Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

lisafrank, bardzo tania ta Twoja suknia, kurcze gdzie ja szyjesz, szczęściaro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty musisz miec do 1 przymiarki..ale czy wiem czy do pobrania miary trzeba miec juz?Ja planuje za tydzien jechac do salonu,zeby pomierzyly sobie moje wielkie cielsko i butow miec nie bede...i Monia mowi,ze trzeba miec do 1 przymiarki. Spanielko,wiem doskonale co znaczy martwic sie o braci...mialam (i wciaz mam) tak ze swoimi...wiadomo,ze chcialysbymy dla Nich jak najlepiej..i ja tez czesto mieszam sie w Ich sprawy,choc czesto inni mi to odradzaja...kiedys jak jedenk zaczynal spotykac sie z jedna moja koleznaka majac dziewcyzne i Ona chlopaka..to powiedzialam i Jej i Jemu co o tym mysle...skonczylo sie...ale co natlumaczylam sie Mu to wiem najlepiej....wiec ja przede wszystkim pogadalabym z Nim...od tego bym zaczela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja tez nerwus, dlatego chociażby te suknie JUŻ chcę zamówić ,a nie czekac do marca, chyba bym umarła z niecierpliwości. W tym tygodniu załatwiam: - sala i jej dekoracja - sala i cenha talerzyków dla zespołu, kamerzysty i fotografa - sala i drink bar - samochód, tj jego rezerwacja - kupno butów - suknia, wybór, zaliczka, wymiary - może fryjzerka i wizazysktka (kwiaciarke mam ugadaną) W weekend może wybór obrączek i rozeznanie w garniturach. Kupa roboty, ale będzie z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 skoncza w tym roku, wiesz wczoraj poradzilam mu napisac list co go boli bo podobno jak zaczyna jej mowic to ona sie obraza i odlacza czy cos takiego, ale on powiedzial ze nie-bo jej mama czyta najpierw jej listy :(... ona jest jedynaczka-bez obrazy dla jedynaczek-ale wiecie ona jest bardzoooo niesamodzielna mlody kiedys byl taki nawet w wieku 15 lat ze rozmawialo sie z nim jak z rownym soba, ma starszych kolegow zazwyczaj, w ogole byl cholernie lubiany, a teraz... cwiczyl zamierzal kupic laweczke-na wszystko sam zarabial-a teraz wszystko sprzedaje co ma i tych pieniedzy ciagle nie ma............. ja z nia nie pogadam bo wiem ze jeszcze gorzej bedzie bo sie urazi czy cos i dopiero dramatu narobie :( kuzwa juz nie wiem, chce mu pomoc ale niewiem jak, dzis dzwoonilam do mamy, rozmawialam maja mu kupic za swoje pieniadze jakis motor szybko, zeby sobie grzebal w nim, zeby jak kiedys zaczal rozmawiac z kumplami, zeby razem cos popsuli :) juz go namowilam zeby nie sprzedawal ciezarkow zeby zaczal znowu cwiczyc, idzie wiosna oby szybko przyszla co zaczna sie ogniska, grille, on jeszcze 3-4 lata temu organizowal dla calej wsi dyskoteki-taki gowniaz! :) kurwa, kurwa, kurwa, kurwa! sorry ale doluje mnie to, juz niewiem jak go postawic na nogi.... przyjezdzaja do niego kumple a on kaze mowic ze go nie ma :( ostatnio byl jeden bo sie dowiedzial ze jest chory :( a oni teraz sie znowy=u w sobote nie spotkaja bo ona idzie na 18 do kolezanki.... ja pitole, niewiem juz co moglabym jeszcze zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, jakie cielsko???? Ty jakas chora jesteś!!!! Świetna masz figurę, jestes szczuplutka i wyglądasz świetnie, w dodatku jak juz kiedyś pisałam, własnie tak sobie Ciebie wyobrażałam. :) Nie pitol głupot!!!! :) Może w piątek kupie buty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ciagle powtarza zebym pamietala ze ona nie jest zla dziewczyna, ze jest dobra itp.... potakuje, bo juz niewiem co moglabym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo,to byla ironia..ja jestem za chuda:( Spanielko...trudna sytuacja,bo widac,ze po prostu sie zakochal..i jemu przetlumaczyc bedzie ciezko...ale wierze,ze cos wymyslisz:) Kurcze..ja bym chciala isc do kwiaciarki..ale wciaz mi jakos nie po drodze:/..tez w sumie mam juz praiwe wybrana kosmetyczke,ale jeszcze nie bylam tam..tak tylko wiem z opowiadan o Niej...fryzierek znam troche..i wczoraj podrukowalam pare fryzur to poszlabym z tym do nich...ale tez jakos czas mija,a ja nie moge zebrac sie do zalatwaiania...chociaz suknie bede chciala zamowic za tydzien..tyle moze uda sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, wspólczuję. Niemoc jest najgorsza rzeczą, jak może być. chcesz pomóc, a nie możesz. Rozmawiałaś z bratem? Przykro mi. Ja ma starszego barat, ktorego kocham nad zycie. Mam cztery siostry i tego jednego brata i to z nim ma od zawsze najlepszy kontakt, chociaz jest starszy ode mnie o sześc lat, dlatego wie, co to znaczy martwić sie o niego. dlatego bardzo ci współczuję, bo wiem... Zdaję sobie sprawę po prostu, ale nie mam pojęcia