Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Ja się wkurzam, jak cos jest nie po mojej mysli i mam minę, jakbym chciała zabić z zimna krwią :) Co do płatków, to moje ulubione, to zwykle kukurydzaine, ale koniecznie nestle, bo innych nie lubie, chociaz w ogóle to płatków jako takich nie jadłam juz wieki... Na śniadanie nie jem nic, bo mi się nie chce jeść tak z samego rana, ale zawsze lubiłam paróweczki, ewentualnie jakies kanapeczki, z wędlinką i serem żółtym, jakaś sałatka, jakieś warzywko. Ogólnie w opracy, to jem kanapki z wędklinką, nic więcej, zauważyłam, że jem coar5z mniej i cieszy mnie to bardzo. Dzisiaj jade na aerobik z bratową, zobaczę jak jest, jak mi sie spodoba, to będę jeździć regularnie, może to cos da, chociażby poprawe mojej zdechłej kondycji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, witam we wtorek🌻 na dobry poczatek dnia:) Ja dzis mam troche pracy,wiec nie posiedze z Wami raczej-ale postram sie zagladac troche...musialam najpierw dodac mojemu M zdjecia na NK i przy okazji jedno sobie a teraz zabieram sie do roboty ...a tak wogole to kolejny dzien mam mdlosci..i chyba najwyzsza pora kupic test:/ bo nie ma co sie domyslac....lepiej sprawdzic.... A tak wogole to ja tez mam juz dosc tej zimy-Kawciu,wiecm ze Ty uwielbiasz wiec wybacz nam,ze tak narzekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym te chciala aerobik ale chyba z czasem nie dam rady :( ja bym chciala wazyc 55 kilo, tak to moje pragnienie :) no ale na razie jeszcze mo daleko, bo ciazko mi schudnac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja jestem prosiaczek??? tak sie ostatnio spytalam mojego o to czy za gruba nie jestem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 🖐️ Szybko kupuj test wariatko, na co czekasz??? :) Ja piernicze, masz chyba nerwy ze stali:) Ja bym aż tak długo nie wytrzymała... Twardzielka z ciebie, nie ma co... :) :D:D:D:D Spanielko, ja tez bym chciała ważyć 55 kilo, tyle samo co Ty, ale u mnie jest to raczej nierealne, tyle ważyłam w trzeciej klasie liceum :( Teraz może uda mi sie zrzucić ze dwa, gora trzy kilo, ale o 55 kilogramach moge tylko pomarzyć... :O Niestety, taka wstrętna jest natura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz szczerze: ile wazycie??? bo ja... yhy... waze 0,06 tony :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka, mój natomiast cały czas mi dogryza, że tu mam za dużo, że tam powinnam mieć mniej, że to , że tatmo. Specjalnie, bo wie, że jak nie będzie gadał ,to nie będzie siły, żebym sie za siebie wzięła. Taki drań :):):):):):):) Cwaniak, on ma siłownię w domu, więc mu łatwiej, a ja musze ździć tu i tam :) Ale nic, zobaczymy, jak będzie na dzisiejszym aerociku, jak fajnie, to bede jeździć i sie "odchudzać", a jak nie fajnie, to będę jeździć ,ale do McDonalda :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka, jestes szczuplejsza ode mnie, bo ja waże dobre ,5 tony :P :D:SD:D:D nie no tak powaznie, to tyle samo, co Ty :) widziałas, jaka aklcja :) Jestesmy jak jeden mąż, yyyytj. żo0na :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za, w końcu pieć kilo, to nie tak dużo do zrzucenia, co nie??? :) Kurcze, jak ja bym chciał.... Aerobik i przestanę tak DUŻO! jeść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czekam na odpowiedz bo musze zmykac, hamulce trzeba odpowietrznic, rozumiem ze sie zgadzasz :p wiec do kwietnia mamy 55 kilo, piatka! 🖐️ dobra dziewuszki spadam 🌼 for you, you and you! jak w reklamce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest reszta dziołch??? teoria, to wiem, leniuchuje na wyspach :) wybaczamy jej nieobecność... ;) ale gdzie jest kawcia??? kawcia, wpadnij tu chociaz na chwilkę, pewnie pojechała w góry ze sowim wciąż-niemęzem i dlatego jej nie ma... :( Ale ma nadzieje, że sie pojawi... Czaekamy na ciebie kawciu!!!!!! Broneczka, zmieniła prace, i jesli dobrze kojarzę, teraz ma wlasnie jakies szkolenia w nowej firmie, może dlatego nie ma czasu. Dlatego też wybaczamy. :) Ale czekamy na jakies wieści, coi i jak w nowej pracy... Czekamy broneczko na relacje :):):) sloneczkoT, pogodziła się z T i już nie ma dla nas czasu ;) ale to dobrze, w sensie dobrze, że sie pogodzili, ale mogłaby tu czasem zajrzeć. Sloneczko t, czekamy na ciebie równie mocno jak na pozostałe