Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Ja mam wlosy teraz dlugosci (jako proste-a wiadomo ze po pokrecenie skroca sie) dlugosci jak Ona,ale po 1 mnie szybko rosna,wiec lize ze pare cm odrosna, a 2 ze moze nieco krotsze tez nie beda zle:) A Środo, Twoj bukiecik tez super:)Fajnie,ze tez chcesz kalie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalie sa bradzo ladne, mi osobiscie sie tez strasznie podobaja i tez myslalam nad bukjietem z kalii, no i kwiat we wlosach chcialam a kalie ladnie w wlosach wygladaja w takich ... eee... jak znajde gdzies to wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na bank będę miała kalie. Sa najładniejsze. Kiedyś chciałam mieć konwalie, ale niestety nie stać mnie na taki luksus :) Spanielko, szukaj :) i pokazuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu konwalie to luksus? takie drogie sa? przepraszam ze sie pytam, ale nigdy konwalii nie kupowalam bo moze i smieszna ale z spacerku po lesie zawsze bukiecik przyniosilam bo one tak pieknie pachna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A slyszalsyscie,ze niby kalie to takie na pogrzeb kwiaty?:)Moja mama nawet tak sadzi..ale niewazne,ja uwazam,ze biale,ecru czy wrecz oryginalne w mocnym kolorze sa strasznie eleganckie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spanielka zdajesz sobie sprawę z tego, że konwalie są pod ochrona i nie wolno ich zrywać, dlatego są takie drogie, bo trzeba je specjalnie hodować. :) Rzeczywiście pięknie pachyna, są piekne i na pewno by się super prezentowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze jedna fryzure z kaliami-ale fryzura, modelka i wogole sa straszne..ale widac jak wyglada kalia we wlosach,choc moim zadaniem sa za blisko twarzy w tym przypadku: fryzury z kwiatami-strona 1 , rzad 2, czwarta fryzura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podobaja nawet takie bardzooo ciemne sa gdzies tam na pierwszej stronie, wrecz az czarne... fajnie wygladaja... tylko ja chcialam tez we wlosy taki sam jak z bukietu i juz niewiem bo we wlosach to niezbyt fajnie czarna kalia by wygladala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanilko,Twoja fryzura tez slincza-choc ja np zle wygladam w upietych,dlatego szukam cochc czesciowo rozpuszczonych wlosach...aco do konwalii,to pachna przeslicznie,ale sa nietrwale, ja mialam bukiecik na komunie z konwaliii..i jak kolezanki jeszcez mialy bukiecie niezmienione,moje tylko liscie ladne zostaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam, że kalie to kwiaty pogrzebowe, ale wytłumaczyła mi to pani florystka. Kalie to janse kwiaty , a te wszystkie inne to nie kali, tylko kondeski czy jakoś tak i one nie są pogrzebowe. spanielka już patrzę na Twoją fryzurkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Środa ja o tym wiem ale jesli w naszych okolicach konwalie to takie cos... eee, normalne jak swierk, dab, czy krzaki, naprawde... kiedy przychodzi czas ich kwitniecia to do lasu by nie mozna bylo wejsc bo napewno sie podepcze, tak jak np. z jagodami, wszyscy wiemy jak zerwac zeby nie zaszkodzic je sie ciagnie na sile aby sie same wysunely i wtedy liscie jeszcze sa, a nastepnym roku znowu jest wysyp konwalii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka, podoba mi się Twoja fryzura, ja będę miała nisko koka prawdopodobnie ze względu na kapelusz. Jak zdjemę kapelusz, to swiadkowa nota bene moja siostra, fryzjerka wsadzi mi tam jakiegoś kwiatka, czy stroik w zalezności co znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga aczkolwiek jesli masz dlugie wloski to tez bym sie zdecydowala na podobna fryzurke, zreszta na fotkach mialas rozpuszczone i ladnie ci bylo w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielko, zazdroszczę takiej ilości konwalii, u nas nie ma prawie wcale, kiedyś były, ale ludzie rwą na chama i takie efekty.... :(:(:( Aga, ja tez miałam na komunię bukiecik z konwalii, miałam je zanieśc na grób taty po mszy, ale nie, Magda chciała się księdzu proboszczowi podlizac i zaniosłam mu w podziękowaniu, bo inne laski ode mnie tak robiły, a ja nie chciałam być gorsza :D:D:D:D:D:D:D: Mama potem strasznie krzyczała, ale cóz. Tacie się widocznie nie należło :) :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na codzien prostuje wlosy choc i tak mam w miare proste-tylko,ze cieniowane i dlatgeo nie sa idealnie proste wiec na slub chce pokrecone-nie sprezynki ale fale jak na tym zdcjeiu podobaja mi sie straaaaaaaaaasznie...jeszcze zadna fryzura nie zrobila takiego n mnie wrazenia...:)I do tego mala kalijka we wlosy i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje włosy sa byle jakie, miałam kiedys do pasa, to były proste, ale w zesżłym roku diabeł mnie podkusił i obcięłam... :(:(:(:( Prawie na bardzo krótko... :(:(:( Kucyka nie mogłam zrobić, teraz mi odrastają i sa byle jakie, a wręcz tragiczne.... :*(:(:(:(:( Nienawidzę swoich włosów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj bukiecik zwiadł...a tez mogłabym tacie zaniesc:(Ale tak planuje w slub zrobic-przed poprawinami pojedziemy na grob mojego taty, z kwiatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nikt się nie uśmiał z mojej przygody komunijnej, jednej z wielu :( :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Spanielka, co będzie w sobote wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak robię, tylko kupuje osobny bukiecik i przed błogosławieństwem jedziemy na cmentarz do mojego taty i dajemy mu bukiet. Aga, długo Twój tata nie żyje? Mój od 20 lat, tzn. w lipcu minie 20 lat, rocznica.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, chyba sie obraziłas za to pytanie. Jak nie chcesz, to nie musisz odpowiadac.... Mam nadzieje, że Cie nie uraziłam. Jeśli tak, to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo,nie obrazilam sie,tylko nie było mnie na Kafe-no wiec mój tata w nie żyje 25 lat-w lipcu minie...prawie Go nie pamietam..mialam 3,5 roku:(Ale mimo wszystko zawsze był, jest i będzie moim tatą i dlatego nawet na weselu dziękując rodzicom, chciałam powiedziec,że chce rowniez podziekowac mojemu Tacie ktoretgo nie ma z Nami,ale bez Niego nie było mnie dziś...ale pewnie tak nie zrobie,bo wciaz jak mowie o Nim to mam łzy w oczach,wiec spłakałabym sie, i pewnie cała moja rodzina tez:(dlatego ogranicze sie,do tego,ze w poprawiny pojade z bukietem na Jego górb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też w lipcu, no popatrz. Współlczuje. Ja miałam 3,5 roku też. Prawie wcale go nie pamiętam, dwa czy trzy momenty...nic więcej... :( Ale miałam ojczyma, który mnie wychował, więc było mi lżej... My pojedziemy na taty grób przed błogosławieństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje wam dziewczyny, ja mam obydwojga rodzicow i nie wyobrazam sobie zeby moglo by ich nie byc, nie zawsze bylo [pieknie miedzy nami ale to zawsze beda moi jeyni rodzice, ale w ogole teraz jest super i oni sa naprawde... kurcze jak przyjaciele... :) wiecie jakis dzis dziwny ten dzien, niech juz sie skonczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×