jak ci doradzic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, wiem :) Ale pomyślałam, że milo ci sie zrobi jak ci powiem pare komplementów. :) ale jak nie, to nie :P :D Spanielka, trzymam kciuki 🖐️, no prawie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny - ide smarowac nalesniki moze cos madrego przy nutelli wpadnie mi do glowy ;) eh, wolalabym sama miec problem niz patrzec sie na cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lachy :D:D bardzo ładnie się rozpisałyście-zresztą jak zawsze wpadam tylko na chwilkę, bo dzis nie mam czasu nawet nie mam czasu aby przeczytać co stworzyłyście ale jutro od rana usiądę do \"lekturki\" także zostawiam buziaka 👄 i 🌼 dla każdej z was. p.s milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko T my lachony jestesmy a nie lach :D:D :D:D:D I wzajemnie miłego dnia!!! 🖐️ Spanielka, daj jednego :) aga, ja stwierdzam dzisiaj, że stoimy w miejscu z tymi całymi przygotowaniami i musimy sie w końcu wziąć. Tzn. ja musze się poumawiać i barć Łosia za rogi i pojeździć, pozałatwiać te resztę spraw. W połowie marca trzeba jechać po akty urodzenia, i do urzędu stanu cywilnego, kupa papierków, z których prawie nic nie wynika i jeszcze kasę trzeba będzie wydac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Środa,jestes milutka:)Chociaz ja przyznam,ze na punkcie swojego wygladu mam mase kompleksow....za chuda, za maly biust, zbyt dziecinna buźka tyle pokrotce:)Ale niewazne:) Słoneczko,witamy:)Ty pewnie zmykasz spac,bo po pracy ejstes wlasnie?Tokolorowych snow:) A ja wlasnie zasiadam do 2 sniadanka - to nie nalesniczki ale jestem taka glodna,ze musi wystarczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Broneczka, to chyba jeszcze spi, co/ Takiej to dobrze, ale wróci do pracy i bedzie zasuwać jak my :P Wstawaj Bronka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie wcinam kanapke z wędlinka, ciemna bułeczka z ziarnami i troche za mocna herbata. Pisze i jem. smacznego Aga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknie zamawiam w wypożyczalni, specjalnie dla mnie sprowadzi nową suknię z katalogu ,w moim rozmiarze, póżniej ta suknia zostaje u niej więc kłopot co z suknia zrobić po ślubie z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisafrank, jakby chcieli mi uszyc na miare i wypozyczyc ją, tez bym tak zrobiła, ale niestety wypożyczyć można tylko tą, co jest na salonie :( ale dobrze Ci. Pozazdrościć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co znowu z Wami, do pracy sie wziełyście czy co??? ;) dobra i de i ja. Będę za pręnascie minut :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety mam na 13 do pracy a musze jeszcze do rynku skoczyć więc powoli się zbieram miłego dnia całuski nie twórzcie za wiele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo,nie uwierzysz co się stało!!...WZIĘŁAM SIE DO PRACY!!:D...ale zanim pomyslisz cosik sobie juz wyjasniam...wrócił Szef..i to dlatego:) Ale znów gdzies sobie poszedl...wiec jakos znow opuscily mnie checi do pracy;) Wlasnie mysle nad prezentem na urodziny dla mojego M..chce Mu kupic jakis fajny zegarek-wiec w nablizszym czasie zamiast myslec o slubie bede bardziej myslala o tym:)Innym moim pomyslem jest dolozyc Mu sie do KOLEJNEJ laweczki do Jego silowni-bo ma zaplacic 400 zl..i to za duzo dla mnie-ale choc z polowe moge Mu dac...choc wolalabym Mu kupic ladny zegarek..nawet znalazlam jeden albo dwa, jednego juz gubilam,ale wkleje Wam tego drugiego-ktory mniej mi sie co prawda podoba,ale nie jest zly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ten: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=535967093&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się najbardziej podoba ten trzeci, choziaż żadnego z nich nie kupiłabym Łosiowi, bo by nie chodził... on ma inny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troszeczkę popracowałam a teraz znowu sie nudze... :( Wkurza mnie ta praca. 😠 Juz się nie mogę doczekac, kiedy ją zmienię... 😠 NIENAWIDZĘ SWOJEJ PRACY 😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, tzn. za jakies 40 minutek ide na fajeczka. Jeszcze tyle czasu do przerwy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba nr 3 - chodzi o zegarek Agusi!!!!! wpalaszowalam nalesnika z twarozkiem, nalesnika z nutella i sie zastanwaiam czy dam rade jeszcze jednego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, łakomczuchu. robisz nam smaka, znikasz i wracasz, żeby sie pochwalic ile to pysznych nalesników zjadłas, oj nieładnie, nieładnie!!! :P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×