Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Mój Łos np nie zrobi siusiu na siedząco, nie ma mowy. Nawert jak załatwi wieksza potrzebe, to po wykonaniu zadania wstaje i siusia jak na faceta przystało. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D, czyli na stojąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez toleruje postawe stojaca :D kurde my tez musimy sie nauczyc na stojaca zeby sie wymieszalo i po rowno bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja, to racja. ale tego naszego świadka, to ja wprost uwielbiam, jest zajebistym facetom, cudownym kumplem i swietnym kompanem. Cieszę się, że jest naszym świadkiem, to był najlepszy z możliwych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś próbowałam na stojąco, ale jak byłam dużo młodsza, to sie cała obsikałam i to był mój pierwszy i ostatni raz... :( :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam gówniarą, miałam nie wiem ile, 11 może 12 lat, ale byłam głupia. Kiedyś jak w ogóle byłam siksa i nie wiedziałam do czego służą podpaski, to wzięłam mojej may jedną opodpaske taka dużą Bella, włożyłam sopbie do majtek i się w nią zsikałam, bomysłałam, że to coś jak pielucha i musiałam sie potem przebierać, taka byłam genialna!!!! Jeszcze wtedy mieliśmy taki kibelek na powietrzu, bo nam łazienke remontowali prawie od podstaw i musiałam tak przez całe podwórko przejśc z obsczaną jedną i druga nogą i mokrymi majtkami... :( :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z której strony Cie swędzi. - z prawej na złośc - lewej na miłośc - cały będzie gośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wtornik.... łeeeeeeeeee..... ja potrzebuje juz sloneczka bo cienko mi ze wszystkim idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty, też sikałas w podpaske???? No to też niezła giganciara jesteś... Nie ma co.... Jak z prawej, to juz sie wyzłościłas dzisiaj, więc już będzie tylko lepiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie bo dopiero teraz zaczelo swedziec :( giganciara - kto to mowi??? ja sie z moja kumpela wlamalysmy do lesniczowki jak mialysmy nascie lat :D:D:D hihihihi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka napisała: dopiero wtornik.... łeeeeeeeeee..... ja potrzebuje juz sloneczka bo cienko mi ze wszystkim idzie ????????????????????????????????????????????????? O co chodzi? Chyba nie skumałam. Cały czas się smieję sama z siebie.... SZOK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka, ja też tak czasami ma, że sie wkurze niesamowicie na Łosia, a potem dopiero mnie nios zaczyna swędzieć, cos w tym jest. Nie martw się. włamały ście sie do leśniczówki, żeby nasikać w podpaskę? No nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosny, sloneczka, ciepelka na moich paskudnych pleckach od promienie sloneczka... WIOSNY!!!!!!!!!!!!1 bo ja juz zimy nie chcem... ja chcem wiosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty???? sikanie w podpaske to inna bajka, a lesniczowka tez inna, malo sobie nogi wtedy nie skrecilam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, mi się też za wiosna wzdycha czasem. Mój Łoś natomiast zdecydowanie lubi zime i spacery, kiedy jest mróz i sniegi cześto musi mnie wyciągać na spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee... moj tez lubi mroz a ja wole wiosenke :) gadaj jeszcze co za odpaly robilas jak mlodziutka bylas :) licytujemy sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no co ty.... Nie moge powiedzieć wszystrkiego..... :) Dawaj cos tera ty. Jak cwaniara, no :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co? dobra! oprocz wlamania do lesniczowki z kumpela, a wskoczylysmy przez okno a w piwnicy podloga byla bardzoooo nisko a tam z racji tego ze lesniczowka byly kosci rogi itp. zwierzal, wyjebiscie :( no to np jeszcze rodzicom powiedzialam ze jade nad pobliskie jezioro na caly dzien a my pojechalismy motorem (motorkiem bo 80:)) na Stegna-Jantar-Piaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giganciara!!! :) My z kumpela, nie wiem, pierwsza kalsa liceum powiedziałysmy rodzicom, ja swoim, że nocuje u niej, ona swoim, że nocuje u mnie i to było dzień przed świetem zmarłych, nasi rodzice chodzili razem do szkoły, qwięcnie było problemu. a my co, dawaj do kumpal cztery kilometry od domu na pieszo na imprezę, popiłysmy, rano wracamy do domu, a tam kuźwa ludzie do koscioła idą, bo święto zmarłych.... Do domu i kara, zero kolegów, koleżanek, nieprzytom,na szłam na cmentarz, niewyspana, bo przeciez nie spałysmy u kolegi, tylko wracałysmy tak od niego o 8.00 rano. a cvo najlepsze, wziełysmy od niego rower, żeby było szybciej i się okazało, że żadna z nas nie ma siły na nim jechać, nie móiwąc o wiezieniu tej drugiej i tak go kuźwa prowadziłyśmy całe cztery kilometry do domu, mało żeśmy nie umarły po drodze, jakies pola, bo trzeba było na skróty, żeby szybciej, normalnie masakra!!! Ale miło to wspominam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha!!! ja walnelam w samochod ojca w pierwszym dniu jak dostalam swoj - nic sie nie stalo tylko obtarcie :):):) a jak wsiadlam pierwszy raz na motor to sie rozpedzilam ale zapomnialam gdzie hamulce i wyladowalam na plocie moich rodzicow prowadzilam tez w nocy samochod gdzie mmoj facet i brat z maska "scary movie" na twarzach siedzac w dzrwiach samochodow przy otwartch szybach straszyli ludzi na ulicy - tez milo to wspominam ! w dniu slubu mojego faceta siosstry zamknelismy sie na 15 minut w meskiej lazience :) teraz ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś z kumpelami chcialysmy zrobić sobie taki babski wieczór, było na spięc, ja Iza, Iza, Natala, Natala. Smiesznie, ale naprawdę w takiej paczce się trzymałysmy. Babski wieczór, nocujemy u kumpeli, ona nie miała wtedy łazienki, a od dworu wchodziło się od razu do kuchni. Ze nie miala łazienki, musiałysmy myć wszystko w misce. Zamknęłam sie w kuchni, żeby umyć to i owo, jestem w trakcie, kiedy otwierają się drzwi wejściowe, które zamknęłam, ale jej ojciec miał klucz, a miało ich nie być na noc w domu, tj. jej rodziców. więc on wchopdzi a sobie psiochę pucuję, normalnie myślałam, że ze wstydu umrę. ale miały ze mnie polewkę.... Ja sam sie teraz z tego smieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomne też jak żeśmy się umawiały z "chłopakami"... Zerówk, może pierwsza kalsa. Radek nie chciał chodzić ze mną, jak Grzesiek nie będzie chodził z Natalą, wtedy tez Daniel nie będzie chciał z Izą i wszystko było zasleżne jak chciał każdy to każda miała chłopaka i każdy miał dziewczynę, jak któryś się wyłamywał, to żaden nie mial dziewczyny i żadna nie miała chłopaka i tak chodzilismy w pięć par, za rączki. Wyopbrażasz sobie spacerujących po wsi drupkę gówniarzy z pierwszej klasy trzymających sie za rękę??? To była jakas tragedia, a my tak sie cieszyłyśmy, że mamy chłopaków. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam na pięć minut, zaraz wracam, musze wyjść z potrzebą. Czekam na jakis zabójczy post spanielka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×