Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

I znowu nikogo nie ma :(:(:(:( Ja się chyba z Wami rozwiądę... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, zostało jeszcze tylko 105 dni do slubu mojego, niedługo już nie będzie jedynki z przodu.... ale czas leci, bez kitu.... SZOK!!! Dziewczyny dociera do Was, że na troche ponad trzy miesiąće będziecie zonkami od prania i gotowania :P:P:P Nie no żart, przynajmniej jeśli chodzi o mnie ;) Ja nie będę kura domowa, to nie dla mnie, jak mieszkaliśmy razem, sami, nie tak jak teraz, to zawsze dzielilismy sie obowiązkami i tak ma być po slubie, inaczej tego nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Teorio-niezle usmialam sie czytajac Twoje opowiesci:DTy i Mateo jestescie zajebisci:) Kawciu-wiesz,ze kto jak kto ale ja to czesto przechodze klotnie z moim M i tez regularnie mysle,czy to nie aby dowod na to,ze powinnismy sie rozstac..ale jak zwykle wszystko wraca do normy i po wszystkim stwierdzam,ze chyba to zwykly stres przedslubny:) Środo-jestem lekko zraniona Twoimi slowami-jakto sama tu jestes,a ja:(? A co u mnie?Wczoraj byli moi rodzice,bo wczoraj moj M mial urodziny (i moja mama tez:) ) no a ze na Jej imprezke idziemy w sobote to wczoraj zrobilismy mala imprezke urodzinowa dla M...byli tylko moi rodzice-a chcialam by tez byli rodzice M...ale Jego mama powiedzial,ze nie ma pieniedzy na preznet dla Niego i nie przyjdzie bo bedzie Jej wstyd!!Czujecie?Paranoja jakas!!No a chcialam by sie spotkali wiecie tak dogadac pare szczegolow...ale widac nie dane nam to jest...a dodam,ze od M nikt z rodziny anwet Mu zyczen nie zlozyl...o tym dniu pamietam oczywiscie ja, moi rodzice moja siotra i Jego przyjaciel..zajebiscie,co? Aale Jego rodzinka (kochana jak zwykle) to juz osobny rozdzial i baaaaaaaaaardzo dlugi:)A musze popracowac a nie rozpisywac sie...zreszta Was i tak pewnie nie ma i nikt by tego nie czytal:( Noo..i wracam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Środa i Spanielko:) ja jestem przynajmniej do 12 bo później do pracy wyrazy współczucia z powodu śmierci babci..... księdza możesz pozdrowieć \"Szczęść Boże\", krótko i sie nie zamotasz my też niedługo co do radia, hm zanim bym znalazła taką stacje....ale możesz maila przesłać na poczte, chętnie przeczytam, o czym był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aga:) my mamy dzisiaj 100 dni do ślubu, teraz popatrzyłam:) ech strasznie to leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Liso,to Ty jako pierwsza wychodzisz za maz?Czy jeszcze ktoras tez 7-ego ma slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wkleję tu treścmaila, która przeczytał pan w radiu. Temat była taki " Jak odwołać ślub?" Pan z radia zanim przeczytał mojego maila powiedziła, że jest bardzo intrygujący i przed chwilą Pan z radia powiedziła, że wygrałam bielt na maraton do Multikina i jakiś trzypłytowy album, nie wiem jaki, ważne że jest :):):) ale jajca !!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ALE ZAJEBIŚCIE!!!!! Wystarczyło wysłać maila :):):):):):) Zaraz muszę zadzwonić do ŁÓsia i się pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................... Wiek............. Ile lat razem.............Data ślubu -------------------------------------------------------- ------------------------------ kasiull...........23lata............5lat...............06.06.2009 teoria...........25lat............7 lat i 19 dni...............06.06.2009 lisafrank........24 lata..........3lata 6 m-ce................06.06.2009 madzianietka......25 lat......3 lata i 1 m-c...............06.06.2009 Tuska84.........24 lata............5 lat.....................06.06.2009 Środa..............23lata..........5 i 10mcy...............10.06.2009 sloneczkoT........21lat..............2,5roku...... .......13.06.2009 Dorotita...........29lat...........?........ ..............13.06.2009 spanielka........ 22lata........w tej chwili ponad 7lat......20.06.2009 londongirl1.......28lat.............3lata...................20.06.2009 kawcia_mielona.....24lat...........3lata...............20.06.2009 Broneczka25........25lat...........16miesięcy...........27.06.2009 Aga_80...............28lat.............1,5roku..............27.06.2009 kimonko..............25 lat.......16miesi ęcy.............27.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TREŚC MAILA: TEMAT: Jak odwołać ślub? """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" Jesteśmy już długo razem, bo ponad sześć lat, a w czerwcu bierzemy slub. