Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Aga, a nie mo.żesz zapisać się do innego fryzjera, przecież 8.00 rano to bardzo, bardzo, bardzo wczesnie!!!! Jak się nie da, to musisz na makijaż jak się da przełożyć na wcześniejszą godzinę. Kurcze, na szczęście ja nie będę miała z tym problemów :) Bo po pierwsze po znajomości, a po drugie biorę ślub w środę, ciekawe, czy w moim powiecie znajdzie sie jeszcze ktoś taki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc ma plan: PIĄTEK: 1. po bilety do kina :) 2. na salę :) 3. fryzerka, kosmetyczka, wizażystka SOBOTA: 1. wielkie sprzątanie :( 2. garnitur, obrączki 3. buty dla niej 4. buty dla niego 5. popijawa jakaś wieczorkkiem NIEDZIELA: 1. obrączki, garnitur, buty dla niej i dla niego (jak w sobotę się nie uda) :):):):) 2. wieczorkiem kino :):):) za darmo ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo-my tu wypisujemy takie rzeczy ze juz nic nas nie zdziwi:)A przynjamniej mnie-szczegolnie,ze nieraz sama pisalam takie rzeczy,ze moglam wygladac na wariatke:)Ale jak chcesz,nie nalegam,jak bedziesz miala chec to napisz na maila:) A co do fryzjera to wlasnie chyba poszukam innego,bo wolalabym nie przekladac makijazu,bo jest akurat w pore...ale jeszcze pogadam z komsetyczka co radzi-bo to znajoma mojej Szefowej Ja wlasnie moze w przyszly weekend skocze na swoja sale-bo chce sie jej juz lepiej przyjrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, zamówiłam te zaproszenia, teraz czekam na projekt, już nie moge się doczekać, kiedy będziemy je rozwozić :) Zaczniemy chyba od najbliższych :) Wczoraj mi się @ skończył w końcu i od razu wzięłam się za tego moejgo Łosia, tj. on wziął się za mnie, bo jakoś ja zapomniałam, że to już koniec @, dopiero on mi przypomniał ;);););) Ale ja lubie się seksić, a Wy??? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ciszę się, że po ślubie będzie to całkiem "legalne" i będzie można olać wszystko :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Sroda fajniuchno masz z tymi biletami! Szczesciara z Ciebie ;) no ja mam fryzjera i kosmetyczke 2 w 1 tzn na 8 rano w dzien slubu umowionych.ale to w 1 miejscu wiec panie mnie otocza i beda robic swoje. zreszta wole tak rano,bo choc sie nie wyspie,to musze przeznaczyc troche czasu na to-mam dlugie wlosy,ciut za tylek i tak latwo w kok ich sie nie ulozy,a ma byc w koncu starannie :) tydzien wczesniej ide na nalozenie kolorku zeby je rozjasnic-jestem ciemna blondynka,strasznie mi pociemnialy wlosy :) moj Dziobek tez pojdzie ze mna do kosmetyczki-bo ma brzydki zwyczaj obgryzania obcinaczem wszystkiego co napotka na dloniach,wiec muuusze go po prostu do ladu doprowadzic przed slubem. panie mowily ze sie da ;) dzis juz sloneczka nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej magdusiarose82 🖐️ Masz bardzo długi nick, muszę go kopiowac, bo nie chce mi się pisać :P :):):) No ja wolałabym przed południem i czesanie i malowanie, bo na 18.00 ślub, a po makijażu i zrobieniu fryzury mamy krótki plener z fotografem i kamerzystą, a potem studyjne (chciałabym, ale szkoda mji kasiorki trochę, w sumie dodatkowy wydatek blisko 2 tys), więc chciałabym, żeby posżło ciągiem. Planujemy błogosławioeństwo na 17.15 najpóźniej, żeby nie było pośpiechu i w ogóle.. ale to dopiero wstępne ustalenia, jak to będzie, to sieokaże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jaki to samochód, o nazwie infiniti??? Jak znajde zdjęcia, to wam pokaże, mamy możliwość jechać takim za darmo do slubu, ale sama nie wiem, napaliłam się na fiata 500 i nie chciałam innego, lae ten by był za darmo i niezła furita. Ma silnik 3,5 l i 300 kucy, niezła maszyna i chla jak wściekły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusiarose08, masz na imię Magdal;ena??? Witaj w klubie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być MAGDALENA oczywiście :) Piękne imię, prawda??? Ja je wprost uwielbiam, dałabym tak dziecku, jesli kiedyś się pojawi, ale tak głupio... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.infiniticentrum.pl/g37-coupe/photos_and_colours/exterior_photos.html to jest ten samochód. Coupe, sportowy, sami bysmy jechali nim do slubu, tak jak fiatem, tamten ma bnardzo ciemny kolor i jest w dodatku wersją sportową, co tylko dodaje mu uroku. a chcelismy takim fiatem, czerwonym: http://www.eurostyle.pl/carfiat500.php Jak myślicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAAA, dopiero teraz zauwazyłam, że mają tez czarnego tego fiata, chyba już podjęłam decyzję, będzie czarny fiacik!!!! Jeszcze omówię to z Łosiem, bo wczoraj dopiero zaczęliśmy zastanawiać się nad tym INFINITI.... Ale czarny FIAT 500, cudo :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie moge sie doczekac kiedy bedziemy rozwozic zaproszenia:)Moje dzielo:D Chociaz waham sie czy dobrze poodmienialam nazwiska:DTeraz zaluje,ze nie napisalam takiego tesktu zeby nie musiec odmieniac:(Ale ździebko z pozno.... A wogole to juz zaczyna sie dziac duzo w moich przygotowaniach....moze w weekend na sale (ale to dopiero dzis wymyslilam,wiec nie wiem czy da rade) w poniedzialek do dekoratorki, w srode na 1 nauki:)I tak przez 3 tyg co tydzien w srode od 18 do 21:Dwiec juz marzec zleci...a w kwietniu juz bedziemy zapraszac...mowie Wam dziewczynki nawet nie obejrzymy sie jak juz bedzie czerwiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja Magdalena :) dla tesciowej Magdusia ;P no za zdjecia placimy tylko za studio,za drogo wychodzi-2tys zl.ale fotograf profesjonalny.plener zrobimy sami.a co tam ;) zreszta uwielbiam zdjecia wiec chce miec wszelkie mozliwe. my jedziemy wlasnym do slubu,9letni opel vectra 2.0. jestw dobrym stanie,umyje sie tylko.szkoda nam kasy na wypozyczenie,zreszta nawet nie chcemy,Dziobek powiedzial,ze chce dzieciom potem pokazac ze swoim autem jechal z mamusia do slubu ;) przystalam na to,ale juz go odciegnelam od pomyslu ze to on ma prowadzic! bedzie prowadzil swiadek,tzn moj brat. a fiacik fajny, malutki i zgrabny :) kazdy ma swoje pomysly. infinito nie widze bo moj komp w pracy jest gupsi wiec nie otwiera,prosze wybaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i my robimy sesje zdjeciowa po weselu tzn we wtorek a to dlatego ze nie chcemy pospiechu stresu itd. bo po wszystkim to juz do 17 bedziemy padnieci! a chodzi o to zeby zdjecia byly piekne z usmiechem a nie na szybko. wole na spokojnie,wiec tak zdecydowalismy,podobno pary roznie robia. zrobie raz jeszcze fryzurke. od razu tez zrobimy potem plener w ten sam dzien-jeziorko i ogrod botaniczny. bo ja uuuwielbiam zdjecia :) mam taka manie ze szok. ktos wczoraj na jakims forum madrze stwierdzil,ze najlepiej kupujac cos nie dodawac przymiotnika SLUBNY bo to winduje cene. sprobuje tak zrobic w kwiaciarni. no bo wybor butow to jasne ze sie nie da ukryc ze biale to slubne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusiarose, tez to zauważyłam, przy wypożyczaniu samochodu nie mówimy, że to do ślubu, a na pewno się nie domysla, bo wypożyczamy go we wtorek, a oddajemy w czwartek, więc siłą rzeczy na to nie wpadną, bo my ślub w sdoę, sprytnie, nie? Moja kwiaciarka niestety wie, że to bukiet ślubny, ale myslę, że nie zedrze, bo znam ja już trochę, tj. odkąd pracuję tu gdzie pracuję.; Ale bieliznę jak będe kupowała, to tez nie będę się wychylać, że to slubna, bo zaraz będą cos proponowac, pokazywac i byle drożej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ja właśnie wróciłam z rynku garnitur wybrany i buty też szybko poszło, nawet niedrogo, nie kupujemy jeszcze, mój Mateusz będzie ekstra wyglądać:) jeden papierek bedzie dzisiaj załatwiony, w drugiej parafii jutro bo dzisiaj nieczynna my jedziemy zapraszać 15 marca juz jedna strone rodziny, termin potwierdzenia mamy do 30 kwietnia, bo w maju już mamy mieć liste gości i do restauracji zamówić menu:) fryzure próbną będę miała końcem marca, jak mi się spodoba to kobieta przyjdzie do domu mnie uczesać na ślub my będziemy mięć tylko fotografa, bez kamerzysty, więc też chce kupę zdjęć, na plener jedziemy na drugi dzień :)może się uda że na zamku będą zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisafrank, dlaczego nie będziecie mieć kamerzysty??? Strasznie mnie to ciekawi. Jeśli nie chcesz, to nie pisz. znam jedną parę, która nie chciała kamerzysty i teraz żałują i to bardzo... Zdjęcia to nie to samo.... Oczywiście Cię nie neguję, ale ja nigdy bym sie na to nie zdecydowała, ale każdy robi jak chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano no tyle ze idac do kwiaciarni trzeba zamowic 2 bukiety-dla mnie i swiadkowej,wiec ze to nie do