Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Teoretycznie budenek ten zmiesci sie na dzialce o pow. 347,26-tak podaja...ale chodzi o to,aby od budynku do granicy bylo 4 m- ((chyba,ze w scianie ma nie byc okien to wtedy odleglosc moze byc 3 m),budynek ten ma szer 11,4 m wiec zgodnie z tym co napisalam dzialka musialaby miec szerokosc 11,4+2*4 a wiec 19.4m...jesli wasza tyle ma to sie zmiesci. W decyzji o warunkach zabudowy ( o ile dla Waszej miejscowosci nie ma planu miejscowego) bedzie takze ustalona nieprzekraczalna linia zabudowy i ona okresla w jakiej minimalnej odleglosci moze byc budynek zlokalizowany od krawedzi drogi (czasem podaja od granicy Twojej dzialki) ...tyle pokrotce:)Pamietajcie tylko,ze do projektu zawsze potrzebna jest decyzja o warunkach zabudowy (l;ub wypis z planu miejscowego) i u nas czeka sie na taka decyzje z Gminy roznie ale min. 2 m-ce a do tego doliczyc czas oczekwiania na projekt u projektnata i potem zalatwianie w Starsostwie to troche trwa...wiec jesli palnujecie szybko sie budowac...to dobrze juz pomyslec o decyzji o warunkach zabudowy-chyba,ze jak wielokrotne wspominalam dla terenu na ktorym lezy ta dzialka jest uchwalony plan miejscowy to wtedy w niektorych gminach wydaja go od reki albo czeka sie pare dni (a nie m-cy jak na decyzje) Ufff...i teraz nie mam wyrzutow sumienia,bo popracowala;)W koncu nie gadam o pierdolach,ale o rzeczach ktorymi zajmuje sie na codzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie budenek ten zmiesci sie na dzialce o pow. 347,26-tak podaja...ale chodzi o to,aby od budynku do granicy bylo 4 m- ((chyba,ze w scianie ma nie byc okien to wtedy odleglosc moze byc 3 m),budynek ten ma szer 11,4 m wiec zgodnie z tym co napisalam dzialka musialaby miec szerokosc 11,4+2*4 a wiec 19.4m...jesli wasza tyle ma to sie zmiesci. W decyzji o warunkach zabudowy ( o ile dla Waszej miejscowosci nie ma planu miejscowego) bedzie takze ustalona nieprzekraczalna linia zabudowy i ona okresla w jakiej minimalnej odleglosci moze byc budynek zlokalizowany od krawedzi drogi (czasem podaja od granicy Twojej dzialki) ...tyle pokrotce:)Pamietajcie tylko,ze do projektu zawsze potrzebna jest decyzja o warunkach zabudowy (l;ub wypis z planu miejscowego) i u nas czeka sie na taka decyzje z Gminy roznie ale min. 2 m-ce a do tego doliczyc czas oczekwiania na projekt u projektnata i potem zalatwianie w Starsostwie to troche trwa...wiec jesli palnujecie szybko sie budowac...to dobrze juz pomyslec o decyzji o warunkach zabudowy-chyba,ze jak wielokrotne wspominalam dla terenu na ktorym lezy ta dzialka jest uchwalony plan miejscowy to wtedy w niektorych gminach wydaja go od reki albo czeka sie pare dni (a nie m-cy jak na decyzje) Ufff...i teraz nie mam wyrzutow sumienia,bo popracowala;)W koncu nie gadam o pierdolach,ale o rzeczach ktorymi zajmuje sie na codzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze??? Nic z tego nie zrozumiałam, chyba jestem za tepa.Ale dzieki Aga. Mam rozumieć, że ten dom, na tej działce powinien sie zmieścić....? Pewnie wszystko wyjdzie w praniu. Ale będzie biegania, od gminy, do starostwa, od starostwa do gminy, aż się boję.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie szukalam czegos na wypadanie wloswo i znalazlam ze jest dobra odzywka do wlosow i ze uyztkownicy twierdza,ze po niej zaczely szybciej rosnac wlosy...a przydolyby sie moim wlosow pare cm wiecej:D...slyszlayscie o Treatment Wax ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo duuuuuuuuuzo zalezy od tego ile szerokosci ma wasza dzialka,zeby tn budynek sie zmiescil na niej musialaby miec szerokosci 19,4 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, nie ma pojęcia, jest w kwardacie i ma prawie 1.100 m2 Jest kwadratowa, to ile może mieć szetrokości. Wstyd sie przyznac, ale nie wiem ile maja boki działki, jeśli jej [powierzchnia ma 1.100 m2 MASAKRA!!!!! Co do wypadania włosów, to nie mam pojęcia, bo ja nie miałam nigdy z tym problemów i nie interesowałam sie tym, podobno to jest dobre,moja znajoma uzywa. http://www.allegro.pl/item520483375_520483375.html Ale i dosyć drogie. Środa zawsze na posterunku :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma, ale środa jest- jak zawsze nizawodna!!!!! Ale jestem żaósna, siedzę na tym kafe i siedzę, non stop. Prawie,bo w między czasie trichę pracuję, ale zaglądam tu bardzo często, jejku jest mi wstyd z tego powodu, powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli kwadratowa to moze miec ok 33x33 i wtedy oczywiscie,ze sie zmiesci:) Czytalam troche o tym Treatment waxie dobre opinie chyba sprobuje...zobacze ile u mnie w aptece to kosztuje albo na allegro zamowie,bo tez znalazlam:)Ale dzieki Środo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa mówi, że nie ma za co ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga , Środo tez jest tu stanowczo za czesto..choc przyznam,ze w tak zwanym miedzyczasie skonczylam jeden projekt...to troszeczke mam mniejsze juz wyrzuty sumienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie wszyscy sa? Gdzie?: spanielka broneczka teoria kawcia lisafrank madzianetka Chyba wszystkie ciężko pracują. A ja jak zwykle nudy w pracy i błakam się tak cały dzień.... Ale cóz, taki już móhj wyżot....