadła mi w oko jedna i jestem już do niej przekonana na 99%. Link do niej podałam na którymś tam wcześniejszym poście:) A ja jestem wysoka więc myślę że będę w niej wyglądała bosko :D:D:D co za skromność, nie?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie :) niestety nie miałam neta cały dzionek ... Po kolei wiec Aga - Kochana nie wiem już sama co Ci radzić, pamiętasz te długie e-maile co Ci pisałam jakiś czas temu? masz je jeszcze? przeczytaj może po raz kolejny, może pomogą ... 🌻 dla Ciebie - uszka do góry!!! Spanielka - ja tą samą piosenkę wybrałam dla rodzców - Dzięki \\\\Wam - ale przesłucham te pozostałe z linków powyżej :) może zmienię zdanie. Środa - nie przejmuj się tą bramą i autem, pomyśl że jak ja miałam prawko niecałe 3 m-ce, (to było 8 lat temu) to wjechałam na parkingu w poloneza i spoerdzieliłam, potem przyjechała do domu policja i bylo.....aj teraz z tego polewamy na imprezach ale wtedy byłam na skraju histerii... dostałam zajebisty mandat i 10 pkt - pierwszych i ostatnich bo od 8 lat nie zapłaciłam mandatu więc masz szansę że to było pierwsze i ostatnie zdarzenie ;) hehe Teoria - dla Ciebie zostawiam 🌻 też i dzięki za słowa otuchy - ja się już staram nie smucić i myślę pozytywnie :) Poza tym dziś dostałam paczką testy owulacyjne które miałam stosowac juz od marca, ale teraz będą musiały poczekać... no cóż bnie wszystko w życiu idzie po naszych myślach... Ja jutro idę na targi ślubne i może pogadam z właścicielkami agencji ślubnych - może coś się uda - trzymajcie kciuki :):):) A jeśli nie odezwei się nikt do końca stycznia w sprawie pracy to jedziemy na tydzień do moich rodziców pojeździć na anrtkach bo moj M ma od 26.01 dwa tygodnie przymusowego wolnego - efekt kryzysu, a że niedawno awansował to nie może isć bna L4 w ramach tego.... więc trudno. Dziś przyszedł trochę zmęczony psychicznie bo pierwszy raz w życiu musiał zwolnić 3 osoby.... odgórny nakaz. Powiedział że to równie trudne jak dla mnie, więc ironia losu co? No nic idę coś popłodzić na blogu. Zajrzę jeszcze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim! wiecie co? jestem pogodzona z moim lubym ale jeszcze mnie nerw trzyma 😠 jak tylko sobie przypomne... kurwa... moze ktos rzuci czyms optymistycznym zebym sie odstresowala troche... ;) uwazam ze jesli decydujemy sie na zalozenie rodziny-gdzie rodzina to juz maz i zona czyt. malzenstwo-to chyba to jest priorytet w naszym zyciu prawda?, przeciez nawet mowimy ze mamy SWOJA rodzine czyt. maz zona dzieci...! mama i tata - tak, okej, zawsze beda wazni, bardzoooo wazni w zyciu naszym, majac szczegolne miejsce w naszym serduchu, zawsze bedziemy starali sie im pomoc i wspierac... ale zakladasz juz swoja rodzine jak sie zenisz/wychodzisz za maz... prawda? czy ja mam zla perspektywe patrzenia na zycie i malzenstwo? prosze - ocencie wiecie jak mna rzuca z nerwow jak sobie pomysle... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybralam zaproszenia...! no niezupelnie, waham sie miedzy dwoma ale to juz cos a moj K... nie uwierzycie! wybral tez! niezupelnie, mialam swoje powybierane, poogladal i wybral i nie chce ustapic mi! :):):):):) i dlatego do wyslania zaproszenia w koperte ja wybiore a tam gdzie bedziemy jechali osobiscie zaprosic to moj K wybral rulony z tekstem w srodku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×