Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Kurcze, ma dzisiaj być u mnie kurier z kieliszkami, przed chwila wyszłam do łazienki i dzwonił ktos do mnie dwa razy z zastrzezonego numeru i nie wiem, czy to przypadkiem nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz spadam popracowac,postaram sie zajrzec pozniej, pozdrawiam🌻 a tak na marginesie,gdzie reszta kolezanek:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry zieeeeeeew dopiero wstałam :) i to tylko dlatego że mój M. zadzwonił do mnie i powiedział: \" ja Cię kocham a Ty śpisz\" :P hehe w takich momentach wszelkie wątpliwości - jeślibym je miała - ulotniły by się :) Na śniadanko jem tosty z pieczarkami i serem mniam :P Środo prosze na e-mail kapelusik i suknie ta fajna!!!! teoria - wyślę Ci na e-mail jakiąś fotkę poglądową ;) jak znajdę e-maila Lempira 🖐️ ja też 27.06 wiec witam ogromnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, wysyłam. :) Witamy wśród żywych tak w ogóle.... :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, ale masz romatica tego swojego meniura, ho ho!! :P :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniła przed chwila do mnie moja siostra, nota bene swiadkowa i KIELISZKI juz dotarły!!!!! Całe i zdrowe :P Mówi, że piekne, kuźwa, a ja dopiero zobaczę je za parę godzin!!!!!! Już sie nie mogę doczekać!!!! ale fajnie!!! A @ jak nie było, tak nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa spokojnie przyjdzie :) pamiętasz mnie w grudniu? spóźniła się @ 7 dni .... nie daj się zeshizować zaraz sprawdzę pocztę i ide jeść 😘 bede niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kuźwa, ja chce juz mieć @ albo wiedzieć, że jestem w ciąży!!!! Dobra, juz jestem spokojna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,pamietacie stronke cos wedding czy cos...wielokrotnie wklejalysmy zdjecia stamtad -tzn linki do zdjec np fryzur,pamietacie? Plisss podpowiedzcie jaki byl link do tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, nie mam pojęcia szczerze Ci powiem, ale popatrze, poszukam i może znajde, to co chcesz. Licytuje na allegro spodnie dla mojego Łosia, jak na razie wygrywam, kurka nie wiem, ile mogę za nie dac, szkoda mi 100 zł, ale trzba będzie,to chyba będę licytować, tak sie nimi podniecał, że szok. Szkoda by było, żeby przepadły. Jeszcze tylko cztery godzinki i wszystko będzie jasne! Trzymajcie kciku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge otworzyć, nawet kpiowałam, usuwałam spacje i nic. :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalzłam strone, włosy długie tak? I co dalej, bo ten link nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szłam po koloei i znalazłam !!!! :) Aga, jesli masz długie włosy, to będzie pięknie wygladać. Do tej sukni, będzie ekstra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlosy dlugie , strona 2 i fyzura ostatnia w 4 rzedzie-czarne rozpuszczone wlosy delikatnie spete u gory:) i pokrecone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam az tak dlugich wlosow-ale mysle,ze nawet z krotszych bedzie fajnie ygladac-ztreszta i tak pojde na probne czesanie to bede wiedziala czy dobrze czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na tej stronie są wyjątkowo wkur.wiające reklamy, normalnie mam ochoytę rzucić tym komputerem o scianę!!!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie:)?ale za to maja duzo fajncyh pomyslow zebranych w jednym miejscu tam tez jest moj bukiecik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakladka kwiaty->bukiety slibne->kalie->strona 1 bukiecie 3 lub wiekszy jak 3 na 2 stronie-ale niekoniecznie z krysztalkami swarowskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn 3 w drugim rzedzie ten wiekszy bukieciek z krysztalkami-no i moj musi miec wstzke w kolorze zaproszen:)I wiecie jakim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wiem, o ktory chodzi. Ja chcę mieć taki jak ten : Zakładka kwiaty bukiety slubne kalie strona 4 rząd 2 bukiet 4 od lewej Tylko fioletowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na momento... fryzurka Aga naprawde swietna tylko trzeba chyba miec dlugie wloski ale extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki bardzo ciemny fiolet, prawie czarny. Bukiecik skromny, ale mi się najbardziej podoba.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×