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam w ogóle wyrzutow sumienia, bo pracuje trochę, troch e sie błąkam. W zasadzie mam taka prace, że dwie godziny w ciągu dnia "normalnie" pracuję, a pozostałe osiem godzin siedzę w internecie. Robota wykonana, więc nie musze mieć wyrzutów sumienia, a to troche pooglądam allegro, a to troche posiedzę tu, a to troche książkę poczytam, a to popodglądam ludzi na nk, a to trochę poczytam pudelka i tak dzien jakos leci.... Nudną mam pracę, nic na to nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środa , ja troche jestem a troche nie:P zaraz jade koleżanki mamie tipsy zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Środo na brak zajecia nie mogę narzekać....ale zawsze znajde czas tu zajrzec...o ile nie ma nikogo nade mna:) Kurcze,juz nie moge sie doczekac wtorku...wtedy juz zamowie suknie i do czerwca spokoj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo,a czym sie zaujmesz sie jesli mozesz powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka, jestes stylistka paznokciową? No, proszę jeden problem na slub z głowy i za darmo ;) Aga, ja bym chciał mieć zapierdziel w pracy, ale niestety nie jest to zależne ani ode mnie ani od szefostwa, po prostu od klientów, im więcej ludziów się u mnie zjawia, tym więcej mam pracy, a jak ludzi nie ma, to i pracy brak. Ale nawet sobie nie wyobrażacie jakie to jest męczące, takie nic nie robienie.... Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to wtedy można juz odsapnąc jak masz już suknie. Ja sie bardzo ciesze że mam to za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, pracuję w agencji bankowej. siedze sobie sama i przyjmuje intersantów, wpłaty, wypłaty, przelewy, udzielam kredytów, zakładam lokaty, ale jak wiadomo mamy kryzys i ludzi nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroda nie jestem stylistką ale potrafię zrobic i mam cały sprzęt potrzebny żeby zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie mam sukni :( ale jutro się zdecyduję... Nie mam wyjścia, najwyżej wezmę tę która będzie i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie z moich najlepszych kumpelek sa stylistkami, tzn. tez poptrafią robić tipsy, ukończyły kurs i maja sprzęt. Jak ktoś to lubi, to czemu nie. Zawsze w trakcie pracy można poplotkowac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środa nie bierz tak!!!!! lepiej poczekaj lub przejedz sie jeszcze gdzies ale weź taką ktora ci sie najbardziej spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wyciągały, ale to zdecydowanie nie dla mnie. Brak zdolności manualnych :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz madzianetka, boje się, że spodoba mi się jeszcze więcej sukien i juz wtedy to w ogóle bede miała problem.... A tego bym sobie nie życzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez cały czas myślałam, że Ty jesteś madzianEtka, a Ty jesteś madzianIEtka Dopiero teraz zauważyłam:) Ofiara losu ze m,nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na 95% zdecydoana ...ale ejszcze chce jedna czy 2 przymierzyc..we wtorek zabieram ze soba kumpele,wiec zobaczymy co Ona powie:)TZn widziala moje zdjecia...ale zawsze bedzie na zywo...mam nadziej,ze nie powie czegos co obrzydzi mi te kiecke bo chyba bym sie wsciekla 😠....a mnie latwo obrzydzic cos,za bardzo przejmuje sie opinia innych.... A co do pazurkow,to dzis wlasnie wpadlam na pomysl,ze powinnam bardziej azdbac o swoje- w koncu tyle osob oglada moje dlonie jak smigam po klawiaturze w biurze....hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moich na szczęscie nie widać, bo siedze niziutko i klienci moich dłoni smigających po klawiaturze nie widzą :) Tylko gadają Boże jak Pani szybko pisze.... Buraki!!!! :) Nie lubię ludzi, którzy do mnie przychodza. Jak np ten facet wczoraj, wyszedł, a ja za złości trześłam sie jeszcz ze trzy godziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×