Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

i TO JEST TO CO KOCHAM W MOJEJ BRONECZCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODKĄD SIĘ ZNAMY TO JEST TO JEDYNA OSOBA KTÓRA NAPAWA MNIE OPTYMIZMEM W TYM SZARYM BRUDNYM SWIECIE. BRONIA OBY TAK DALEJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D no i w tym momencie zaświeciło słoneczko za oknem :) mam nadzieję że zrehabilitujemy dziś moją Tośkę i będę mobilna z wami codziennie, bo dziś jadę zdać służbowy telefon i lapka ... na razie z niego piszę .... ale jestem dobrej myśli bo mój ma kuzyna informatyka więc dziś tam jedziemy do Niego :) ja koło 13:00 zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już obejrzałam nie wiem czy dobrze myslę ale pierwsza fotka to suknia Pronovias LORNA- też ja mierzyłam i mojej Mamie ona się bardzo podobała :) te pozostałe fotki to suknia INDIA ta z bolerkiem wkładanym - bardzo ładna :) tylko mi się najbardziej podobasz w tej z falbankami na dole .... nie wiem czemu tak jakoś mu pasuje do Ciebie, oczywiście to moje skromne mało ważne zdanie ;) suknie piękne wszystkie 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko, w pierwszej wiadomosci sa 2 suknie:) I nie zgadlas to suknie z kolekcji White One i chyba w drugiej wiadomosci z kolekcji Atelier Diagonal, jest tez chyba jedna z La sposa:)-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, widzisz obie miałysmy usuwane coś w ostatnmim czasie. Tyle, że ja miałam satan zapalny i czułam się tak, jakby rwała mi na żywca, ale niewazne, nie chcę o tym mysleć.To była masakra. co do pracy, ja też podchodze do tego w twn sposób, dlatego nie martw się, będzie dobrze, musi byc!!! Coś znajdziesz, na bank! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej-jak juz pisalam wyzej podoba sie sukienka z kolekcji White One nr 424 to ta ze zdjec nr: 1099,1101,1103,1135,1140,1142:)To ta sama ale w roznych odslnach.Ta z falbankami to tez white one ale nr 418 i to sa moje 2 typy..z tym,ze w tej 1 wygladam mysle powazniej i bardziej elegancko,....a ja mam dosc wygladania na codzien na dziecko, a w koncu mam prawie 30;) wiec musze tego dnia wygladac na kobiete a nie dziewczynke... ta druga jest bardziej mysle drapiezna..i tez podoba mi sie ale chyba bardziej tamta 1 ...zreszta taka typowo hiszpanke z falbankami mialam kiedys na sobie-jak poznalam mojego M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ago ale te firmy hiszpanskie maja modele bliznaicze to jest pronovias LORNA : http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=32.lorna a to INDIA: http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=7.india\ akurat o Lornie gadałam z pania w salonie na początku stycznia jak byłam umawiać sie na przeóbki swojej i powiedziała mi kobitka miła bardzo że model White One jest blizniaczy do Lorny ale ma delikatniejsza koronkę i kosztuje jakies 700zł mniej choc prawie się nie róznia ale PRONOVIAS ma mega ceny bo ....firma.... coś jak NIKE czy adidas. Podobnie moze być z Indią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz podobnie jest z La sposa, maja drozsze suknie niz W! czy AD...i pewnie dlatego sie zdecydowalam na te kolekcje a nie inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, jak tam kurs? Nie było mie tu trochę i nie jestem w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że nam za 13 dni stuknie 6 lat? Ciężko mi w to uwierzyć, ale to jednak prawda, myślałam o jakimś drobiazgu dla mojego Ł., ale zupełnie nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi, nie wiem czy podejmowalysmy kiedys temat @ na slub...kurcze, bo mni wypada ze bede wtedy miec:(I mysle jak tu przesunac,wiecei glupio w noc poslubna miec@,co myslicie:D Podobno wysilek fizyczny przyspiesza @ ale nie wiem, mysle czy nie spytac gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, wiesz co.. Ja nie biore aktualnie tabletek, ale chciałam zacząć brać w tym miesiącu, żeby nie zaciążyć przed slubem, dostałam @ i powinnam