dziewczyny!!! madzientka, wpda do nas na chwilunię, bo okupuje głownie topik "slubny na czrno", co tez jest zrozumiałe. Ale mogłabys wpadac do nas częsciej, madzinietka, wiesz??? :):):):) lisafrank, czy dosyć często tu zaglądasz, więc ciebie zostawię w spokoju :) dla wszystkich obecnych i nieobecnych 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przyszłam do domu hheeh a na 13 mam do pracy, chciałabym już mieszkać u Mateusza bo wkurza mnie jak musze wrócić do domu przed praca np. się przebrać czy coś wrrrr ważycie 55 kg a ile macie wzrostu? w czwartek idziemy zobaczyć na garnitury, hm ciekawe jaka jest szansa kupić garnitur za pierwszym razem..... obrączki będzie nam jednak robił świadek-złotnik z zawodu, więc mamy czas, będziecie cos na obrączkach grawerować?date czy coś? bo my chcemy, tylko zastanawiam się okladnie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja waze 45kg :/...przy wzroscie jakims 158:)Taka kurka ze mnie:) Środo-dzieki za opis:D i mam nadzieje,ze jest juz moj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja waze 60 przy 170 cm lisafrank ktos juz je pokazywal :) bardzo podobne, moj barciszek ma takie tylko z zoltego zlota :) podobaja mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,pamietacie moze jak moj M nie chcial sie zgodzic bym zabrala psa do nas?Pamietacie jak zalilam sie Wam i wogole?NO i pozniej On sie zgodzil...a wiecie co powiedzial mi w weekend? \"nie wiem czy go oddamy Twojej mamie-bardzo fajnie jest z nim\" a wsobote do swojego przyjaciela powiedzial\"nie chcialem sie zgodzic na niego ale teraz ciesze sie,ze jest\" czujecie:)? ZAWSZE POWINIEN MNIE SLUCHAC,NO NIE?Ja wiedzialam,ze tak bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ jestem jestem !!!!!!! dla wszystkich laseczek 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 jak i dla Środy za pamięć o mnie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 wczoraj byliśmy z T na sankach i je połamaliśmy ale było fajnie i bardzo śmiesznie...... :D:D:D w walentynki byliśmy w poznaniu po obrączki i w kinie na........ WŁATCACH MÓCH :D:D:D:D:D zaraz wyślę wam zdjęcia obrączek, zdjęcie obrazku i wzór zaproszeń jakie będziemy mieć. jak ktoś byłby zainteresowany to niech luknie na pocztę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety : -) Ogólnie rzecz ujmując to nie pojawiam się bo nie mam czasu. mam strasznie dużo roboty i jak jestem w pracy nie mam czasu wchodzić na kafe. W domu jak przychodzę to warczę na kompa, i w sumie to jakoś nie mam wielkiej ochoty. Noi SESJA, SESJA, SESJA:O Ale miałam już ostatni egzmain, więc choć trochę powinno mi zelżeć, ale wcale nie , bo musze pisać magistra:D Poza tym w końcu z wciąż-niemężem ruszyliśmy tyłki i coś ze sobą robimy zamiast wiecznie nic:) Sezon na \"misia\" jak my to nazywamy sie skończył:) Środa słusznie zauważyła, że byliśmy w górach:) Wiecie ile śniegu w górach? po sam pas:) Normalnie lepiej być nie może. Nie miałam najmniejszej ochoty aby wracać do domu. Mówię Wam, jaki czad:D:D Jadę niedługo znów:) Superowo : ) A najbardziej podoba mi się to, że u nas też ciągle pada i pada i pada i jest dużo śniegu:) Muszę kupić łańcuchy na koła :) Wiele się u mnie dzieje ostatnio, ciągle coś, zmiany i zmiany i zmiany i decyzje które wydawałoby się że są złe i niedobre przekształcają się w nawet dobre. Czyli nie ma tego złego można powiedzieć : ) W marcu zaczynamy remont z wciąż-niemężem, także dodatkowo trochę się zapchamy czasowo, bo nie dość , że już teraz trudno mi się organizować to co dopiero potem. Poza tym, że ja NIENAWIDZĘ remontów!!! Mówię Wam!!! Dla mnie to koszmar !!! a poza tym to wiecie że kryzys idzie?:D Ja wiem, że tak gadają wszyscy, ale mówię Wam, najgorsze dopiero przed nami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i nauki załatwiam i mamy juz dwie koncepcje. Jedną to normalne w jednym z kościołów w naszym mieście, bo słyszałam że tam są w porządku. a drugie, to dziś rozmawiałam z kolegą, który ma kuzyna franciszkanina. I chyba pójdziemy na nauki do zakonu franciszkanów i podobno uda się to załatwić w jeden dzionek :-) No i dziewczyny, trzeba kupować wódkę bo akcyza idzie w górę:/ Jeśli chodzi o suknie ślubną, to nie będę sobie zawracała głowy i się denerwowała i się stresowała i latała jak głupek po salonach. Idę od razu do