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której miałabym odwołać nasz ślub. Jesteśmy w trakcie rozdawania zaproszeń, na których oczywiście jest prosba o potwierdzenie przybycia, jednak wiemy z doświadczenia znajomych, czy rodziny, że goście nie dzwonią, żeby powtierdzić przybycie, więc my bierzemy od gości ich numery telefonów i gdyby przyszło nam odwołać ślub, to ja dzwoniłabym do swoich gości, a moja druga połowa do swoich, nie wiem, co by wymyslił, ja chyba powiedziałabym, że "ślub został odwołany ze względu na sprawy rodzinne", takie wytłumaczenie nie powoduje niezręcznych pytań, po prostu. ale licze na to, że ten patenet nie zostanie wykorzystany i 10 czerwca 2009, w środę weźmiemy ślub jak Bóg przykazał :):):) Pozdrawiam Magda, przyszła żona Łukasza :):):):):):) """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" Ale najlepsze jest to, że wygrałam bilet na maraton i jakiś album z trzema płytami, z włoskimi kawałkwmi, czy coś... SZOK!!! Ale dzień!!!! No pogratulujcie mi co??? :P:P Nie no żart... Ale fajnie, bez kitu drugi raz w zyciu cos wygrałam. Kiedyś w radio ESKA 9teraz niecierpie tego radia) wygrałam płytę Ronana Keetinga, ale wtedy się stresowałam. ale tez fajnie było. Zacznę częściej robić ctakie rzeczy, darmowe płyty drogą nie chodzą :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawa tabeli: dotyczy mojej osovby :) Nick................... Wiek............. Ile lat razem.............Data ślubu -------------------------------------------------------- ------------------------------ kasiull...........23lata............5lat...............0 6.06.2009 teoria...........25lat............7 lat i 19 dni...............06.06.2009 lisafrank........24 lata..........3lata 6 m-ce................06.06.2009 madzianietka......25 lat......3 lata i 1 m-c...............06.06.2009 Tuska84.........24 lata............5 lat.....................06.06.2009 Środa..............23lata..........6 i 1 m-c............10.06.2009 sloneczkoT........21lat..............2,5roku...... .......13.06.2009 Dorotita...........29lat...........?........ ..............13.06.2009 spanielka........ 22lata........w tej chwili ponad 7lat......20.06.2009 londongirl1.......28lat.............3lata............... ....20.06.2009 kawcia_mielona.....24lat...........3lata...............2 0.06.2009 Broneczka25........25lat...........16miesięcy........... 27.06.2009 Aga_80...............28lat.............1,5roku.......... ....27.06.2009 kimonko..............25 lat.......16miesi ęcy.............27.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Środo:) ja też kiedys wygrałam, ale płyt do dzisiaj nie dostałam... poprawiajcie tabelke:)ja swoje poprawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też juz poprawiłam, ide na fajka, ale sie podjarałam :P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srodo,gratuluje:)Ja kiedys wygralam zegarek Adidasa z promocji COTY...ale nie otrzymalam go:(Co troche daje sie nabrac na jakies sms do radia...ale nie udaje mi sie oczywiscie wygrac...no coz:) A co do tej listy,to zmieniac bedzie sie okres bycia z soba-wiec chyba prosciej byloby zamiast ile jestesmy razem napisac odkad jestesmy razem:D A u mnie to wogole jest tak,ze nie wiem jak liczyc ile jestesmy razem-bo poznalam Go 17-ego lutego 2007 roku...a 1 raz umowilismy sie 8-ego kwietnia wiec licze od tego drugiego,choc para to wogole ejszcze pozniej zaczelismy byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem, szybki fajek w kibelku hihih Teraz wracam do pracy, bo kuźwa troszke mi sie tego nazbierało :) Ale wróce tu jak tylko skończę to co mam do zrobienia :) Ha, ale dzień :) A, no i jeszcze ten telefon do księdza, mam jakby troche tremę :) Ale musze zadzwonic, kuźwa, ale ma stresa :):):) do "usłyszenia" laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja bym liczyła tak jak Ty, bo my niby też pierwszą randkę mielismy 28 grudnia, ale tak naprawdę zaczęliśmy być razem po Łosia studniówce, czyli 28 stycznia, na upartego mogę sobie liczyć od grudnia, ale zawsze liczyliśmy od stycznia 28. Ale co tam liczyć, jak i tak od czerwca trzeba będzie liczyć od nowa :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Środo,gdy bylam nastolatka to chodzenie liczylo sie od dnia w ktorym On poprosil Cie o chodzenie:D Ale teraz tak nie ma,wiec jak mialabym liczyc:)Ale niewazne...bo czemuz mialaby sluzyc taka statystka:D Kurcze....ale bym chciala,zeby juz przygotowania ruszyly,nie moge sie doczekac...teraz czekam az zaczniemy chodzic na te pre kany:)Czy Nauki jak wolicie:DMarzec przez rto zleci ,bo bedziemy co tydzien chodzic na te nauki...a w kwietniu juz zaczniemy zapraszac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmodyfikowałabym liste tak: Nick................ Rocznik.............Odkąd razem............Data ślubu Aga_80................1980.................08.04.2007...........27.06.2009 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................ Rocznik.............Odkąd razem............Data ślubu Aga_80................1980................08.04.2007..... ......27.06.2009 Środa...................1985..............28.01.2003.............10.06.2009 Dołączam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wtedy nie trzeba zmieniac listy po paru miesiacach:D A swoja droga to bede najstarsza:DAle tak to jest...kiedys unikalam stalych zwiazkow i dlatego dopiero wychodze za maz w wieku 28,5 lat:D Ale wiecie co,teraz wiem,ze musialo tak byc-inaczej nie poznalabym M i mzoe bylabym dzis zoną kogos innego:)...hmm, chociaz jak klocimy sie to mysle,ze moze powinnam byc wlasnie z Kims innym:D....ale potem gdy wracam do domu,gdy On jest i mieszkanko wysprzatane,obiadek prawie gotowy (albo gotowy) a po obiadlu przytuleni ogladam TV to stwierdzam,ze wlasnie na to tyle czekalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................ Rocznik.............Odkąd razem............Data ślubu Aga_80................1980.................08.04.2007..... ......27.06.2009 Lisafrank..............1984................31.08.2005...........06.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................ Rocznik.............Odkąd razem............Data ślubu Aga_80................1980................08.04.2007.... . ......27.06.2009 Środa...................1985..............28.01.2003.... .........10.06.2009 Lisafrank..............1984...............31.08.2005.............06.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................ Rocznik.............Odkąd razem............Data ślubu Lisafrank..............1984...............31.08.2005.... .........06.06.2009 Środa...................1985..............28.01.2003.... .........10.06.2009 Aga_80................1980................08.04.2007.... . ......27.06.2009 Tak dla scicslosci:D A wogole opoiwiadalam Wam o "koledze" z pracy,ktorego delikatnie mowiac nie lubie?To bodajze w piatek wpadl do biura-czekal na Szefa T:-to co impreza nam sie w firmie szukuje A:tak?A jaka,bo ja o niczym nie wiem? T:No wesele A:Tak? T:No tak,bedzie impreza z okazji wesela A:A czyjego? T:No Ty wychodzisz za maz A:Aaaaaaaaa to ja mam wesele a nie firma!! T:No tak,ale z tej okajzi jest impreza w firmie A:Ja nie zamierzam robic zadnej imprezy w firmie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialm wylaczcy kafe Ale koncze T:No tak sie mowi,ze bedzie wesele w firmie A;Zaskoczyles mnie i dlatego nie zalapalam co masz na mysli Kurcze,potem pol dnia myslalam,kurwa wymyslil sobie-ja Go tak nie trafie,ze pewnie gdyby to kto inny powiedzial,to zachowalabym sie milej..ale Jego nie lubie a ja nie lubie udawac :D A wogole to wiem,ze niby przynosi sie do firmy po weselu ciasto wodke czy cos...ale moi Szefowie beda (jak przyjada) na weselu wiec dostana co maja dostac na weseleu-chyba,ze na poprawiny nie dotra to wtedy zaniose do firmy,ale nie zamierzam niczego organizowac,bo i po co Oni bede na weselu wlasciwym...a Tamten sie nie liczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja po prostu musiałam zniknąć, bo mi zaległości troszeczkę narobiło, ale już jestem i troche jeszcze będę... Co do takiej imprezy w firmie... HMM Niech spadają, niektórzy ludzie czekaja rtylko na to, żeby im wódkę i żarło pod nos podstawić. FRAJERY!!!!Aga, nie daj się. Szefowie będą na weselu, to sie najjedza i napoja, a pracownicy niby co???? Olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wkleję tu link do bloga, na który trafiłam przypadkiem, a który rozbawił mnie do łez. Ludzie, szczególnie laski sa niesamowici!!!1 Z resztą zobaczcie same.... http://naszaklasa.blox.pl/html TRylko obejszryjcie od poczatku do końca, warto......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć widzę że coś drgnęło;) Teoria ale miałaś przygodę , tylko pozazdrościć:D:D:D:D:D Środa gratulację:):):) ja kiedyś wygrałam w Esce płytę westlife a że ich nie cierpię to wydałam kuzynce. a i trochę mi smutaśno bo pisałam na cafe i pytałam o was ale żadna się nie odezwała ale co tam :( kryzys dopadł i moją firmę w której pracuje bo jak narazie mam niższą wypłatę o 5% ale jak się nic nie ruszy to będą dalsze cięcia i jak zejdziemy do 20% to firma będzie zamknięta już zwolnili 450 osób masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dołączam się Nick................ Rocznik.............Odkąd razem............Data ślubu Lisafrank..............1984...............31.08.2005.... .........06.06.2009 Środa...................1985..............28.01.2003.... .........10.06.2009 Aga_80................1980................08.04.2007.... . ......27.06.2009 Sloneczko T...........1987...............11.03.2007..............13.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już to kiedys oglądałam razem z T żal jacy ludzie potrafią być żałośni, dawać takie zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×