Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Piasek i kukuska, jesli ta o ktroej msyel,to tez mi sie podoba i zapomnialam ze wczesniej tez myslalam o niej:) A wogole w nasyzm zespole jest para mlodych ludzi,mieszkaja razem i podobno super maja dograne wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moi są niedrodzy , dziewczyna ma fajny głosik koleś tez , mysle ze nie dadzą plamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia juz ściągam i zaraz obejrze, ja jestem zła bo mi nie pozwolono fotek robic a akurat w tym salonie mierzylam piekne suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam, czy jak pójde do salonu, to pozwola robić zdjęcia. Mam nadfzieję, że tak, bo to zawsze jakas pamiątka, mam takie zdjęcia z przymierzania sukni na studniówke i wcale nie żałuję, że robiłam te zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenke Universe będziemy mieli jako ostatnią, na pożegnanie kamerzysty. " W perły zmienić deszcz", taki tytuł tej piosenki, albo jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie pytalam czy mozna robic zdjecia-zreszta to salon mojej przyjaciolki ze studniow,..wiec nie sadze by miala odmowic...a bo i dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdjecia chcialam miec po to,by moc spojrzec na siebie z dystansu:)Wiecie inaczej wyglada sie niz patrzac w lustro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do teatru chce wybrac sie z kumpelami wlasnie przekazalam jednej ten pomysl..i zostal zaakceptowany:)W koncu to o kobietach i ze sleszynska wyglaszającą monolog o kobietach i facetach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA z 1 maila najśliczniej wyglądasz w pierwszej sukni czyli 1099. naprawde rybka jest Tobie pisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze swoje wszystkie kumpele do "kupy" zebrać, odbgadać to i owo. We wtorek dowiedziałam się, że nasz swiadek planuje mojemu Ł. panienke na kawalerski... Nie bardzo podoba misie ten pomysł, ale to jest jego wieczór i nie chcę za bardzo w to ingerować, mi Ł. mówi, że nie chciałby dziewuchy na kawalerskim, ale czy mówi prawdę- niew eim, przecież to facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli podzielasz zdanie wikszosci osob:)A na marginesie,to jak pisalam wczesniej,wiesz ze na pozostalych zdjeciach z 1 maila jets ta sama sukienka poza kilkoma zdjeciami sukni z falbankamI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja pojde do kolezanki która pracuje w salonie i tylko u niej moglam zrobic foty. jak wyzdrowieje to pojde tam ponownie bo wiecej zdjec, Aga masz racje bo jak ogladalam siebie w sukniach na zdjeciach to inaczej to jakos wszystko wyglądało/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole co do wieczorow panienskich i kawalerskich to moj chcial robic wspolne,ale ja jestem przeciwna,bo w koncu to ma byc ostatni wieczor samemu:)i co to za panienski z narzeczonym obok:)Ja chce zebrac wszystkie kumpele-nie tylko te ktore beda na weselu ale i inne,ktore tylko na slub prosze i wybrac sie na dyskoteke a wczesniej moze zrobilibysmy zaprawe u mnie;) A co do M wieczoru,to obawiam sie,ze Jego koledzy moga wymyslic jakas panienke..i boje sie tego:(wiecie alkohol robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie sie smiac ale to moj N nalegal na wspolny kawalersko-panienski, na chwile obecną wywalczylam do ktorejs godziny na sam na sam z kolezankami a potem chyba wspolny. to sie jeszcze nie raz pewnie zmieni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej mojej sukni nie ma kokardki.....kurcze pomylilam sie,zdjecie nr 1099 to inna sukienka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba,ale ta z pozostalych zdjec bardziej...choc niewiele sie rozni-ale wlasnie przez te kokardke jej nie chcialam...no i moja ma dluzszy tren i ogolnie ladniej figura w nim wyglada-inaczej biodra i biust sa uwydatnione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę oddzielne, ale tego samego dnia, żebym na drugi dzień nie siedziała w domu i nie myslała, co on tam kuźwa tak długo robi ?... Wiecie o co mi chodzi.... Ja chciałabym jechać gdzieś na dyskotekę do stolicy, pobawić się, cos wypić, poplotkować z dziewuchami itp itd. NMoją świadkową jest moja siostra, ale ona ma dopiero 19 lat i nie ma pojęcia o organizowaniu takich iomprez, dlatego moja najlepsza kumpela obiecała, że się tym zajmie. Dlatego wiem, że to nie będzie byle co... ;) i byle kto ;) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nie przeszkadzam Wam dziewczyny, wyskakuje z tymi swoimi postami jak filip z konopi. Gadajcie sobie, ja za chwile idę na fajeczka, bo mam przerwę, he he przerwę, dobre i bez gadania. Prawie nic dzisiaj w pracy nie zrobiłam... tylko ciii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja panienskim zajme sie sama,bo jakos nie ma u nas tradycji by to swiadkowa sie tym zajmowala,ale rozumiem co myslisz mowiac,ze musi byc w ten sam dzien:)I jestem tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bedzie moja bratowa ktora nie organizowala nigdy czegos takiego i sama chyba nie miala tez paniensk. Nie wiem teraz dziewczyny czy ja mam jej cos narzucic?? zaproponowac ?? ona nie zna moich kolezanek itp;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA i ja zrobię jak Ty. środa TO PRĘDZEJ JA TAK MOGLABYM NAPISAC ŻE WAM SIE WTRYNIŁAM W TOPIC:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,Madzianetko,nie potrafie doradzic,bo ja sama zaplanuje sobie wieczor panienski:)I chce by bylo tak jak napisal wczesniej..tak bylo u jednej mojej kumpeli gzdei popilysmy i pojadlysmy u Niej w domu a potem pojechalysmy do pubu...gdzie jako jedyne kobiety w calym lokalu pilysmy wodke a nie jak wszyscy piwo...potem dosiadl sie jeden koles do nas i zawolal swojego kolege...i jakos tak nie moglismy sie potem odkleic od siebie..a nad ranem po skonczonej imprezie dowiedzialam sie,ze ma dziewczyne:)Wiec podziekowalam Mu za wieczor..i idac wsciekla zezwalam jakiegos kolesia ,ze stanal mi na drodze...potem przeprosilam Go i reszte wieczoru spedzilam z Nim:)tak wiec wieczor uplynal pod znakiem morza wodki, nowych znajomosci, i tanca do upadlego:) Hmm..sama wtedy tez sie z Kims spotykalam;)...to tak na margoinesie...nie byl to oczywiscie M.....a tamtego traktowalam jest to jest ...o rany,ale bylam straszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie...nie jestem analfabetką, a piszę jak analfabetka:)Po prostu chce Wam napisac duzo i szybko i stad te literowki:)Przymknijcie prosze na to oko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×