Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Dzisaj chyba zrobie mu cos pysznego na kolację, niech ma.... :) Ale nie wiem, co... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś przykro mi ale nie podoba mi sie za bardzo ta suknia. ta pierwsz o ktorej pisalas ladniejsza wedlug mnie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj mialam ryz z warzywami, do tego usmazylam kilka roznych rodzajow plasterkow kielbaski i takiej na kanapki, do tego pokroilam ogorka kiszoneggo, do tego sledzia po cygansku... takie nic na szybko ale nam smakowalo... tak propo wicie jakie ja mam ostatnio apetyty?! ogorek kiszony i milka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, w tej pierwszej naprawdę było Ci pięknie. A w ogóle czemu zaczęłaś mysleć nad zmianą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spenilak, ja chyba dzisiaj zrobię jakąs zapiekankę albo cos. Wczoraj na obiad teśc zrobił taki pyszny żurek, z kiełbaską i jajkiejm, mniam, pałaszowalismy, aż nam się uszy trzęsły. Wróciłam do domui spotakała mnie miła niespodzianka, bo mój Łoś był już w domu i grzał obiadzik. Może to jest głupie, ale uwielbiam z nim jeśc, tzn. uwielbiam, kiedy możemy razem usiąść do stołui zjeścobiad albo kolację, czy tam śniadanie. Zawsze jak pierwsza wracam z pracy, to czekam na niegi irazem jemy obiadzik. On też czeka na mnie jak się zdarzy, że jest pierwszy w domu. Uwielbiam wspólne posiłki, może to głupie, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja tez mojemu zrobie cos :) wyjme miesko mielone i cos wykombinuje.... tylko zze nasz czas zaczyna sie po 17 :( pracujemy wlasciwie na podworku, obydwoje, ale jakby osobno non stop :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, co robicie, jesli mozna wiedzieć? Jak nie chcesz, to nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie przypomnialy stare czasy... rety co myprawialismy, zwariowane nastolatki :D nawet rodzice nie mogli nadazyc za nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy mala stacje paliw, wulkanizacje, i auto serwis, do niedwna byl jeszcze sklep z odzieza juz nie ma ale planujemy nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam kapelusz, dokładnie tak i jak chciałbym mieć: Będzielinijka, gdzie pani będzie miała rózową sukienkę,w następnej linijce jest TEN kapelusz. Taki nieduży, pani w skromnej sukience, trzy zdjęcia: http://www.suknieslubne-agora.pl/galeria,galeria-26.html Jak sie nie uda Wam znaleźć,, to wysle Wam zdjęcia na maila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, jak będę w Lidzbarku, to wpadnę na sprawdzenie opon :) OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie pod tą różową, a mail i tak poszedł :D Bardzo mi się podoba ten kapelusz, tak własnie bym chciała mieć, tylko bez tego niby welonu z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 dla Środy, Agi i wszystkich Czerwcówek! ale dzis sypię tymi kwiatkami ;) no ale ma sie powód ;) ... 8,5 roku ... a to dopiero początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki,dziewczynki..musialam ewakuowac sie..wiecie,Szef w poblizu:) A co do mojej sukni...to wiecie kobieta zmienna jest i pewnie dlatego juz wymyslam:)Ale jeszcze to nic pewnego:) A wogole to zazdroszcze Wam tych romantycznych liscikow..moj M nie jets taki..zreszta wiecie,my zaczelismy sie spotykac juz jako dorosli ludzie wiec wyglada to tez inaczej...tak to sobie tlumacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten kapelusik-ja co prawda nie gustuje w takich nakryciach,ale pewnie Ty bedziesz wygladac bosko..zreszta mam nadzieje,ze zaraz po slubie wymienimy sie wszystkie zdjeciami,co myslicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wymiany zdjęc, to innej opcji nie widzę. Ja nie chciałam welonu i choćby nie wiem, co nie bedę go miała, więc albo w ogóle bez niczego, z kwiatkiem we włosach albo w kapeluszu. Przymierzałam jeden i wyglądałam świeynie, nieskromnie to piszę , ale taka prawda. Kapelusz po piewrszym tańcu i tak zdejmę, więc, co mi tam. Tylko koszt straszny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie chcesz miec welonu-nie zebym Cie miala przekonywac,tylko szczerze interesuje mnie co Toba kieruje w tej kwestii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO 1: oryginalniej bez welonu PO 2: nie widziałam jeszcze takiego welonu, który chciałabym mieć PO3: trochę to dla mnie obłudne, nie oceniając innych, bo prywatna sprawa każdej z nas. PO 4: moja znajoma była bez welonu i wyglądała duzo lepiej, niż gdyby miala welon i od tamtej pory myslę tylko o tym, żeby nie mieć welonu Podobnie z rękawiczkami, dla mnie to kiczowate i w ogóle mi sie nie podoba. Prędzej zdecydowałabym się na welon, niż rękawiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×