Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Alee nam namiary do dziewczyny ktoraa ja sprzedajee , jak tylko sie z nia umowieeee jest teraz na nartachh to zrobie na pewnoo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 - jak mas zochote poczytac o mojej uzywanej sukni to zajrzyj tu: www.zaslubiny.blog.onet.pl - tam jest post o sukni lece do tesco paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa, Środa, Środaaaaaaaaaaaaa, gdzies sie podziala? przeciez wiesz ze topik bez Ciebie nie istnieje 😠 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takk tak gozdzikowaa jest moja sasiadkaa od zawszee:) lec do pracyy , moje belzebubyy zaraz wstanaaa i beda domagacc sie obiadkuu:) krynicee a warszawe rowniez dzieli neicale 500 km::) wiec mamy cosss wspolnegoo....:P Najwazniejsze abym teraz zalatwilaa kapelee , przeciez to najwazniejszeee , a jak sie nie udaaa wykombinujee jakiegos DJ:) i tez bedziee wesoloo:) kurde odgryzlamm paznokciee az wstyd sie przynac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczkaaa kup mi zelki w tescoo nie zapomnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczkaaa jestem pod wrazeniemmm Waszej Sali weselnej jest cudownaa i te stolyy tak pieknie udekorowanee BAJKAA porpostuu... sukniaa jest sliczna , musisz byc wysokaa osobaa , wiesz co Ci powiem mialam dokladnie to samo co Ty jak tylko zobaczylam swoje suknie wiedzialam ze to jest ta, oczywiscie wszyscy mnie namawialii mierz inne Monikaa zobacz mozee ta tamtaa , ,, alee w serduchuu juz mialam tamtaa i kazda nastepna byla gorszzaa i rowniez znalazlam dziewczynee , ale ja mam rozmiar 36 a ona 38 wiec bedaaa prawdopodobniee wielkiee przerobkii ale co tam , zobacze w jakim jest stanie i wtedy zadecydujee ona w salonie kosztowala 5 tys a ta panna chce 2 wiec jest roznicaa...:) to ja pokaze wam moja samee weselenaa.. http://www.gospoda-krynica.pl/ Patrzac na Twoja BRONECZKAA moja jest obrzydliwaa twoja bajkowaa sliczna a moja jakas takaa hmmmmmmmmm wiejksaa:) lece teraz robic przeglad blogaa Spanielki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten jezyk po co? u mnie na blogu nie ma sukienek ani nic takiego, az sie poczulam zawstydzona jestem tylko ja moj K i nasze zycie troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielkaa przegladnee Cie pozniej:p teraz wybaczzzz aleee moje belzebubyy wstalyy i czas dac im cos zjesc i wyruszyc na spacerr , oj potrzebne beda pigulki od boluu glowyy:) calujee Was dziewczyyy milo mnie przyjelysscieee :) do Pozniej ciaoooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waroo wartoo , je nie mam zadnego blogaa zostajee tylko slynnaa naszaa klasa:D juz mnie nie ma wygonciee mnie jak ja sie juz rozgadamm:p oj leceee , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 :p hihihihi! chyba ta buzka przypadla ci do gustu :p:P:P:P:P:P i jeszcze raz prosze! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziszz jaka zze mnie gadulaa , nie mogee sie rozstaccc :) takk uwielbiam ta buzkee i tak z przyzwyczajeniaa wszedzie ja wscikam::P oo tu tez jest:p i tu:p juz sobie poszlamm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
for you 21 :P choc nie, dzis zapomnialam ja kwiatki rozdaje!!! ha! w koncu 8, 5 roku to nie byle rocznica! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 tak obsypuje was dzis kwiatkami :D z okazji naszej rocznicy! :D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanuielka, poczekaj do wieczora :):):):) Perwnie Twój men szykuje ci jakąs niespodzianę.... Tylko pochwal się w poniedziałek, bo podejrzewam, że przez cały weekend to wy z łóżka nie wyjdziecie z powodu rocznicy!!!:P :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szybciutko Spanielko Kochana bym i jak za jakies 7 lat świętowała taką samą rocznicę rownie szczęśliwa jak Wy teraz 🌻 ❤️ 21 - czyżbyś byłą tajnym czlonkiem AH???????????????? (anonimowi haribożercy... ) jak tak to choc Cie uściskam :D:D:D dziekuje za komplementy co do sali - mnie sie tez podoba ale Twoja jest rownie fajna, taka klimatyczna :) jak kocham gory wiec mi się bardzo Twoja podoba :) co do sukni - ja jestem z metra cięta mam 165cm i bedą 5 cm obcasy - wsio Kochane lece robić naleśniki do krokietów ze szpinakiem (znowu :P) do tesco skocze z M. jak wroci bo inaczej się nie wyrobie..... paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ci zazdroszczę tych bliźniaków 21, bez kitu. Nromalnie gdybynm była "chora", to bym Cię nie lubiła :):):):) Ale nie jestem i fajnie, że jesteś z nami. Broneczka, ja z tesco poproszę @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj! budzi sie juz o 6 nawet jak o 4 zasypia, wiec z tym lozkiem nie wypali... zreszta kochana my juz 8,5 roku jestesmy razem i cale dnie w lozku nas nie kreca juz az tak, przynajmniej nie w jednym miejscu ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jedyna 8 stron :O :O :O nie czytam bo nie mam czasu :( ŚRODA odpisałam na maila 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiety ze szpinakiem blee. Jestem typowym mięsożercą i nic co zielone mi z reguły nie smakuje :) Chociaż sałatę lubię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haribo... haribo kochane, choc jak haribo nie ma to zwylkymi na kilogramy nawet sie zadowole :D anyżowe sa dziwne ale daje rade :D teoria, tylko 7 stron :D ale nie czytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka, nas też nie kręcą, mój Łoś to z jak najszybciej z wyra i do kompa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,do Was jak sie chwile nie zajrzy to naskrobiecie tyyyyyyyle,że potemnie starcza czasu na przeczytanie:)Ale tymrazem zdrazylam...a teraz odkladam wszystko..i powolutku zbieram sie do domku:) 21 witam Cie i ja w naszym gronie...bo wogole kolezanki chyba nie zapomnialyscie o moim istnieniu jeszcze?!A z godzine dwie mnie nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna przez was nie zrobie tych klopsow z pieczarkami dzis, oderwac sie nie moge, niech ktos mnie przegna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria, nie mam maila, kłamczucho !!! :P Ale jeszcze chwilę poczekam. Ja tam zamiast haribo wolę NIMM, moje ukochane, najulubieńsze cukierasy!!!! Zawsze w pracy mam jedną pczake cukierków NIMM i ICEFRESH, chore-wiem, ale co ja zrobię???:P Taki typ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teorio, mam maila, mam Twój profil, bo mam włączonych podglądaczy... :P Straszny mam ten pieprzyk na lewym policzku, co? Chciałam usunąc, ale przed slubem się boję, bo jak zostanie blizna, to będę wyglądała jak ciul:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×