wziąc pierwsza tabletke, ale jak wyliczyłam, że będę miała @ w dniu slubu, to pomyślałam, że wstrzymam się jeszcze miesiąc i zobaczymy jak to będzie dalej. Jesli wypadnie mi @, wezmę tabletki bez przerwy na @, po prostu. Spytaj gina, bo to normalne, juz kiedyś tak zrobiłam, po prostu nie odstawiłam tabletek na czas @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurs na razie czeka ale na 100% ruszy w sobote 24.01 bo ammy jzu komplet :) a w sobote idziemy na targi ślubne z moim M. i wiecie co??? to niesamowite i musze Wam o tym napisać dokładnie rok temu targi były też w polowie stycznia i wtedy mój M był bez pracy, nie byliśmy zaręczeni, mieszkaliśmy razem od 3 miesiecy i poznawaliśmy się... nie pomyslalam na targach wtedy ze tak szybko przyjdzie mi samej wybierac :) M. oświadczyl mi się 2 tyg po targach. Teraz idziemy na targi - tylko rok pozniej a ja juz prawie rok zaręczona, wszystko juz mam i wiem co chce i ide tylko hobbystycznie, a moze wygramy jakąś wycieczkę hihi ;) patrzcie jak to zycie zadziwia co? maskara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo, ladna rocznica:) Co do prezentu,to nie mam pojecia jak mozna komus doradzic:)Ja zawsze z prezentem dla moich bliskich nie mam problemu...jakos wiem co komu potrzebne:)I tak np chcialabym kupic mojemu M zloty lancuszek,bo ma branzoletke i tak chcialabym dopaswoac..ale to wydatek ok 800 zl:/...wiec poczeka raczej;)Albo cos zwiazanym z Jego hobby-On trenuje i cwiczy na silowni-ktora juz Mu sie mocno zaplenia wiec cos moze do tego wzielabym....albo cos z jajem...ale nie przychodzi mi do glowy nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce tez wybrac sie na tarhi...ale nie przegladalam ostatnio gdzie najblizej mnie beda....ale musze poszukac na necie:)Ale spytac moja kumpele od salonu slubnego,Ona wie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym cos skromnego, może rzeczywiście jakiś łańcuszek, ale on ma i ten, co ma bardzo lubi, prezent od młodszego brata z Lichenia przywieziony. Dlatego łańcuszek raczej odpada. Najgorsze jest to, że Ł. wszystko ma, a teraz jak ma zegarek, to już mu niczego nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na targach w Warszawie, jeszcze przed świętami, ale nawet nie warto o tym pisac, dla mnie to była masakra, nic ciekawego, suknie kosmiczne i ceny też. Byliśmy tam niecałe pół godziny i poszlismy do kina... dla mnie to strata czasu, wiem, że kazdy podchodzi do tego inaczej, ale dla mnie to naprawde lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo - co do 6 rocznicy my swoja bedziemy miec 1 sierpnia 2013 !!!! :D i juz sie boje bo porzedniz wiazek posypał się a tydzien przed 6 rocznica :D choc teraz wiem ze to bylo najlepsze co mogło sie stac ... co do @ na slubie - wiem jak uniknąć !!!! wystarczy dostac wypowiedzenie jakies 2 tyg przed slubem!!! działa!!! ja dzis dostałam po wczorajszych nerwach - ostatnio miałam tak na egzaminie na 1szym roku jakiś mi się humor właczył czarny :D:D:P soryyyyy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QRCZE JA TEZ SIE MARTWIE że mi @@@ wypadbnie w ślub;/ teraz dostalam 31 grudnia i jesli bedzie jak zawsze to na ślubie bede miala@@ a ja tabsów brac nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka, dlaczego tabsów nie możesz brac, czyżbyście się od razu starali po slubie o bejbiko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środa bo ja po tabsach anty dostalam krwotoku i zapalenia żyły i nie mogę brac ŻADNYCH ANTY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To współczuję. Ale lekarze powinni mieć jakies pojęcie o tym, jak powstrzymac @ Ja nie biore tabsó od dwóch lat, lae teraz musze, bo nie chce mieć @ na własnym slubie i podrózy poslubnej i w ogóle... przed i po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga my juz musimy podac piosenkę jaką chcemy hehe i może to bedzie uniatowski a może universe lub piasek&kukulska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×