Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Wysyłałaś, ale były jeszcze nie gotowe, bez kokardy, czy cos takiego. Ale były bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo,ja wiem że każdy ma inny gust i nwet źle byłoby gdyby było inaczej...ale chciałam zasięgnąć Waszej rady co myślicie o mnie w tych sukniach:) I dziekuje za wszystkike mile slowa....a jak pisalam balam sie,ze powiecie cos co zapamietam sobie za bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja analfabetka jestem... tak to jest jak sie spoiesze papappa! kobietki! pozniej zajrze Środo ubawilam sie i pocieszylam szczerze ze nie tylko moj K jest taki burak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, co do podróży, mój powiedziła, " Amoże pojedziemy we wrzesniu albo w październiku?" No po porstu ręcę mi opadły, i mówię, przecież to jest podróż POŚLUBNA, a nie WAKACJE! Chyba zrozumiał. Wszystko jest mu obojętne, ale choziaz nie, przepraszam, chciał, żebyśmy jechali białym samochodem, a żeby dekoracjabyła w kolorze czarnym, bo było"to coś innego"- jego słowa. Dostał zjeby i na tym się skończyło, sobie wymyslił... :) :) :) Niezły, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha! ja juz nie moge! Środa mamy takich samych burakow ;) pocieszylam sie ze ktos wie co czuje... dobra teraz naprawde spadam! pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo, nic nie zmienily sie moje zaproszenia nie dodaje kokardy,uznalam,ze popsula wszystko.A skeljone i wlozoen do koper nie wiele roznia sie od tego co pokazalam wczesniej:) A co do Waszych rozwazan na temat facetow....to WSZYSCY TACY SĄ!!Ja juz uznalam to za pewnik:) Z moim ustalilismy,ze to ja wszystko bede planowala a Jemu podsuwala gotowe pomysly,bo On sie nie nadaje do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, to jest link do sukni, podobnej do tej, co mierzyłas, piękna... http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=41&style=S5058 Już wcześniej znalazłam ja w internecie, jest inna, bo nie rybka, ale podobna do tej co mierzyłas, zakoxchałam się w tej kiecce... po prostu sie zakochałam, ale nie chcę sukni z trenem, więc z tyłu moja suknia wyglądałaby trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, z tym podsuwaniem pomysłów, u nas do tej pory było podobnie, ale stwierdziłam, że mógłby zając się chociaż jednym, np. obrączkami albo wspomniana podóżą poślubną. Jeśli chodzi o zaproszenia, to już znalazłam maila od Cibie, bardzo ładne, skromne, ale maja w sobie to cos. Ja znalazłam w necie obrączki, które mi sie bardzo podobają, Ł. podchodzi do nich raczej tak , sama nie wiem, jak. Jeśli chodzi o obrączki, mamy bardzo rózne gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam mieć zaręczynowy pierścionek z białego złota, ale jak Łukasz kupował, to nie było takiego, który by mi się spodobał, więc wybrał taki, który zrobi na mnie wra żenie, tyle, że z żółtego złota. Dlatego obrączki, które również miały być z białego złota, muszą być dwu kolorowe, lub złote. Te mi strasznie podobają: Ł. tweirdzi, że takie sobie, ale jak już wspomniałam, pod tym względem may bardzo różne gusta...: http://www.allegro.pl/item516024118_obraczki_slubne_od_producenta_komplet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) i mojemu mozna przypiąć slowo "burak"--> zero gustu w sprawie ślubu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzanetka 🖐️ to jest nas już trzy ;) a raczej jest juz trzech buraków :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna ta suknia..chociaz my zauwazylysmy,ze mnie lepiej jets jest w rykbach niz w formacie A, a poza tym moja kumpela uwaza,ze skoro nie kazdej pannie mlodej jest dobrze w rybce to poinnam wykorzystac to,ze ja moge taka zalozyc:) A wogole ta moja wybrana ma dodatkowa zalete,mze do kosiola z tym bolerkiem ywglada inaczej niz bez niego,wiec tak jakbym miala 2 suknie:)Oczywiscie dojdzie fryzura , bizuteria i odejda ramiaczka i bedzie jeszcze inaczej...no i sukienka bedzie dopasowana a wiec i bolerko tez-bo teraz jest luzne poiwnno wygladac tak: http://www.madonna.pl/pl/whiteone.php?s=40.424 A co do trenu,to ja chce miec tern,po kosciele upną mi go i tez to ladnie wyglda a przeszkadzac nie bedzie...a ostatecznie na weselu bede miala moja kolezanka,ktora suknie mi sprzedaje,wiec pomoze jakby co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj,,.....dopiszcie i mnie:)Moj tez jest "burakiem" a przynajmniej w tych sprawach zwiazanych ze slubem:)Dlatego mam nadzieje,ze pozwoli mi wszsytko planowac:)Bo wiecie, moj to jets taki,co nawet wybral mi firanki i lambrekiny do pokoju-wbrew mnie i bez mojej wiedzy!!!!! Wiec obawiam sie co bedzie gdy mnie sie cos spodoba a Jemu nie...to moze byc wojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie jest naprawdę ślicznie w rybce, jesteś szczuplutka i aż miło popatrzeć 🌼 Dobry wybór, naprawdę. Ja bez trenu, kojarzy mi się to z męczarnia, ponieważ nie potrafili podpiąc porządniemojej koleżance trenu i całą noc się męczyła. Z resztą, są gusta i guściki, ja wolę bez, Ty wolisz z trenem, i wszystko jasne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy czterech buraków hahahahah Burak środy Burak spanielki Burak Agi_80 Burak madzianetki Takie sa chłopy. Dobre i bez gadania... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, to są linki do sukien slubnych, które mi się bardzo podobają: Która Tobie najbardziej się pdoba: 1. Ta pierwsza: http://www.suknieslubne.com.pl/galeria.php?pg=6# 2. http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=41&style=S5058 3. http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=J1089 4. http://www.susanblanche.com/public/resalegown/2978/Demetrios_B_123.html Tylko szczerze, żadnej z nich raczej mieć nie będę, ale jakbym miała sie na którąś z tych decydować, to miałabym dylemat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem teraz na etapie intensywnego myslenia o pierwzym tancu:(Wiecie mamy zespol,wiec nie wszystko pewnie mogla zagrac a nawte jakby mogli to tez niewiadomo czy fajnie Im wyjdzie:/ ALe mysle narazie nahjjbardziej o piosence Słąwka Uniatowskiego -Kocham Cie.....jakos podoba mi sie:)Co myslicie?Slyszalyscie? http://pawlosxd.wrzuta.pl/audio/dDP2yX7rUM/slawek_uniatowski_-_kocham_cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi sie podobają wszystkie, chociaż 2,3, i 4 najabrzdiej... Nie znam tej piosenki i nie moge jej odsłuchać, bo nie mam w pracy głośników :( My mamy plan co do pierwszego tańca i muzyka do niego będzie na pewno puszczona z płyty, mam nadzieję, że zespól będzie miłam jakiś odtwarzacz płyt, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem jak z odtwarzaczem plyt....u mojej kumpeli na weselu mlodzi sami skombinowlai sobie odtwarzacz,ale najlepiej spytac zespol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz rację, zadzwonię do nich i zapytam, albo napisze maila. Mamy niezły pomy sl, tylko trochę mało czasu czasu na realizację i problem będzie jak zespól nie będzie miał odtwarzacza płyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, uciekam, zaraz ma być u mnie szefowa, dlatego same wiecie ;) Wrócę, jak pojedzie sobie w .... papapapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGa ja tez intensywnie myślę o 1 tańcu. myslalam kiedyś o Uniatowskim, bo piosenka jest przepiękna ale tylko w jego wykonaniu:P musialabym z płyty bo nie chcialabym zeby ktoś inny ją zaśpiewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczyny... ja przeżyłam koszmar wczoraj.... i usuwanie moich dwu dolnych ósemek spod dziąseł zanim jeszcze się wykluł było łatwiej znieść niż.... no właśnie - dostałam wypowiedzenie :( kuźwa obiecywano mi awans i rozwój że hoho, przyszedł kryzys, redukują koszty i jednostki zdalne są eliminowane... siedzę teraz w domu, z nerwów dostałam @, boli mnie brzuch, nie muszę pracować do końca miesiąca ale kasę dostanę za cały... wczoraj byłam podłamana, dzięki mojemu Mężczyźnie nabrałam dystansu i spokoju, wiem że znajdę inną pracę ale tyle naszych planów runęło... ajj Ago czekam na fotki sukni bo czuję się pominięta!!!!! :) Reszcie zostawiam buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slyszalam kawalek tej piosenki w wykonaniu kolesia z Naszego zespolu i bylo super...koles nawet wygral jakis konkurs z ta piosenka,wiec mysle,ze byloby ok:) Jeszcze poprosze zespol o nagranie tej piosenki-bo gdzies mieli plyte z Jego wykonaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko, strasznie mi przykro z powodu Twojej pracy...ale mzoe to znak,ze powinnas zajac sie organizowaniem slubow profesjonalnie, zawodowo:) Przepraszam za to przeoczenie, zaraz wysylam zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to czekam z niecierpliwoscia bo myślałam że będę jedyną rybką w rybce hehe jak to mówi moja Mamcia - bo ja z zodiaku też rybka ;) a co do konsultanta - ja się tym kiedyś zajmę i wiem to ale na razie muszę mieć pracę pewną inną :) domyślcie się po co .... hehe :P a praca - cóż jest a potem jej nie ma i potem jest inna....ludzie mają gorsze problemy, są chorzy albo traca bliskich, więc nie będę się przejmowała takim jednym pagórkiem na swojej drodze jak zmiana pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słusznie:)Masz absolutna racje:) Kurcze,mam problem z wyslaniem wiadomosci:(Ale nie poddaje sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×