slubu to nie przejdzie.. do tego kwiatki dla mam hmm albo chodzic oddzielnie,ale to tez bezsens albo w roznych kwiaciarniach,ale to taniej nie wyjdzie i wiecej latania.wiec chcac nie chcac chyba trzeba bedzie dolozyc kase. bielizna przejdzie. auto tez tak zamowil kolega na slub nie mowiac na co ;) ale sprytnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wprost nie cierpie filmów z wesel, mój Mateusz też, więc nie będzie, tylko dużoooo zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i do ślubu pojedziemy własnym samochodem, tak z sentymentu, mamy go , w sumie Mateusz ma akurat od czasu jak zaczeliśmy chodzić ze sobą:) mercedesem 190D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo kamerzyste my mamy koniecznie! wiem ze wiele osob nie chce,znajomi tez nie mieli,sklecili rodzinne filmy i bylo,ale ja wole dac te 1400zl i miec fajny film ze wszystkim zeby potem moc wspominac w ciezkich chwilach lub pokazac dzieciom :) tosz to piekna pamiatka!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusiarose82, no fakt z tymi kwiatami. ale wiesz co, moja kumpela w sobotę, 7 lutego była świadkową na skromnym bardzo slubie u naszej innej kumpeli. Ta co brała ślub powiedziała jej, że nie kupi jej bukietu jako świadkowej, bo nie ma kasy i za swój musi zapłacić 120 zł, a ta koleżnka poszła do kwiaciarni, kupiła malutki bukiecik za 15!!! zł i miała ładniejszy niż panna młoda. Opłacało się nie mówić, że to dla świadkowej... :) lisa, ok, rozmumiem, teraz masz takie odczucia i nie lubisz, ale jak minie 10 lat od slubu i juz 3/4 z tego, co działo się na ślubie iweselu zapomnisz, wtedy pomyślisz sobie, że"jednak mogliśmy wziąc tego kamerzystę", pisze Ci to tylko dlatego, żebyś potem nie żałowała. Przeciez po odbiorze tej płyty z wesela, nie musicie jej oglądac, możecie włożyć na dno szafy i wyjąć ją po kilku, bądź kilkunastu l;atach... Ale Wasza sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna i niepowtarzalan!!!! My mamy dwóch kamerzystów... :) Film będzie taki ,jakby nakręcany był w HOLLYWOOD... ;) ale każdy robi, jak uważa... Co do swojego samochodu i jechać nim do slubu. My mamy Renault Clio II, piekny, złoty, kocham ten samochód, tym bardziej, że w zasadzie tylko ja nim jeźdże i przeszło mi przez mysl, żeby nim jechać do slubu, aler Łoś stwierdził, że to głupi pomysł i lol, nie to nie- dawaj kasę na wypożyczenia i w sumie cieszę się, bo FIAT 500 jest zajebisty po prostu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, wracam do pracy i zaraz ide zapalić na przewrę, rozprostoqać nogi i dotlenić organizm... ;);););););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroda, a to nawet dobry pomysl! albo powiem zeby sama kupila swiadkowa,podam tylko kwiatki i niech se zamowi, albo ktos podejdzie kupic w innej kwiaciarni zwykly z takimi kwiatkami. dzieki za rade :) Lisa-wiem ze niektore filmy sa nudne ale nie miec filmu z wlasnego slubu i wesela? to juz troche ekstremalne wyjscie ;) mozna potem zalowac.a jak dzieci Was zapytaja za 10lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o auto to mnie to nie rusza czym jade. a jesli Dziobkowi zalezy na wlasnym to niech bedzie wlasne. to jego pierwsze auto wiec ma wielki sentyment niczym dziecko :)) wiec ja to rozumiem. i zezwalam,bo skad wyciagne moj zgrabny tyleczek to juz bez roznicy a goscie niech mowia co chca ;P ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusiarose82, prawidłowe podejście do sprawy. goście niech sobie mysla, co chcą... Nasz fiacik tez nie jest jakims tam limuzynowatym autem, które każdy, prawie każdy wybiera do slubu, jest czyms innym. Bardzo chciałam nim jechać i tak tez będzie. Koniec, kropka. Inne tez będzie to, że my bedziemy jechać sami, tylko we dwoje, Łoś będzie prowadził, a ja jak królowa (podobna jest tylko jedna ;) ) będę siedziała z przodu i czekała, az mój przyszły mąż zechce przyjś, otworzyć mi drzwi i pomóc mi wysiąśćz tego przecudnego auta... Ale głupek ze mnie, co ??? :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta ??? Spanielki dawno nie widziałam, chyba ruch w interesie sie bardzo zwiekszył, skoro brakuje jej czasu na wejście do nas :( Ale to dobrze, niech trzepia kasę :):):):) Inne to wiecznie czasu nie maja, ale je tez pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×