Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

dziewczyny kiedy daje sie ksiedzu nauki przedmalzenskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jeszcze zostało prawie trzy godziny pracy, a już nie mam siły. Już mi się nie chce. Juz bym pojechała do domu. Już bym się przytuliła do Łosia... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiega gosci :) przypuszczam ze wam sie nie spodoba ale mi i mojemu K wpadla w oko, moze dlatego ze przede wszystkim wyobrazilismy sobie ze jako dziadki stare zagladamy do niej zeby powspominac :D http://allegro.pl/item542801621_ksiega_gosci_slub_rekodzielo_okazja_od_ss.html i jeszcze nie kupilismy ale mocno sie zastanawiamy, moj K chcialby zeby byl jakos motyw z obraczkami na okladce, ale ta tez mu sie bardzo spodobala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 ksiedzu nie daje sie nauk przedmalzenskich :D a tak serio jesli o nauki chodzi to jesli masz takie ze szkoly to masz z glowy zazwyczaj a jak nie to w adwent zazyczaj sa i w post... ale to zalezy glownie od parafii, takze musialabys sie spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze zagadasz 21 musisz sie jeszcze czesciej tutaj udzielac:D im wiecej tym lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy nauki zaczestee , brakuje nam 3 ostatnich spotkan , mieszkam teraz w warszawie a slub bierzemy w krynicy zdroj pojde do kancelari zapytam , wiem ze 10 lutego zaczynaja sie tutaj w parafi nauki , ale wlasnie boje sie ze nie wyrobie sie w czasie aby te wszytskie papierki zawiezc do krynicyy wogole jestem Monika i mam 24 lata i dwoch wspanialych chlopcoww blizniakoww!!!prawie 2 letnich mamy juz zalatwiona sale , suknie wybranaa haaa i to na Tylee::P czas cos organizowac ile wczesniej wysylacie zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panielka, księga.... No cóż, żebyś sie nie obraziła, to po prostu powiem, nie w moim guście. 21 hej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zaczynamy wysylac i rozwozic zaporoszenia w marcu :) blizniaki, jejka... to masz wesolo :) jednojajowe czy dwujajowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 masz bliźniaków??? GRATULUJĘ!!!! Mi się marzą bliźniaki, bez kitu, normalnie to moje marzenie. Ile mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem bo wy tutaj jestescie... takie no bez obrazy bo to bardzo dobrze, takie eleganckie i nie wiem jak to powiedziec a my z moim K jestesmy pokreceni :D zebyscie nas poznali to dowiedzielibyscie sie o co chodzi :D jak ktoras z was ogladala bloga to moze ciutke skumala... ale pewnie ciutke... jestesmy tacy ... he, nie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaprosdznie juz od połowy lutego, ale to chyba z nudów.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwujajoweee chlopcaki :) dzisiaj postaram sie przegladnac wasze posty aby troszeczke was poznac i nie pytac sie stoo razy o to samoo:) bo wiem ze czasem bywaa to denerwujacee:) suknie wybranee macie juz na pewnoo :) ja jestem w proszku aczkolwiek sukniaa juz jest ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka, ciebie chyba lubiuję najbardziej :):):):) Czuję, że dogadałybysmy się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 pytaj sie! nie czytaj bo po slubie sie dopiero odezwiesz do nas :D ja sie nie wnerwiam, no chyba czasami ... ale jak sie wnerwiam to rozladowuje sie inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopcy , Kacper i Mateusz beda miec 1 marca dwa latkaa:) sa cudowni , blizniakii to na prawde rewelacyjnaa sprawaa raz sie bija i gryzaa zaraz przytulaja , rozmawiaja pos wojemu , dzielaa sie ciasteczkami zabawkamii jak jeden mnie przytulaa calujee zaraz obok mam drugiegoo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 - ja za suknia jadę w zasadzie jutro pierwszy