krawcowej na szycie, coś fajnego wymyślimy. Mam już nawet koncept w głowie:) Także o to, się nie martwię:) Garniaka i obrączki kupujemy gdzieś koniec kwietnia/początek maja :) Nie ma co szaleć:) A teraz idę spokojnie napić się piwka z wciaż-niemężem. Miłego wieczorku : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) okazazało się że jestem tu mobilna :) fajnie mieszkam w apartamencie z kolegą i kolezanką, na przeciwko w drugim jest 4 facetów razem imprezujemy i szkolimy się :D jest w dechę :classic_cool: przynajmniej czas leci szybciutko Aga daj znać jak wynik testu bo ciekawa jestem na moc :D Środo dziękuję że o mnie pamiętasz 🌻 Buziam wszystkie czerwócwki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki!!! poooooobuuuuuuuudkaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! spiochy jedne, no... ja gotuje kasze dla moich spanieli i zaraz zmykam bo musze wsiasc do mojego wychuchanego przez meza wczoraj auteczka i jechac pozalatwiac kilka rzeczy ... :) Agus pisz nam co jest???? o! moze obraczki wezme od razu do renowacji ;) bo maja ryseczki a i tak ich nie nosimy poki co, wiec oddalabym do renowacji juz do koscielnego, yhy... no poza tym u nas zimno i zimno i zima.... a ja juz od dawna krzycze ZIMA WON!!! i nic, gdzie ta wiosenka? a tak propos kawciu, dziewczynki kiedy kupujecie alkohol???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!!! wiecie,co, wczoraj w pracy cały dzień nie działał mi net. Nie mogłam ani pracowac, ani sie opierdzielać siedząc na kafe!!!😠 Wściekła byłam jak nie wiem co. Musiałam po pracy jechać do drugiej agencji, żeby zaksięgować to, czego nie zdążyłam przed wyłaczeniem przez zdolnych informatyków w starostwie internetu. Spieszyłam sie bardzo, bo na 19.00 miałam aerobik. Na aerobiku było zajebiście, od razu po zajęciach wykupiłam karnet na miesiąc. Strasznie mi sie spodobało. Ale mam dzisiaj zakwasy, i to straszne, człowiek tak siedzi w tej robocie i kuźwa gnije... :O Ae nic, biore się za siebie. Myślałam sobie \"Wrócę do domu, będzie już ok. 21.00, więc nic już nie zjem, tylko szybki, zimny prysznic i spać\" a było tak Wróciłam do domu, zrobiłam sobie kanapki na rano do pracy i na wieczór zjadłam pyszną, przepyszna wręcz kanapeczkę z kotletem karkowym, chleb - kotlet - chleb!!!! I poszłam spać w zasadzie najedzona, wręcz nażarta :(:( Jestem troch e zła na siebie, ale byłam głodnba jak wilk... :( Co ja poradzę, że ja kocham jeść:(:(:( ????? Dla wszystkich 🌼 Jeden Wam starczy, bo inaczej, wpadniecie w samozachwyt.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) my już mamy kupiony alkohol, zostało tylko wino ale tego dużo nie trzeba to można kupić nawet w maju:) u nas też dalej pada śnieg, jak tak dalej bedzie to nie zdazy stopnieć do czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisa, ile chceice kupić winka, bo my kupilismy bardzo duzo i chyba za duzo. Zastanawiam sie ilu będziecie mieli zaproszonych gości i il winka kupujecie, możesz mi napisać??? Ja dzisiaj 10 minut odsnieżałam samochód... Masakra!!1 I ciągle pada śnieg, już mam dosyć, ciężko sie jeździ, trza odsnieżać i w ogóle jest bleee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupilismy 60 butelek 0,75 l. Czyli dużo, bardzo, bardzo dużo. Moja koleznka, która brała slub w sierpniu 2008 kupiła 6 butelek i zostały jej 3 butelki. :O dlatego my nasze winko będziemy pewnie pić przez pól roku jeszcze ;) Ale to moje ulubione, więc luzik... :) Ale wódki będziemy musieli chyba jeszcze dopukić, bo jak kupowalismy wódkę, to lista gości zamykała się w 150 osobach, a teraz lista zamyka się w 180 osobach, więc wniosek wysuwa się sam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz że nie myślałam, gości bedzie ok 90?ale nie jestem pewna, jak juz bede wiedziała to zorientuje sie kto jest pijacy winko i jakoś to obliczymy...hmmm nie mam pojecia a wy ile kupiliście?i jak to obliczaliście? a jakie w ogóle kupiliście? ja myślałam nad półsłodkim?wytrawnych nie cierpie, ale nie wiem, nawet nie wiem jakiej firmy, ja pije wino na ogół domowej roboty pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, czekam na jakis wieści od ciebie!!!!! Prosze napisz, co i jak????? Robiłas test???? Masz dzisiaj mdłości???? Proszę, daj nam chociaz jakiś ochłap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×