Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Spanielka ja Twojej buźki nie widziałam :P pozatym na pewno pięknaś ;) daj maila to Ci podam moje namiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja i tak mam lepiej bo widzę Wasze drugie połówki a w swojej galerii nie mam Mateo i jak któraś nie skojarzy to nie załapie który to :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka poszedł mail ;) ;) ;) i nie pierdziel, że brzydkaś bo buźkę masz jak 15-stka ;) ;) bardzo młodziutko wyglądasz ;) i już wiem od czego Twój nick ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak coś to ostatnia nowa u teori to ja:) dajcie znaka która to która:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja Ciebie też ;) kolejna szczupła ;) kurde laski noooo ;) ale jedno Ci powiem - nie wiem ile masz lat ale wyglądasz bardzo poważnie i dojrzale ;) to oczywiście komplement ;) a na fotce w samochodzie wyszłaś po prostu :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia u mnie przedostatnia to Środa jest ;) więcej narazie nie mam, wysłałam zaproszenie do AGI ale chyba jej ni ma albo mnie nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki no dawajcie mi linki swoje albo na email albo na nK sie odezwijcie ja wam dalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no! dzewczyny! takim laskom w kazdje sukni pieknie bedzie!!! teoria, przypomniasz mi moja psorke ale zajebista babke, tez miala taka zajebista charakterystyczna urode Broneczka widze tylko jedno zdjecie 😡 reszta b;lokada jakas dziewczyny sory ale ja naprawde nie wchodze na nk i nie za bardzo wiem jak tu sie poruszac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środę już miałam heheh zapomniałam , myslalam ze to spanielka:) ale ja gapaaaa dzizesssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria mam 26 lat ktore kończe w sierpniu:) boo powazna baba ze mnie hehehe jak cholera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia podeslij mi na NK linki teori i Spanielki i Agi bo sie nie doprosze od lachonów no :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pitole a moze chociaz podaj mi inicjaly bo sie nie doszukam ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy jesteście smieszne, a Twoje\"lachony\" Broneczka ubawiły mnie do łez. Wariatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lachony czy lachuny???? eee... tam w morde!!!! nie moge sie was dokopac na nk to moj longin : CrazyBlackAngel prosze bardzo, bardzo prosze o przysylanie tych zaproszen czy cus bo ja na nk nie wchodze i sie was doszukac do cholery nie moge!!! o!!! i sie zdenerwowalam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNie każda znalazła? To dobrze, to moge iść do domu. :) BNędą sie teraz szukać po internecie, :D:D:D:D:D:D:D:D:d Ale się uśmiałam. Tak madzianetka, mnie miałaś wczesniej i dzisiaj mnie nawet podglądałaś :P :) Ja mam broneczkę, teorię, agę, madzieanetkę, sloneczko T i to chyba wszystkie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, ni da się ciebie znaleźc. wiesz jak mam na imie i na naziwsko, znajdź mnie, a w ostatnich znajom,ych u mnie w profilu są dziewczyny. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałaś i co? Jakie wrażenia? Idę do domu. pa laseczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, tak, niewiem ale widzialam Ciebie i twojego Łosia i wygladacie tak extra ze musi byc dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×