raz, nie mam wybranej, a co gorsza nie mam pomysłu.... Tak więc pod tym względem nie jesteś w lesie, sa agentki lepsze od Ciebie. :) na przykład JA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fajowo. Spanielka ma rację pytaj się, bo tak to do czerwca się nie doczyytasz, tym bardziej, że niktóre strony zawierają głupoty.... :P :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie ci ludzie wkurzaja, przyjdzie taki i tylko humor pospuje, ale juz mil lepiej, juz mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lubisz dostac blotkiem po pysku to tak :D:D:D przepraszam zartuje:D ale kurna wiesz teraz sie i tak uspokoilismy na starosc:) bywaly takie rzeczy ze moi rodzice mieli dosyc :D bardzo im wspolczuje np. kiedy 2 tygodnie po operacji kregoslupa postanowilam pojezdzic na desce i ... no nie koordynowalam jeszcze na tyle soba, i stracilam przytomnosc na troche, albo kiedy postanowilismy z moim jechac Suzuki 80 nad morze do Fromborku a omylkowo wyladowalismy w Paskach pod ruska granica :D dopiero niedawno moja mama sie o tym dowiedziala-nie chcialam jej stresowac, czasami ktos przy nas obrywal np. jadac z przyczepa pekla opona na trasie, wiec moj brat zostal z przyczepa na stromym poboczu -co piec minut dzwonil ze co jedzie tir to on mimo trzymania przyczepy ona sie na niego przewraca i jeszcze moment a go zmiazdzy :D historie a historie, a my jak to moja mama mowi sie nigdy nie nauczymy i ciagle na zywiol ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku padam Dziewczyny posprzątałam a jeszcze tyle roboty dziś przede mną ...ajjjj no nic Środa czuję się zraniona na wskroś ;) Twoim żywym uczuciem do Spanielki hehehe :P 21 - ja tam zawsze marzyłam o bliźniakach ale jak 6 lat temu przeszedł na świat moj brat to mi się odwidziała dwojka na raz - za to mojemu Narzeczonemu marzą się bliźniaki.... i niech na marzeniach się skonczy :P głowa mnie boli,....... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a suknia 21 jest cudowna przynajmniej na zdjeciach jak dla mnie to pieknosc... musisz jakis link wkleic gdzie jest na Tobie!!! chce zobaczyc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest to ze wiecie musze sie wam przyzanc do czegos... ja nie mam przyjaciol, wiecie o co chodzi? nie mam przyjaciol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczkaa nie lam sie mnie tez popekalaa dzis glowaa:p przeraza mnie tez slub , obecnie jestesmy w warszawie slub bedzie w krynicy a my tak bedziemy tydzien wczesniej tylko... nie mam typow na menu nie mam orkiestry fotograf odmowil , nagly wyjazd kamerzystaa gdzies w lesie.. ech.. zwariowalammmmmmmmmmm ale jestem optymistkaa powinnismy dac rade!! jak to jest u Was? rodzice Wam pomagajaa? chodzi o kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 musisz koniecznie mi przeslac linka gdzie suknia jest na Tobie! zrobila na mnie ogromne wrazenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielkaa zdjecie chcialam zrobic w przymierzalni LECZ MI NIE POZWOLONOO bla bla blaa prawaa jakies tam..., jest piekielnie drogaa aczkolwiek chyba zakupie taka , ale uzywanaa wygladaa bajkowoo , o wielee ladniej niz na fotkach trudno cokolwiek do mnie dobrac jestem niskaa wiec zostaja mi klasyczee A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 - suknia faktycznie cudowna... podniosę Cie na duchu - ja mam slub 500km od miejsca w ktorym aktualnie mieskzam na stale z Narzeczonym :P wiec luuuuuz :classic_cool: hehe tzn że nad Toba tez nie mieszka pani Goździkowa ;) pechozol no ajjjjjj spadam do roboty Kochane, nie naskrobcie za dużo ok???? cobym nadrobila do wiosny :D a co do moich bukietow fryzur itp to wrzucę niebawem fotki na bloga, tu za duzo wklejania linków by było ;) 🌻 😘 ❤️ dla Was Lachony!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×